1:4
1:3
- : -

FbŠ Bohemians B - OLYMP FLORBAL 5:8
5. Ondřej Plecháč, 8. Jan Harák, 14. Petr Hromádko, 32. Jan Harák, 60. Jan Harák - 4. Patrik Cakl, 21. Filip Chodl, 26. Marek Vomočil, 29. Filip Mach, 40. Jan Denemark, 45. Tomáš Slavík, 49. Tomáš Slavík, 51. Tomáš Formánek; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Jirka; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 34 - Jan Dvořák 24; po třetinách: 3:1, 1:4, 1:3;
60:00
59:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Ondřej Plecháč (5:8).
53:58
Vyloučen hráč Petr Červenka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
50:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Formánek, asistoval David Nesnídal (4:8).
48:42
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Václav Lauda (4:7).
44:13
41:43
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil Radim Bobek.
40:00
40:00
39:04
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jan Denemark, asistoval Patrik Cakl (4:5).
34:20
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Jakub Mulač (4:4).
30:50
Vyloučen hráč Mirek Svoboda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
30:25
Vyloučen hráč Patrik Cakl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
28:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach, asistoval Erik Němčík (3:4).
25:29
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Marek Vomočil, asistoval Jan Denemark (3:3).
23:23
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hra na zemi.
20:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Chodl, asistoval Jan Denemark (3:2).
20:00
20:00
13:14
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Ondřej Plecháč (3:1).
07:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Martin Boháč (2:1).
04:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Petr Hromádko (1:1).
03:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl, asistoval David Nesnídal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Jakub Jareš, David Nesnídal, Patrik Cakl, Jan Denemark, Filip Chodl
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Michal Křenek, Martin Boháč, Ondřej Plecháč, Petr Červenka, Petr Hromádko