4:1
3:2
- : -

Florbal Ústí B - ASK Lovosice - LFP 11:4
5. Jindřich Grosse, 10. Stanislav Polanský, 16. Hynek Nikolič, 19. Leoš Nergl, 22. Hynek Nikolič, 25. Adam Nikolič, 34. Hynek Nikolič, 37. Hynek Nikolič, 53. Jakub Koník, 55. Filip Kučaba, 57. Jakub Koník - 3. Jakub Kroupa, 34. Jakub Dvořák, 57. Ondřej Kavalír, 59. Jakub Dvořák; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Petr Neumaier; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Hrstka 23 - Jakub Rudiš 11, Jan Klouda 10; po třetinách: 4:1, 4:1, 3:2;
60:00
Komentář kapitána domácího týmu Stanislava Polanského: Jsme rádi, že se nám vydařil vstup do sezóny. Celé léto jsme v týmu ladili chemii a zdá se, že jsme našli správný recepis. To naše kouzlo, co dokážeme, zdá se, stále funguje. Cítíme svůj florbalový grow a vzhlížíme vstříc dalším kláním. Děkujeme soupeři, že vážil dlouhou cestu a za férový souboj. Hezký víkend všem.
60:00
Komentář vedoucího týmu Martina Myslíka: Dnes těžil z produktivity. Děkujeme za utkání a těšíme se na další zápas v Lovosicích.
60:00
59:59
Střely Ústí 14 - Lovosice 11 (3. třetina)
59:50
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil Lukáš Rudiš.
58:36
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Jakub Kroupa (11:4).
57:01
Vyloučen hráč Martin Zoul družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Leoš Nergl (11:3).
56:34
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Kavalír, asistoval Jakub Kroupa (10:3).
54:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (10:2).
52:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Filip Kučaba (9:2).
48:05
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
40:51
Vyloučen hráč Matěj Čapek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Klouda družstva ASK Lovosice - LFP
40:00
40:00
39:59
Střely Ústí 11 - Lovosice 12 (2. třetina)
36:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vít Škvára (8:2).
33:42
33:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jan Hrstka (7:1).
32:18
Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
24:49
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Jakub Koník (6:1).
21:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič bez asistence (5:1).
20:00
20:00
19:59
Střely Ústí 8 - Střely Lovosice 4 (1.třetina)
18:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl bez asistence (4:1).
15:52
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (3:1).
09:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Stanislav Polanský, asistoval Jindřich Grosse (2:1).
04:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Stanislav Polanský (1:1).
02:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Jakub Dvořák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Jakub Dvořák, Jakub Kroupa, Martin Myslík, Lukáš Rudiš, Ondřej Kavalír
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Stanislav Polanský, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič, Vít Škvára, Jiří Strnad