3:3
2:3
- : -

PSKC Okříšky-MoBu - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 9:10
7. Petr Molák, 11. Petr Molák, 16. Denis Tesařík, 16. Tomáš Kotačka, 39. Marcel Pospíšil, 39. Petr Molák, 40. Jiří Šenkýř, 48. Marcel Pospíšil, 57. Marcel Pospíšil - 7. Michal Háp, 12. Michal Háp, 16. Štěpán Švec, 20. Martin Štarman, 24. Tomáš Boštík, 33. Martin Štarman, 36. Štěpán Švec, 42. Daniel Ondráček, 45. Tomáš Boštík, 54. Martin Štarman; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Doležal 24 - Tomáš Hájek 17; po třetinách: 4:4, 3:3, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kotačky: Zápas rozhodlo velké množství našich individuálních chyb. V tomto se musíme zlepšit. Děkujeme soupeři a přejeme štastnou cestu domů.
60:00
Kapitán hostí: Přijeli jsme pro první tři body a ty vezeme domů. Se soupeřem vyrovnaný souboj, kdy jsme nakonec byli šťastnější my. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v zítřejším čtvrtém kole Českého Poháru. Zdravíme domů.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Petr Kuchta družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
57:23
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
56:58
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marcel Pospíšil, asistoval Petr Molák (9:10).
53:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Tomáš Boštík (8:10).
47:28
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marcel Pospíšil, asistoval Denis Tesařík (8:9).
44:54
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Martin Štarman (7:9).
41:27
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Martin Štarman (7:8).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jiří Šenkýř, asistoval Tomáš Kotačka (7:7).
38:58
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák bez asistence (6:7).
38:38
38:36
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
35:15
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jiří Boštík (4:7).
32:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman bez asistence (4:6).
30:07
Vyloučen hráč Petr Molák družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
23:37
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík bez asistence (4:5).
20:44
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
19:00
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Daniel Ondráček (4:4).
15:54
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Marek Lamplot (4:3).
15:42
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kotačka bez asistence (4:2).
15:01
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Denis Tesařík, asistoval Marcel Pospíšil (3:2).
11:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (2:2).
10:26
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák bez asistence (2:1).
06:15
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák bez asistence (1:1).
06:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Petr Kuchta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Marek Lamplot, Petr Kuchta, Michal Háp, Štěpán Švec, Jiří Boštík
00:00
Line-up domácích PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Denis Tesařík, Marcel Pospíšil, Ondřej Uchytil, Marek Zezula, Petr Molák