2:2
6:1
- : -

FBC Liberec B - FBC Česká Lípa B 11:7
1. František Příhoda, 11. Lukáš Růžička, 13. Jakub Pecháček, 38. Marek Žagan, 40. Tomáš Ballaty, 45. Jan Bitman, 48. Lukáš Růžička, 49. Richard Komňacký, 49. Jakub Rais, 52. Jan Bitman, 56. František Příhoda - 13. Petr Procházka, 17. Drahoslav Pastor, 19. Petr Procházka, 19. Tomáš Hudík, 23. David Hybš, 27. David Hybš, 47. Petr Procházka; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Daniel Kupec 19 - Marek Kocourek 31; po třetinách: 3:4, 2:2, 6:1;
60:00
Komentář trenéra FBC Česká Lípa B Dzieržy Marka: Pěkný zápas se šťastným koncem pro domácí. Náš mladý tým teprve sbírá zkušenosti a hra se zlepšuje. Děkujeme soupeří za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích FBC Liberec Jana Havrdy: Poté co jsme pustili Českou Lípu do zápasu jsme se dokázali zvýšeným důrazem do zápasu vrátit a vybojovali důležité tři body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
59:59
Střely: FBC Liberec B - 15 FBC Česká Lípa B -8
59:10
Hosté to zkoušejí bez brankáře.
56:40
Hráč České Lípy Jan Dudek dnes dostává pěkně naloženo od domácího celku.
55:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda bez asistence (11:7).
55:32
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
52:26
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
51:00
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Bitman, asistoval Jakub Rais (10:7).
48:31
Timeout FBC Česká Lípa B
48:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval David Horáček (9:7).
48:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Komňacký, asistoval Tomáš Ballaty (8:7).
47:19
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Marek Žagan (7:7).
46:55
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka bez asistence (6:7).
44:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Bitman, asistoval David Horáček (6:6).
40:00
40:00
39:59
Střely: FBC Liberec B - 16 FBC Česká Lípa B - 8
39:16
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval Richard Komňacký (5:6).
37:57
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Jan Havrda (4:6).
26:44
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Hybš, asistoval Petr Procházka (3:6).
22:34
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Hybš, asistoval Josef Hanzalík (3:5).
21:11
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
21:11
Po zákroku Dominika Šollara se hráč České Lípy proletěl a máme tu přesilovku hostů
18:56
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík bez asistence (3:4).
18:32
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Drahoslav Pastor (3:3).
16:30
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Drahoslav Pastor, asistoval Josef Hanzalík (3:2).
12:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Marek Žagan (3:1).
12:21
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Josef Hanzalík (2:1).
11:50
Na hřišti vidíme převahu domácích a zaslouženě vedou 2:0
10:16
00:30
Domácí tým začal lépe a vede 1:0
00:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval David Horáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Petr Procházka, David Hybš, Petr Mazal, Josef Hanzalík
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Jan Bitman, František Příhoda, David Horáček, Bohuslav Ferdan, Jakub Rais