3:1
- : -
Zlín Lions

FBC ORCA KRNOV - Zlín Lions 12:2
5. Ondřej Miškov, 19. Patrik Baránek, 21. Jaromír Filip, 26. Jaromír Filip, 27. Tomáš Zakopčan, 32. Tomáš Zakopčan, 36. Jaromír Filip, 37. Ondřej Miškov, 38. Jaromír Filip, 43. Filip Fňukal, 48. Tomáš Zakopčan, 52. Štěpán Čevela - 16. Michal Baroň, 52. Michal Baroň; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 5:5 + Filip Horník 5; využití: 4:1; diváků: 97; zásahy brankářů: René Frydrych 12, Matěj Kortiš 4 - Martin Vičánek 3, Jaroslav Bartík 3; po třetinách: 2:1, 7:0, 3:1;
60:00
Vyjádření trenéra domácích: První třetinu hrál soupeř výborně, ale my jsme svou trpělivostí vydrželi. Pak jsme začali ofenzivěji hrát, dřeli jsme, makali jsme a po zásluze jsme vyhráli. Kluci šlapou jako jeden tým. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům.
60:00
Vyjádření trenéra hostů: První třetina se nám povedla, kluci hráli výborně. Bohužel nám chyběla koncovka. Ve druhé třetině jsme propadli a ukázala se zkušenost soupeře.Děkujeme soupeří za zápas a divákům za příznivou atmosféru.
60:00
58:32
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
57:59
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
54:14
Timeout FBC ORCA KRNOV
54:14
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Kortiš družstva FBC ORCA KRNOV
51:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Patrik Svoboda (12:2).
51:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Filip Svoboda (12:1).
47:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Ondřej Miškov (11:1).
45:47
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
42:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (10:1).
40:00
40:00
39:48
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
38:42
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 5 minut za hrubost.
37:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (9:1).
36:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (8:1).
35:33
35:33
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Bartík družstva Zlín Lions
34:27
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:35
Timeout Zlín Lions
31:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Dominik Novák (6:1).
28:27
Vyloučen hráč Martin Janeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
26:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval David Musil (5:1).
26:27
Nádherný gól Zakopčana do prázdné brány
25:37
25:17
22:45
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
20:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Juřina (3:1).
20:00
20:00
18:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Baránek, asistoval Filip Svoboda (2:1).
18:28
Krásná střela Baránka do prázdné brány
15:22
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Michal Kundrata (1:1).
13:55
Vyloučen hráč Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra rukou.
12:46
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
09:09
Šulavíkova tvrdá střela pouze do bloku
04:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (1:0).
04:18
Nešťastná teč obránců Zlína znamená první gól domácích
03:40
Střela domácích do boční síťky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kořený, Jiří Štěpánek, Michal Baroň, Filip Horník, Martin Janeček
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Ondřej Miškov, Filip Svoboda