2:1
3:3
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Snipers Třebíč 8:4
8. Jan Mazur, 14. Filip Kocur, 18. Karel Balnar, 21. Jan Mazur, 36. Vojtěch Repček, 48. Petr Pavlík, 53. Marek Klečka, 60. Vojtěch Repček - 21. Jaroslav Dlabač, 44. Adam Benáček, 55. Lukáš Vlach, 60. Zdeněk Nevosad; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 7 - Jan Bazala 15; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: První třetina: válec. Druhá třetina: čekání na něco. Třetí třetina: Hvězdné války. Zasloužené 3 body, děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Michala Pazderníka: Dnes jsme se nedostali pořádně do zápasu. Domácí toho dokázali díky první třetině využít. Poté si výsledek ohlídali. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
60:00
59:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Nevosad, asistoval Michal Kelbler (8:4).
59:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Marek Klečka (8:3).
54:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Zdeněk Malich (7:3).
53:50
Vyloučen hráč Filip Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:30
Kružel s Beranem na hřšti. Kucííí bojovat !!!!
52:25
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Vojtěch Repček (7:2).
47:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavlík, asistoval Jan Mazur (6:2).
47:15
Honza Mazur poslal na poslední chvíli míček před branku kde se mezi 3 hráči hostů nejlépe zorientoval navrátil Petr Pavlík a bum prásk. Gól.
46:37
Vojta Repček vybojoval míček a ihned ho posílá na první tyčku, Bazala na místě.
43:30
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Matěj Kuželka (5:2).
43:30
Beru zpět. Hosté v brejku. Benáček si položil Bezděka a hosté snižují na 5:2
43:22
Opava se snaží kontrolovat hru a nepouštět hosty do šancí...
40:00
40:00
35:54
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Lukáš Mátl.
35:54
Hosté zahazují TS, Mátl se při kličce vrátil trochu zpátky.
35:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Karel Balnar (5:1).
35:32
Vojta Repček si vyběhl z rohu hřiště, střela míří do šibenice.
29:30
Hosté vyhazují míček jen no polovinu hřiště, kde míček zpracoval Šimera, vystřelil "nebezpečně" tahem a Bazala chytá míček do rukou.
26:14
Vyloučen hráč Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
24:40
Vojta Repček snad poprvé u míčku, klasický výběh na jedničku, střela na 3- ....
24:06
Filip Kocur poslal bombu na bránu, Bazala konečky prstů vyráží míček mimo branku.
20:40
Olda Sova dostal milimetrovou přihrávku na malé brankoviště. Olda Sova z půl metru netrefuje branku.
20:37
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Mazur, asistoval Oldřich Sova (4:1).
20:37
Rychlá odpověď domácích, Sova našel volného Mazura v prostoru brankoviště a ten z první míří přesně.
20:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Zdeněk Malich (3:1).
20:24
2 na 1...Malich posílá míček na Dlabač, ten trefuje přesně. Bezděk bez šance.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: 8:3
20:00
17:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Balnar, asistoval Jan Mazur (3:0).
17:12
Rozehrávka Mazura z rohu hřiště na velké brankoviště našla číhajícího Balnara, ten trefuje pravý horní roh.
16:50
Odražený míček skákal u hostující branky, Mazur ho bohužel nedoklepl do branky.
16:24
Minutový zámek Opavy, Třebíč se drží zuby nehty.
15:24
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
13:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Filip Kocur, asistoval Daniel Šimera (2:0).
13:11
Chozé Šimera při chuti, sice i jeho druhá střela byla nic moc, kdy se trefil doprostřed brány po zemi, ale Bazala nezkrotil tento horký brambor a Filip Kocur doklepává míček do branky.
12:32
Daniel Šimera nevěděl jak naložit s míčkem a tak se dal na sólo akci, trefuje pouze zeď SH. Vyloženě.
11:10
Dlabač z prostoru před brankou dostal až moc prostoru, díky včasnému zákroku Rychlého Opava drží jednog=olový náskok.
09:28
Aktivní Sova prověřil pozornost Bazaly. domácí poté ihned rozheráli, Blahut z první trefuje opět brankáře Snipers.
08:40
Josef Svoboda střílel z hranice basketbalové trojky, díky obrannému bloku míček letí po teči mimo bránu.
07:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Mazur, asistoval Štěpán Sležka (1:0).
07:20
Druhá lajna Opavy se dostala na dostřel branky Třebíčea a Honza Mazur to tam poslal z půlky, nad nohu a k tyči. 1:0
06:25
Opava sice kombinovala na polovině soupeře, ale míček nakonec vybojoval tým Snipers. Okamžitý přechod na opavskou polovinu, bez šancí. Opava rozehraje z rohu.
05:46
Filip Kocur byl poslán na hrazení. Opava na míčku...
04:50
Zatím se hraje "oťukávaná"...
01:34
1. Střelu na branku si připisujou hosté, kdy Štveráček vyprášil betony Bezděkovi.
00:01
Utkání nám opravdu už začčalo.:)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Josef Svoboda, Milan Picmaus, Jaroslav Dlabač, Zdeněk Malich, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Lukáš Rychlý, Vojtěch Repček, Petr Pavelek, Marek Klečka