2:1
3:4
0:1

SK Florbal Benešov - FC Bučis Team 7:8p
10. Marek Garreis, 14. Petr Tůma, 29. Ladislav Vorel, 35. Jan Pavlíček, 41. Miloš Vojtíšek, 44. Marek Garreis, 46. Petr Tůma - 6. Bruno Sandner, 18. Jakub Černý, 32. Jakub Vondruška, 44. Matyáš Kalina, 46. Jakub Černý, 48. Šimon Pavlíček, 60. Jakub Vondruška, 62. Matyáš Kalina; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Brož 15 - Jan Hlinák 12; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:4, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích: Krásné utkání se smutným koncem. Mohli jsme si vyzkoušet i prodloužení 3v3. Soupeři blahopřejeme a divákům děkujeme za návštěvu.
65:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: jako vždy v Benešově velmi zajímavé a napínavé utkání až do konce. Zlepšený výkon ve třetí třetině se nám nakonec povedlo přetavit do zisku dvou bodů, konečně se nám povedlo vstřelit branku při hře 3 na 3.
61:05
61:05
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (7:8).
60:00
60:00
Uvidíme, co nám přinese dnešní prodloužení.
60:00
Střely po třetí třetině: 5:10
60:00
59:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Jakub Černý (7:7).
59:40
Hosté vsadili na hru v šesti, měli štěstí.
58:58
Timeout FC Bučis Team
58:58
Benešov se snaží udržet balón na svých florbalkách.
57:48
Jaegerovi zvoní tyč!
57:05
Benešov hraje přesilovku, uvidíme zda- li si pojistí vítězství.
56:10
Vyloučen hráč Tomáš Mudra družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
53:23
Tyčka, tyčka, ven! Atmosféra by se dala krájet..
50:24
Bučis se snaží dorovnat . Zvyšuje tempo hry a celkově se hra vyostřuje.
47:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Matyáš Kalina (7:6).
47:04
Hra je opravdu velmi rychlá a oba týmy nám ukazují své kvality.
45:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Jakub Vondruška (7:5).
45:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (7:4).
43:31
43:07
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Petr Tůma (6:3).
41:36
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vražení zády.
40:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Martin Jaeger (5:3).
37:30
Černému zvoní tyč, Brož si umí postavit bránu.
34:46
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval Petr Tůma (4:3).
33:14
Vachouškovi zvoní tyč! po vykoupání brankáře hostí ho čekala hořká odměna v podobě tyčky!
31:38
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Matyáš Kalina (3:3).
31:38
Po signalizaci trestu pro hráče domácích, tým Bučis zahájil hru v šesti, která vyvrcholila gólem. Signalizovaný trest se zrušil.
28:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Pavel Hýbek (3:2).
27:10
Lukáš odpaluje míček od brankové čáry na půlku soupeře.
26:05
Ze standardní situace Vorel přihrává Garreisovi, Garreis minul bránu.
25:19
Brož zachránil svůj tým od gólu!
24:30
Vondruška samostatný únik na bránu!
24:01
Benešov zkouší své štěstí, ale brankář hostí vše vyčapal.
17:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Bruno Sandner (2:2).
16:54
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi.
16:50
Hra se vyostřuje.
13:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Albert Půlpán (2:1).
12:00
Síly jsou na obou stranách velmi vyrovnané.
10:12
I Půlpán se dnes prosazuje a ukazuje své střelecké umění.
09:07
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Ladislav Vorel (1:1).
09:07
Garreis dorovnává skóre!
05:50
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Michal Soukup (0:1).
05:45
Benešov má míček v držení, Bučis jim však neusnadni ani krok.
04:00
Vojtíškova střela byla by byla pěkná, ještě hezčí by však byla v bráně soupeře.
01:40
Vachtl odpálil míček od své brány a zachránil tak tým před možným inkasovaným gólem.
00:30
Garreis zkouší štěstí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Šimon Pavlíček, Jakub Černý, Jakub Vondruška
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Jan Pavlíček, Marek Garreis, Petr Tůma, Ladislav Vorel