3:1
2:2
- : -

Prague Tigers - TJ Sokol Koberovy 5:4
25. Dominik Vorlíček, 29. Andrej Svatoš, 35. Jan Hála, 43. Andrej Svatoš, 48. Jiří Horák - 19. Lukáš Hlava, 35. Jan Novotný, 50. Lukáš Hlava, 53. Dominik Reczai; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:3 + Jan Novotný OS; využití: 1:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Filip Kulhánek 32 - Ondřej Brunclík 43; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely Prague Tigers po třetí třetině 48, střely Koberovy 36!
59:59
Komentář trenéra domácích Pavla Klečky: V prvním třetině jsme začali opatrně a díky neproměněným šancím jsme nešli do vedení. Zlepšeným výkonem ke konci třetiny jsme se zvedli. Druhá třetina byla v naší režii. Zbytečně nervózním závěrem jsme si zkomplikovali závěr utkání. Děkujeme soupeřům za utkání a přejeme šťastnou cestu domů!
59:59
Komentář trenéra hostů TJ Sokol Koberovy: V útoku jsme dnes opět nic nepředvedli,až ve třetí třetině se nám podařilo soupeře zatlačit a zmírnit tak konečné skóre. Rozhodla naše ledabylost a zbytečné ztráty.Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře.
59:58
Domácí dovedli utkání do vítězného konce, ale bylo to o prsa asijské ženy. A zítra čekáme Liberec!
59:55
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
59:55
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy - osobní trest.
59:55
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
58:28
Timeout Prague Tigers
58:28
Čeká nás dramatická koncovka utkání, hosté mají rozehru v obranném pásmu domácích
57:54
Nyní nebyl uznána branka hostí pro vysokou hůl
57:00
Probíhají poslední tři minuty utkání, nic pro slabé povahy!
55:44
Šindelář končí za mantinelem po vcelku NHL zákroku, ale nevylučuje se
55:00
Hosté jsou nyní všude a hrozí útok za útokem, domácí lodivod točí sestavou
54:27
Opět blobosti v obranném pásmu, které dostávájí hosty do zpátky do zápasu, co na to říct?!
52:41
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (5:4).
52:41
Druhá lajna nechala trestuhodně vyběhnout hráče hostí a ten trefuje na bližší tyč Kulhánka
51:04
Navrátil si prošel celým obranným pásmem, ale brankář kryje
49:52
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (5:3).
49:52
Přesilovka využita, šťastný nához na Kulhánka končí za jeho zády a Koberovy se dostávají na rozdíl dvou branek
48:52
Vyloučen hráč Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra na zemi.
47:53
Štastný odraz z hole Horáka končí v brance!
47:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Horák bez asistence (5:2).
45:30
Čeněk Kašpar nyní rozezvonil tyčku za hostujícím brankářem!
44:27
Tůma do boční sítě
42:35
Neskutečná paráda! Novák našel krosovou nahrávku Andreje Svatoše na druhé straně hřiště, ten natahuje a trefuje neskutečně šibenici hostujícímu brankáři a stav je 4:2!
42:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval David Novák (4:2).
42:10
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
40:12
Fišer nahazuje před branku, ale nikdo netrefuje volný balonek a končí v rohu
40:00
40:00
39:59
Máme tu konec druhé třetiny, tygři v ní dokázali otočit stav zápasu a nervózně si koušeme nehty z té následující. V Čako jsou ty zápasy vyrovnaný jako regály v místním Tescu. Střely nakonec Prague Tigers 16, TJ Sokol Koberovy 11
38:42
Host nyní hrozí ze závaru v obranném pásmu tygrů, le přestřelují
37:22
Novák se z protiútoku netrefuje, zase se chtěl moc mazlit s loptou
36:08
Krásná akce ihned z protiútoku končí brankou, trefuje se Hála, stav je 3:2!
34:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Hála, asistoval Šimon Fišer (3:2).
34:29
Hosté se trefují ze standardní situace, kdy zcela nepokrytý útočník hostí dostal k balonku a je vyrovnáno!
34:23
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Lukáš Hlava (2:2).
34:18
Vyloučen hráč František Slovák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:48
Druhá lajna nyní hrozí, uzamkli hostí na své polovině, ale dvakrát trefila pouze brankáře hostí, který opět chytá. Přijde mi, že tady se každý brankář musí cítit jako hvězda
30:02
Horák se v polovině zápasu vydal na výlet a beckhendem se snažil přehodit brankáře hostí, al ten byl pozorný
28:47
Svatoš natáhl jako správný kapitán od poloviny hřiště a balonek šťastně končí za hostujícím brankářem, stav je 2:1!
28:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Čeněk Kašpar (2:1).
28:02
Navrátil se Šindelářem aktivním napadáním dělají hostům problémy
24:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Radim Tůma (1:1).
24:15
Ojojojojoj, to byla nádhera! Dominik Vorlíček se trefuje po nahrávce Radima Tůmy, který ho našel volného na středu před hostujícím brankářem a stav je 1:1!
23:15
Hála nachází před brankou volného Svatoše, ale ten netrefuje balonek před zcela odkrytou brankou
21:23
Koberovy dál hrozí z protiútoků a vysílají nebezpečné rány
20:01
Oba týmy se pomalu dostávájí ze šatny, domácí hráči vypadaí nabuzeně. S Tygrem si myslíme, že proběhl pověstný Dejvův fén a druhá třetina bude znamenat více brankových šancí
20:01
Rozhodčí se vrátili ze šatny a nekompromisně nařídili výměnu střídaček, takže to tady vypadá jako při výměně turnusů v Chorvatsku, jen chybí Karel a Karel
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině Prague TIgers 15 - TJ Sokol Koberovy 12
19:58
Domácí předvedli hrůzostrašnou první třetinu, někdo jim zřejmě zakázal střílet do hostující branky a hrají to po prknech bez výraznějších šancí, které by vedly ke korigování skóre.
18:20
18:20
Nahazovaný balonek končí bohužel v domácí síti, co na to říct?!
17:28
Nyní pohledná akce od Tigers! První lajna roztočila neskutečný kolotoč, který trval asi minutu, ale vše se se točilo kolem mantinelů. Svatoš poté nabídl na volného Nováka před brankou, který přestřeluje
14:36
Slovák opět nervózně vyhazuje na zakázané uvolnění
13:54
Koberovy opět kombinují na své polovině, dopředu se jim moc nechce
13:10
Kašpr nyní nabídl do zcela volné branky Novákovi a ten opět netrefuje, aby nás to nemrzelo
12:09
Novák nyní v samostatném útoku, ale opět si hraje s balonkem jako malej jarda, florbal se bohužel hraje na branky a ty zatím nepřichází
11:08
Boušek nyní z poloviny vyslal pěknou krosovou nahrávku na zcela volného Vorlíčka, ale ten podruhé netrefuje
10:42
Tomáš Ureš nyní dostal ukázkový hit, zatím bez trestu
10:22
Zatím je to opravdu velká bída, oba týmy se hledají
08:26
Tigers si zalezli na svou obranou polovinu a asi čekají, že to přijde samo,Koberovy kombinují na své polovině, zatím bez výrazného úspěchu
06:12
Ureš si nyní narazil s Tůmou, ale zase do bloku ...
04:25
Nyní pálí do hostující branky Hort, ale brankář byl proti, aby to odšpuntoval
03:43
Oba týmy se zatím oťukávají, více na balonku jsou zatím hosté.
00:01
Dnešní utkání započalo, první vhazování vyhrává domácí tým a je na balónku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Michal Reczai, Lukáš Hlava, Jan Novotný, Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Čeněk Kašpar, Jan Hála, Šimon Fišer, Andrej Svatoš, David Novák
00:00
Vítáme Vás z malebných Čakovic. Dnes se proti sobě postaví domácí celek Prague Tigers a TJ Sokol Koberovy, kteř jsou pro domácí celek velkou neznámou. Snad na ně kluci najdou recept jako Jiří Babica do své kuchařky.