1:3
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FBC MSEM Přerov 3:8
18. David Pišek, 22. David Pišek, 45. David Pišek - 8. Matěj Ševčík, 11. Michal Bělaška, 25. Tomáš Hořecký, 37. Adam Budnik, 40. Zbyněk Slováček, 54. Martin Kubalík, 54. Jan Běhal, 59. Ondřej Foldyna; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 120; zásahy brankářů: Patrik Vondrka 20 - Zdeněk Raška 10; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za férové utkání. Soupeře jsme dostali na koně+ vlastními chybami, klasika. Děkujeme fantastickým divákům za podporu . Příště to snad bude lepší.
59:59
Komentář trenéra Přerova Pavla Ceha: DO Jeseníku jsme přijeli pro body, což se nám podařilo, avšak děláme hromadu individuálních chyb, kterými dostáváme soupeře zbytečně zpátky do zápasu. Poprvé v sezoně jsme hráli na tři pětky a chceme v tom pokračovat. Děkujeme soupeři za utkání a už se těším na videorozbor Petra Maliny.
59:51
Vyloučen hráč Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
58:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Foldyna, asistoval Martin Kubalík (3:8).
58:17
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za zdržování hry.
54:50
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Michal Bělaška.
53:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jan Běhal bez asistence (3:7).
53:15
Timeout FBK Jeseník
53:15
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (3:6).
47:49
47:49
Vyloučen hráč Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
46:10
Na třetí třetinu přibylo i diváků v kotli. Což místní borce pohání znatelně k vyrovnání.
44:30
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Lukáš Ďopan (3:5).
41:10
Komár brble, že se na to příště může vysr*t.
40:24
Po technických potížích byl nucen realizační team měřit čas utkání na stopkách Komárova mobilu
40:00
40:00
39:44
Vlastní branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček (2:5).
36:17
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik bez asistence (2:4).
36:17
Další smolná rozehrávka Jeseníku, Přijde na přetřes při večerním rozboru utkání sic bez elektronické tužky, ale s pivkem. Jeseník prohrává 2:4.
33:32
Hráčům Jeseníku se stále nedaří najít klíč k vyrovnání skóre, přestože šance jsou.
30:01
Vepřov začal zlobit, naši nestíhají. Z této situace lze usoudit, že Vepřov včera nenavštívil restaurační zařízení a je v plné fyzické kondici.
26:00
Některé osobní souboje hráčů Jeseníku budou jistě předmětem živé debaty při vyhodnocení zápasu dnes večer v hospodě, nejspíš ve Štíru.
25:15
Dougi to posral, težce to posral.
24:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký bez asistence (2:3).
23:06
Vyloučen hráč Marek Viterna družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
22:01
David Pišek vyrovnává při dorážce po Mňaukinově střele z půli hřiště. Byla to rána jako, když dostaneš plátkem citronu omotaného kolem cihly.
21:56
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Lukáš Ďopan (2:2).
21:05
Domácí nastoupili na hřiště v plné šíle a nasazení.
20:00
20:00
18:45
Jeseník hraje přesilovku, posílá míček po šířce hřiště a hovno z toho.
18:37
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
17:38
Hurááááááááááááááá, třikrát hurá! Je to tam, Jeseník skóruje při přesilovce. JUni se málem samou radostí počůral. Skórující hráč, David Pišek komentoval gól " Já su tak šťastné"
17:32
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Martin Příhoda (1:2).
17:02
Vyloučen hráč Adam Budnik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:02
Ták a teď má Jeseník šanci skórovat při přesilovce. Na tresnou se posadil Vepřovský hráč.
17:00
Jeseník je více na míčku, ovšem stále bez gólu.
15:44
Dnes je znát absence Stavíka o to více, že nemůže při golu pouštět zorbu.
14:09
Jeseník začíná soupeře tlačit. To se líbí i publiku na tribuně. Chtělo by to však přidat i nějakou pořádnou ránu do branky.
13:32
Juni šel spravit rozhozené manťáky :D
11:34
Fatál trsti při rozehrávce nebyl naštěstí potrestán. Zátím to s našimi chlapci nevypadá vůbec dobře.
10:35
Vepřov v přesilovce roztáhl hru na celou polovinu domácích a zaslouženě skoŕoval, naši jenom čuměli.
10:24
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Jan Běhal (0:2).
09:03
Vyloučen hráč Michael Dougi družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
09:03
A je to tady, po další chybě byl vyloučen domácí hráč Dougi. Snad to borci zvládnou i bez něj.
07:29
Po fatální chybě na středu hřiště přišla odplata ze strany Vepřova. První a poslední jejich gól.
07:28
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Adam Budnik (0:1).
06:45
Hosté rozehrávají z rohu, a prd.
06:30
Nevidíme z časomíry tribunu SEVER, spíše tedy neslyšíme.
05:45
Zatím jsme neviděli žádnou větší šanci kromě střely nalezeného Rokece.
04:45
Hra nám se plynule rozehrála, nahoru a dolů, jako v lunaparku
04:01
Realizační team přišel podpořit Mirča, tímto ho zdravíme:)
02:11
Po tlaku domácích rozehrávají z rohu, rádi při tom vidíme Rokece, který byl až do začátku utkání nezvěstný.
01:06
Zápas nám začal, nemůžeme se dočkat perfektních výkonů našich borců, tip Komára výhra 2:0 pro domácí borce. Juni dodává, že každopádně tento match bude mít koule a je to perfektní den dát si pivo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Tomáš Hořecký, Petr Malina, Tobiáš Pavliš, Michal Bělaška, Jan Běhal
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Patrik Vondrka; hráči v poli: Martin Rokyta, David Pišek, Martin Příhoda, Zbyněk Slováček, Michal Příhoda
00:00
Vítáme všechny přátelé kvalitního frombalu na dnešním zápase. Děním na hříšti Vás dnes budou provázet Juni a Komár, zápis provede jedinečná Dianka ( Juniho stará)