0:1
2:0
- : -

Prague Tigers - FBC Česká Lípa B 4:1
11. Radek Šindelář, 18. Tomáš Ureš, 55. Dominik Vorlíček, 57. Dominik Vorlíček - 34. Petr Procházka; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Pavel Dundr 22 - Lukáš Chyna 38; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích D. Vorlíček:(1/2) Tým začal zápas velmi aktivní hrou, byl klid na hokejkách, jen vázlo proměňování šancí. Ve druhé třetině začali hosté více napadat a my jsme si neplnili pokyny. Po obdržené brance začalo být utkání nervózní a hra neurovnaná. Třetí třetina byla opět v naší režii a zápas jsme dovedli do vítězného konce.
60:00
Komentář trenéra domácích D. Vorlíček:(2/2)Tým ukázal sebedůvěru a dobrou kombinaci, ale to zakončení ...., musíme se více tlačit do střelby. Brankář nás opravdu podržel, zvlástě ve druhé třetině. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Marek Dzierža: Pro náš mladý tým vydařené první utkání sezóny. V první polovině utkání hráli kluci zakřiknutě se zbytečným respektem k soupeři. Zápas rozhodly zkušenosti, které naši mladí hráči teprve začínají sbírat. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
58:08
Hrají se poslední dvě minuty utkání
57:22
Timeout FBC Česká Lípa B
57:15
Kašpar zs tředu sřílí na už překonaného brankáře hostujícího družstva, ale obrana se stihla vrátit včas pěkným skluzem a stav zůstává stejný
56:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Tomáš Ureš (4:1).
56:37
Ureš natahuje od poloviny hřiště a Vorlíček před brankou doráží na 4:1!
54:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (3:1).
54:04
Krásná kombinace do prázdné branky. Ureš se uvolnil ve vlastním pásmu, dává na střed a balonek dostává Boušek na mantinelu, který dává před branku a Vorlíček uklízí do prázdné branky! 3:1!
52:06
Šindelář trefuje balonek, ale opět mimo brankovou konstrukci
51:41
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Andrej Svatoš.
51:41
Svatoš neproměňuje po zákroku hostující obrany na hranici malého brankoviště
50:05
Sorryjako, ale je to napínavý jako kšandy, nestíhám. Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez výraznější šance na snížíní či zvýšení
46:30
Zmrzlík se po xté pokouší překonat obranu hostů lobem, ale pokaždé trefí klubko hokejek
41:50
Nervozita na obou stranách, chyby se kupí a Tlapa nyní nevyužil šancí pálit vostrejma
40:50
Svatoš s Fišerem kombinuje na vlastní polovině a čekají na skupinu v hostující obraně
40:01
Polsední dějství začalo lépe družstvo družstvo České Lípy, které vyhrálo buly
40:00
40:00
39:34
Domácí úplně vypadají z tempa utkání a bojí se o výsledek, jak dopadne poslední dějství?!
37:31
Česká Lípa se celkem osmělila a přebírá iniciativu utkání a má nespočet šancí, výrazně jim pomohl vsřelený gól
35:15
Hostující brankář zase vytahuje pěkný zákrok
33:35
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Petr Mazal (2:1).
33:35
Hostující Procházka snižuje na rozdíl jedné branky a využívá přesilovou hru hostů
32:25
Tůma zatáhl za záchrannou brzdu a jde si odpočinout na trestnou lavici
31:45
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
30:01
Šindelář zkouší poněkolikáté trefit ze vzduchu, ale akorát rozvířil prach na palubovce
27:32
Vyloučen hráč Čeněk Kašpar družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
27:32
Trochus e nám to tu přitvrdilo na obou stranách, bude zřejmě veselo
25:52
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
23:27
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:56
Novák dostal slidně naloženo před brankou a budeme zahrávat standardní situaci, kterou bohužel nevyužíváme
21:35
Domácí útoky se tříští o výborného brankáře hostí, neskutečné kolik toho dokáže pochytat
20:27
Hosté zahrozili hnedka na úvodu třetiny, ale Procházka pálí nepřesně
20:01
Na začátku druhé třetiny si dovolíme pozdravit absentujícího kapitána Františka Slováka, který nyní dělá výkruty na svatbě jako Harapes #chytnipodvazek
20:00
20:00
19:58
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Tomáš Ureš.
19:58
Tomáš Ureš měl na holi třetí branku, ale balonek mu při nájezdu utekl, takže končí první třetina za stavu 2:0
18:50
Česká Lípa opět na polovině hřiště, Novák se pokouší obstřelit, ale neúspěšně, stav zůstává stále stejný
17:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Martin Boušek (2:0).
17:32
Boušek krásně prostrčil od mantinelu na na volného Ureše, který natahuje z půlky a trefuje krásnou šibenici!
16:50
Tigers pořád buší do obranného valu, ale všechno míří vedle branky, dneska zatím není přáno ani domácímu Tůmovi, který trefuje po nahrávce od Bouška
15:49
Matěj zahrozil ze standardní situace, ale bohužel nad branku
13:57
Česká Lípa je zalezlá na své polovině a snaží se najít recept na Tigers, doufejme, že ho nenajdou a v kapsách u náhradního brankáře
13:07
Filip Tlapa dneska dostává solidně naloženo od hostujícíc obrany, ale vstává a bojuje dále
12:31
Hostující Procházka se osmělil a střílí vysoko nad branku Dundra
10:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář, asistoval Čeněk Kašpar (1:0).
07:49
Hraje se vícemeně na půlka České Lípy, hostující brankář už musí mít z těch projektilů otřes mozku
05:02
Standardní situace pro hosty, ale končí ranu do připraveného Zahumenského
03:10
Domácí v drtivém tlaku, tyčky tvoní, ale bez úspěchu. Hostující brankář zatím drží ...