1:2
2:1
1:0

FBC Letka Toman Finance Group - FbK Horní Suchá 4:3p
30. Lukáš Toman, 53. Radim Kahánek, 54. Jan Hranický, 62. Tadeáš Klemens - 26. Petr Šimek, 28. Filip Krajíček, 60. Martin Czyž; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Roman Fučík 19 - Daniel Fukala 35; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1, 1:0;
61:31
63:00
Komentář trenéra hostí:Utkání rozhodla přesilovka ve třetí třetině, hloupý faul
63:00
Komentář domácího trenéra:Dnes úžasná atmosféra v hledišti. Plno dětí, rodiče a fanoušci, paráda. Dnes jsme museli odemykat agresivní základovou desku hostů, položenou většinu času na vlastní polovině. Je vidět, že to na čem pracujeme v tréninku se daří ukázat v zápase. Trápička je zakončení. Ale týmová hra jde nahoru. Tak nějak jsme omladili a s tím přícházejí chyby a zbrklost, ale poctivě trénujeme a v březnu budeme v plné síle.
61:31
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Ondřej Vavro (4:3).
61:23
Fučík zachraňoval akci, kdy musel vyběhnout
60:31
Prodloužení ve třech lidech na každé straně.
60:00
60:00
59:24
Tak toto bude Lokšíka mrzet, protože Letka dostala gol v přesilovce, moc nechybí a bude se prodlužovat
59:23
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Filip Krajíček (3:3).
59:03
Hosté do šesti pro čtyřem. No tak toto se dává Lokšík měl opravdu celou volnou bránu...minul :/
58:30
Uf tak to byl zbytečný faul
58:29
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
53:28
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Radim Kahánek (3:2).
52:44
Tošku emoce na obou stranách, kdy hráči Suché už to lehce přehánějí s agresivní hrou a dostali další přesilovku, kterou využili
52:33
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Ondřej Vavro (2:2).
52:25
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:15
Další přesilovka pro Letku. Vavro střílel, ovšem to netrefilo ani házenkářskou bránu
50:57
Vyloučen hráč Petr Šimek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
50:34
Domácí v 6 budou totiž hrát přesilovku
49:33
Balek sám před golmanem, ale opět po několikáté kousíček
48:33
Domácí tlačí, hosté se teď vůbec nedostávají k míčku, natož k nějaké šanci. Až teď po delší době prověřil Fučíka hostující útočník
47:12
Domácí zmatení, hráli asi 10 vteřin ve čtyřech lidech
45:55
Domácí si to dávají mezi sebou a čekají až se otevře pomyslené okno kudy by ten míček propasírovali do brány, ale hosté odolávají
44:44
Další přesilovka pro domácí, tuto by mělo využít
44:17
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:55
Domácí střílí jak o duši, ale jak jsem psal v první třetině, chybí štěstíčko
43:32
Lokšík měl tutovku na hokejce, ale minule. Další akce Hubla obešel si kličkou jednoho hráče, šel už na brankáře, ale opět mu to nevyšlo
42:00
A Vavro zkusil i další střelu mezi nohy golmana, ale ten stihl včas scvaknout mezírku
38:23
Fučík zasahuje, střela šla do horního růžku, ale podržel svůj tým. Tempo hry je vysoké lítá se nahoru dolů
35:55
Krásná individuální akce od Hranického, kdy si vymíchal jednoho obránce a už se chystal na golmana, ale opět kousíček chyběl k překonání
34:11
Míček snad skákal už na čáře, ale Fukala (suchá) nepustil ho za svá záda a hráči Letky už jsou zoufalí, už neví co by udělali, aby míček dostali do sítě
32:33
Golman vyhazoval míček a našel až volného útočníka hostí, avšak míček tak moc skákal, že ho nedokázal zpracovat
31:21
Klemens bojuje jako lev u mantinelu, tlačí na něj dva a rozhodčí píská ve prospěch LEtky. Vavro zkoušel střelu, ovšem dnes to Letce moc nejde, střely jim sjíždějí z holí
29:36
Tak konečně se i Letka dočkala golu. Toman už měl snadnou práci, pouze doklepl míček do brány, ovšem i takové goly se samozřejmě počítají a toto by mohlo domácí nakopnout
29:32
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Ondřej Vavro (1:2).
27:08
Letka obdržela 2 goly za celkem krátký čas. U druhého golu se zřejmě Fučík úplně nestihl přesunout k druhé tyči
27:06
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Michael Mrózek (0:2).
25:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Petr Šimek, asistoval Tomáš Řezáč (0:1).
23:11
Lokšík zkusil žabkou najít volnou hůl Hubla, ovšem razance žabky nebyla nijak zvlášť silná, takže se k Hublovi nedostala
16:00
Letce stále chybí štěstíčko v koncovce. Hubl zkoušel svou střelu z otočky, opět kousek
14:44
Uf tečovaná střela kterou vyslal Řezáč(Suchá) ovšem Fučík i na toto zareagoval.
12:33
Tempo hry ze strany hostů ze zvýšilo tak o 2 levely.Letka zatím odolává. Krásná rána od Holuschi
10:23
Kahánek nejprve netrefil a poté napálil do vlastních řad
08:33
Hned na to mají přesilovku domácí, zatím se jim však nedaří postavit do klasického postavení. KOpp zkoušel z první, ale rána neměla potřebné ambice
08:08
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:12
Překvapivě více šancí v této přesilovce mají domácí
06:09
05:22
Hubl přihrával na obránce, ten na Koppa - zkusil střelu, avšak golman se stačil přemístit. O chvíli později střílel Blana z rohu, ale vysoko nad. A snad první střelu nebo spíše pokus na bránu měli hosté. Fučík zasahuje
03:44
Oba týmy jsou hodně aktivní na míčku je více Letka, ale mnoho gólových příležitostí jsme neviděli.
03:00
Vysoká noha od Henslera
01:34
Blana nahazoval o mantinel, ale míček skočil za mantinelem. Vzápětí měl však šanci ten samý hráč, ovšem golman ho vychytal.
01:15
Na hřišti už jsou druhé lajny
00:01
Letce se čelo tabulky vzdaluje neskutečným tempem, a proto by dnes měli bodovat za plný počet bodů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Martin Czyž, Tomasz Cielecki, Michael Mrózek, Filip Krajíček, Jan Němeček
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Pavel Holuscha, Martin Lipovčan, Lukáš Toman, Ondřej Vavro, David Radošovský