1:2
5:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - Florbal TJ Kobylisy 8:5
4. Radim Fořt, 10. Radim Fořt, 29. Jan Kerzel, 48. Jan Fiala, 50. Jan Pudich, 52. Jan Pudich, 58. Jan Fiala, 59. Petr Heřmanský - 11. Antonín Semerád, 35. Ondřej Kočí, 37. Martin Obuškevič, 46. Michal Starostka, 54. Zbyšek Piták; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Josef Bína 18 - Ondřej Kudrnáč 15; po třetinách: 2:1, 1:2, 5:2;
60:00
59:59
Střely v první třetině: 11 domácí, 9 hosté.
59:59
Trenér hostí Ondřej Kočí: "Vyrovnané utkání, které rozhodla naše nezkušenost a neproměňování šancí. Za stavu 4:3 pro nás jsme si měli utkání lépe pohlídat. Díky soupeři za dobrý zápas a přejeme mu hodně štěstí v dalších zápasech."
59:59
Trenér domácích Tadeáš Drahorád: "Jsme rádi, že jsme konečně urvali tři body. Výkon to nebyl ideální, ale věřím, že se do příště zlepšíme. Díky soupeři za čestný přístup a přeji mu hodně štěstí v dalších duelech."
58:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský bez asistence (8:5).
58:06
Vyloučen hráč Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
57:44
Timeout Florbal TJ Kobylisy
57:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Šimon Otto (7:5).
55:18
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:00
Kobylisy začaly napadat soupeře jako splašené kobyly, diváky čeká zajímavý závěr utkání.
53:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Antonín Semerád (6:5).
51:45
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Martin Fenik (6:4).
51:45
Pudicha první gól hodně psychicky zvedl, po přiťuknutí Fenika trefuje neskutečné víko.
51:23
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Petr Heřmanský.
51:23
Po faulu na Kerzla bylo nařízeno trestné střílení. Heřmanský ale potvrdil, že Traverza nájezdy zásadně neproměňuje.
49:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Tomáš Fait (5:4).
49:15
Pudich dnes ve své nejmenší šanci propálil Kudrnače.
47:23
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Walter Schubert (4:4).
47:23
Parádní přesilovková akce domácích a je vyrovnáno.
47:08
Vyloučen hráč Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
45:53
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Martin Obuškevič (3:4).
45:53
Starostka se zničehonic ocitl sám před Bínou a parádní střelou vymetl šibenici.
44:00
Sláma našel před brankou úplně volného Faita, který ovšem tváří v tvář Kudrnačovi selhal.
42:23
Fait se pokusil o geniální individuální akci, ale do kličky šel hodně naivně.
40:39
Začátek třetí části je hodně vyhecovaný. Rozhodčí budou mít závěr zápasu hodně náročný, aby udřely hráčům nervy na uzdě.
40:00
40:00
39:59
Střely v první třetině: 6 domácí, 11 hosté.
38:30
Hra se ve druhé třetině hodně vyrovnala. Traverzu drží ve hře jen famózní Bína. Domácí trenér bude mít v kabině svým svěřencům co říct.
36:40
Další spálená šance Otta. Tento hráč by si měl o přestávce namočit ruce do svěcené vody.
36:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Michal Starostka (3:3).
34:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Jakub Zíka (3:2).
34:52
Nedáš dostaneš. Otto na jedné straně neproměnil tutovou šanci, a tak se vzápětí na druhé straně ukrytou střelou prosadil Obuškevič.
33:56
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:56
Krásná přesilovková akce hostů a je to rázem o jednu branku.
31:50
Další skvělý zákrok Bíny po střele Medyho, domácí brankář si hlasitě říká o titul hráč utkání.
30:00
Bína se na dnešní den evidentně dobře vyspal. V tutové šanci vychytal Pavézku a ještě stačil vítězným gestem nahecovat spoluhráče.
28:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Kerzel bez asistence (3:1).
28:17
Krásná individuální akce Kerzela. Ustál faul soupeře a dostal Traverzu do dvougólového vedení.
27:30
Mukařov dnes hraje oslabení takřka dokonale.
26:33
Vyloučen hráč Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
24:40
Po chybě Fialy se sám na Bínu řítil Wágner. Hostující bek se snažil brankáře Mukařova vymíchat, ale možná až moc vymýšlel, protože nakonec ani netrefil branku.
23:30
První formace domácích předvedla ukázkový mukařovský zámek. O balon se dlouho hlásil Otto, spoluhráči ho ovšem nenašli.
21:50
Drahorádovi po srážce s Kočím teče krev z nosu a musí být ošetřen.
20:58
Pěkná přízemní střela Jana Kerzla, svěřence Dominika Hrona z Rookie Campu.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: 6 domácí, 3 hosté.
18:59
Obří šance Otta. Domácí žralok se protáhl po levém křídle a pohotově vypálil. Míček nakonec orazítkoval levou tyč Kudrnačovy branky.
17:47
Vyloučen hráč Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:00
Hostům se ani v druhé přesilovce nedaří. Traverza má soupeře velmi dobře přečteného.
16:43
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
Skvělá akce hostů. Wágner našel obloučkem Semeráda, který ze vzduchu napálil míč z první. Bína v brance domácích se musel otáčet.
13:00
Kobylisům se v přesilové hře nedaří hlavně díky skvělé obranné hře Drahoráda. Bývalý kapitán domácích má dnes narozeniny a jako dárek si zatím nadělil vynikající výkon.
12:01
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
10:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Zbyšek Piták (2:1).
10:38
Máme tu zápletku. Hostující Semerád snižuje a mohutně hecuje svůj tým. Tohle bude drama.
09:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Tomáš Sláma (2:0).
09:32
Sláma přihrává tak, jak to umí jenom on. Fořt se před prázdnou brankou nemýlí.
07:48
Kapitán domácích Pudich přihrává na asistenta kapitána Drahoráda. U něj ale útočná akce končí.
05:40
Zíkova formace zamkla Drahoráda a spol. v obranném pásmu. Obrana Traverzy ale zatím funguje bezvadně.
04:35
Pavezkův pokus zblokoval svou vypracovanou hrudí Heřmanský.
03:09
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Fiala (1:0).
03:09
Traverza jde do vedení. Nenápadná střela nenápadného Fořta nečekaně rozvlnila síť Kudrnače.
02:09
O zázračnou střelu bekhendem se po Drahorádově přiťuknutí pokusil Noha. Svým pokusem ale spíš rozesmál část publika.
01:00
První velká šance utkání, ve které se ocitl Tomáš Sláma. Tváří v tvář brankáři Kudrnačovi ale naprosto selhal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Ondřej Filip, Ondřej Kočí, Zbyšek Piták, Antonín Semerád, Matouš Neužil
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Fiala, Šimon Otto, Walter Schubert, Radim Fořt, Tomáš Sláma