1:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7:2
2. Štěpán Matěcha, 3. Vojtěch Palatínus, 19. Tomáš Vitásek, 28. Vojtěch Hejduk, 33. Jan Grmolec, 39. Jan Grmolec, 48. Jan Grmolec - 10. Petr Duchek, 52. Jakub Uhřík; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 16 - Martin Kohout 14, Jan Křemen 3; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů, Michala Kuberta : Domácí chtěli od začátku dávat góly a to rozhodlo. Všude jsme byli pozdě, střel málo a takový výkon by nestačil ani na divizi. Domácí nás přejeli ve všech aspektech a zaslouženě vyhráli. Začneme trénovat více systém + zakončení a budeme silnější do dalšího zápasu. Gratuluji ještě jednou soupeři a všem divákům v hale. Těšíme se na odvetu v Králováku.
60:00
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Dneska jsme poprvé předvedli to chceme hrát a zaslouženě jsme vyhráli. Je třeba pokračovat dál v nastavené práci, být pokorní a hlavně makat. Důležité body. Díky soupeři za zápas a výborným divákům za podporu.
60:00
59:59
A je tu konec! Turnov poráží tým ze Dvora Králové 7:2.
57:25
Turnovský protiútok likviduje Křemen - nový muž v brance Dvora.
55:52
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
55:52
Při snaze zbrždění akce Dvora se nám o první vyloučení v zápas postaral E. Hejduk.
53:14
Po tom co se na hřišti objevuje Hausmann, si dnes za Turnov zahráli opravdu všichni, až na Krále.
51:29
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Uhřík, asistoval Tomáš Vlček (7:2).
51:29
Uhřík si všiml, že Švec nemá moc dobrý výhled a rozhodl se zkusit prověřit jeho pozornost. Vyšlo mu to na výbornou.
51:04
Na hřišti se objevuje turnovská lajna s věkovým průměrem 20.
49:01
Grmolec cítí střeleckou formu a opět to zkusil. Tentokrát přestřeluje.
47:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec, asistoval Vojtěch Palatínus (7:1).
47:58
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Křemen družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
47:58
Čepice na plochu, máme tu hattrick!!!
46:42
Dvořák z ideální pozice ze středu netrefuje zcela odkrytou klec.
43:32
Velký tlak Turnova vyústil ve střelu Hrůzy, který střelou z první míjí odkrytou klec.
43:00
V. Hejduk v nájezdu obešel brankáře a zpoza branky se snažil zasunout míček za záda Kohouta. Jeho pokus projel po brankové čáře, ale gól to není.
42:10
V. Hejduk zblokoval střelu jednoho z hostujících hráčů a uklidňuje hru.
40:45
Ta byla též nepřesná a na míčku opět hosté.
40:19
Nepřesná rozehrávka dává šanci domácím pro rozehrávku.
40:01
I do třetice úvodní buly pro hostující hráče.
40:00
40:00
Turnov si do poslední části dnešního utkání přinesl úctihodný náskok, udrží ho domácí hráči?
40:00
39:59
V této třetině už se nic nestane. Střely ve 2. třetině TJ Turnov - 11 T.B.C. Králův Dvůr - 5
38:56
Informace pro novináře - dnešní utkání sleduje 41 skvělých diváků.
38:02
38:02
Opět úderné duo V. Palatínus - Grmolec se stará o navýšení vedení domácích.
37:32
Špatná přihrávka Kováříka znamená konec protiútoku.
35:01
Turnovská obrana je velmi rozhozená a toho Dvůr využívá a dostává Turnov pod tlak.
34:25
Uhříkovi nyní sjela střela, ale vznikla z toho přihrávka na Kováříka, který přihrával na úplně volného Votavu, který ovšem promáchnul.
32:04
32:04
Halou zní Né pětku né, bodejť by taky ne - 5. gól domácích střílí Grmolec.
31:25
Matěchovi ve slibné příležitosti sjela střela.
30:42
V. Hejduk se po individuální akci po lajně dostal ke střele, Kohout si pohlídal střelu na bližší tyč.
30:25
Následný protiútok si málem srazil do vlastní branky Matěcha.
30:12
Ke střele se po seběhu na střed dostal Matěcha, jeho střelu kryje Kohout.
29:02
Střelu Sekyry zastavuje Kohoutova noha.
27:42
Po hrůzné chybě Hrůzy se vyznamenává Švec.
27:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Pavel Sekyra (4:1).
26:45
Následnou akci zakončoval Sekyra, ale Kohout připravený.
26:29
Protiútok Hradce zastavuje M. Hejduk.
24:54
Střela Škouly těsně nad.
24:02
Dvůr nyní dostal pod tlak domácí hráče, ale gól z toho není.
21:50
Matěcha opět mimo hřiště.
20:50
Ne úplně povedená standartka ze strany domácích.
20:46
Poté, co Matěcha skončil v síti hostující branky, byla nařízena standartní situace pro Turnov z velkého brankoviště.
20:01
Úvodní buly opět pro hostující celek.
20:00
20:00
Hostující trenér si ještě něco vysvětluje s rozhodčím, ale druhá třetina již brzy započne.
20:00
19:59
Máme zde konec 1. třetiny ve které se už nic nestane. Střely: TJ Turnov - 6 T. B. C. Králův Dvůr - 4
19:00
Čeká nás posledních 60 vteřin 1. třetiny.
18:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Jan Grmolec (3:1).
18:10
Vitásek vymetl pavučiny v pravém horním růžku Kohoutovy branky.
17:40
Uhřík nyní prověřil Švecovu pozornost střelou z dálky.
17:01
Turnovu se dnes zatím daří rozehrávka, což se o předchozích zápasech říct pokaždé nedalo.
16:32
K vidění je nyní mnoho nepřesností a faulů.
15:46
Po rozehrávce se ke střele dostal V. Hejduk a střela to nebyla vůbec špatná, Kohoutovi zazvonilo za zády.
14:46
Grmolcův backhand nebyl tak přesný, jak by si jeho autor určitě představoval.
13:23
Grmolec ve snaze tečovat nyní srazil střelu A. Palatínuse mimo.
12:17
Skvělý Švec nyní tváří v tvář zlikvidoval šanci Horkého.
11:45
Turnov se drží na útočné polovině.
09:42
Další velká šance Dvora. Šli 3 na 1 a následnou střelu skvělým zákrokem zlikvidoval Švec.
09:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Petr Duchek, asistoval Patrik Kovářík (2:1).
09:36
Duchek se postaral o kontaktní branku.
08:35
V. Hejduk nyní neproměnil neproměnitelné. Sám, sice z úhlu, místo aby poslal plastovou kouli do odkryté branky, ji poslal dalo by se říct po brankové čáře, ale gól to není.
06:21
Nepovedená rozehrávka Vitáska ukončuje rozjíždějící se akci Turnova.
05:20
Turnov pokračuje ve vysokém pressu a hostující mají problém s rozehrávkou.
04:24
Králův Dvůr nyní zatlačil Turnov a snaží se o kontaktní branku.
03:30
Další akce V. Palatínuse ovšem tentokrát gólem nekončí.
02:54
Na zemi zůstává hostující hráč s č. 72 a rozhodčí přerušují hru.
02:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (2:0).
02:12
To je nástup jako hrom. Další akce domácích opět končí gólem. K odraženému míčku se na půlce dostal V. Palatínus, který udělal pár kroků a prudkou střelou zvyšuje vedení.
01:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Hejduk (1:0).
01:57
První turnovská akce hned končí gólem a prosazuje se domácí kapitán Matěcha.
01:21
V. Palatínus zkoušel střelu z výběhu, ale nebyl úspěšný.
00:31
Po ztrátě balonku následoval protiútok domácích, který zakončoval Matěcha mimo.
00:01
Úvodní buly pro hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Petr Duchek, Daniel Škoula
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra, Vojtěch Hejduk