8:1
4:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 15:6
4. David Malkus, 12. Pavel Šimeček, 17. Pavel Šimeček, 22. David Malkus, 22. Ondřej Baroch, 23. Jakub Mikolášek, 26. Filip Konrady, 34. David Malkus, 35. Ondřej Baroch, 38. David Malkus, 40. Jan Myška, 45. Jan Myška, 47. Jiří Löffelmann, 50. Ondřej Kuhajda, 57. Ondřej Kuhajda - 6. Jakub Malecha, 7. Pavel Formánek, 36. Šimon Perek, 47. Jakub Malecha, 52. Jakub Malecha, 57. Jakub Malecha; rozhodčí: Václav John - Filip Oberta; vyloučení: 0:6; využití: 4:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 14 - Jan Vališ 39; po třetinách: 3:2, 8:1, 4:3;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 13 - FA České Budějovice 13 - 6
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Škoda třetí třetiny, kde jsme trochu polevili v koncentraci. Jinak parádní týmový výkon. Díky všem.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jan Novotný): Zaslouženě vyhrála Plzeň. My máme v týmu moc generálů a málo vojáků.
60:00
56:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Lukáš Zápal (15:6).
56:35
Blesková odpověď od Kuhajdy a je to 15:6
56:24
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Martin Hrmo (14:6).
56:24
Malecha střelou na bližší tyč překonává Horáka a snižuje na 14:6
55:06
FA České Budějovice v plném počtu
53:06
Vyloučen hráč Martin Hrmo družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:01
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Adam Koller (14:5).
49:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Stanislav Fencl (14:4).
49:21
Domácí zásluhou Kuhajdy využívají další přesilovku
48:12
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
46:47
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha bez asistence (13:4).
46:47
Nejdříve domácí krásně rozebrali soupeřovu obranu a Löffelmann do prázdné branky přidává další gól. NA druhé straně odpovídá Malecha
46:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Pavel Šimeček (13:3).
44:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Myška, asistoval Pavel Šimeček (12:3).
44:55
Po nahrávce Šimečka střílí přesně Myška a zvyšuje na 12:3
43:00
V úvodu třetí třetiny zatím o něco aktivnější hosté, ale větší šanci jsme ještě neviděli
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 20, hosté - 7
40:00
39:54
Na závěr třetiny přidává krásný gól Myška.
39:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Myška, asistoval Tomáš Suchý (11:3).
37:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Stanislav Fencl (10:3).
37:58
Pár vteřin do konce přesilovky se opět prosazuje Malkus !
36:04
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
35:47
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Jan Novotný (9:3).
34:10
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
34:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Adam Tkadlec (9:2).
34:10
Tkadlec středem proběhl až na velké brankoviště hostů, tam přesně našel Barocha a Vališ neměl šanci.
33:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Ondřej Kuhajda (8:2).
33:30
Malkus si připisuje další gól ! Poté co ho našel Kuhajda před brankou, Malkus posílá míček k tyči.
32:01
Zatím se většina druhé třetiny hraje na polovině hostů. Domácí kombinují a snaží se překonat Vališe.
29:07
Několik střel domácích zaměstnalo obranu i brankáře Budějovic , žádná ale neprošla za Vališova záda.
25:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (7:2).
25:52
Druhá využitá přesilovka domácích.
24:48
22:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (6:2).
22:43
Znovu se prosazují plzeňští junioři.
21:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jindřich Mošna (5:2).
21:57
Ve zmatku před brankou hostů se nejlépe zorientoval Baroch a posílá míček přes ležícího Vališe.
21:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Lukáš Zápal (4:2).
21:39
Přesilovou hru se tentokrát domácím nepodařilo využít, ale záhy po jejím skončení se opět prosazuje dvojice Zápal - Malkus.
21:36
Hosté hrají v plném počtu,
21:24
Břevno nad Vališem zazvonilo !
20:01
Domácí vstupují do druhé třetiny v početní převaze.
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 21, hosté - 7
20:00
19:35
Vyloučen hráč Dominik Bošanský družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
16:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jiří Sloup (3:2).
15:49
Baroch trefuje tyčku!!
11:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (2:2).
11:48
A opět máme vyrovnáno !
10:40
Také Horák na druhé straně předvádí v brance pohledný zákrok, vykopává míček špičkou boty.
09:34
Kuhajdovu střelu maskou vyráží pozorný Vališ.
09:05
Teď mě Vališ velké štěstí, míček mu projel pod tělem a skončil v rohu.
07:37
Porazil zkouší z půlky, ale nastřeluje pouze tyčku.
06:36
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek bez asistence (1:2).
06:36
Neskutečný gól zpoza branky se podařilo dát Formánkovi, který se obtočil okolo tyčky a dostává hosty do vedení.
05:09
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Stanislav Karas (1:1).
05:09
Karasovu střelu Horák pouze vyrazil před sebe a Malechovi se podařilo dostrčit míček do branky.
03:03
03:03
Zápal ze středu našel Malkuse a ten bez problémů zakončuje.
02:35
02:35
Hned ze začátku utkání uvidíme přesilovku domácích.
02:20
Konrady se snažil překonat Vališe.
01:24
Kellar neúspěšně zkouší hledat před brankou Mošnu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Radek Vobr, Michal Semotán, Pavel Formánek, Petr Bláha, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Jakub Mikolášek, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Konrady, Filip Blažek