2:2
1:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBC Mohelnice 4:7
16. Jiří Skalický, 34. František Majvald, 40. Marek Švec, 60. David Derka - 3. Tomáš Šalda, 12. Jiří Šincl, 12. Lukáš Zach, 38. Jiří Šincl, 39. Tomáš Pudil, 57. Filip Sedmera, 60. Matěj Bizek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Roman Doleček 13 - Jakub Haltmar 31; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Po nepovedené první třetině jsme se zvedli a přestříleli soupeře 35:20. Pokud se ptáte proč jsme prohráli, tak to sám nechápu. Pokud v zápase netrefíme 10x prázdnou branku, tak to vyžaduje dlouhý rozbor v restauračním zařízení. Děkujeme všem za pomoc při pořádání a fanouškům za přízeň.
59:59
Rozhodčí omylem uzavřeli zápis předčasně hráč utkání domácích Roman Doleček a u hostí Jakub Haltmar.
59:59
Komentář trenéra hostí Tomáše Dokoupila: Krasojízda po Orlických horách byla opravdu užitá. Po cestě do Rokytnice jsme potkali slunce, deštivou průtrž i krásnou duhu. Zápas vypadal podobně - od počátku bylo vedení na naší straně, a i přes průtrž v třetí části, nakonec vyšla duha. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas, vezeme domů další 3 body !!
59:48
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek bez asistence (4:7).
59:44
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
59:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil David Derka, asistoval Daniel Baláš (4:6).
56:07
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Jiří Šincl (3:6).
54:42
Timeout FBC Mohelnice
53:17
Vyloučen hráč Tomáš Šalda družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jiří Skalický (3:5).
38:05
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Adam Navrátil (2:5).
37:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Šalda (2:4).
33:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (2:3).
31:27
Vyloučen hráč Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
24:39
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
15:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický, asistoval Jan Skalický (1:3).
14:32
Vyloučen hráč Adam Špička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
11:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Tomáš Pudil (0:3).
11:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Filip Sedmera (0:2).