0:3
3:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC ROKYCANY 4:6
7. Marcel Šuranský, 44. Ondřej Šimek, 53. Karel Matějka, 58. Ondřej Šimek - 11. Lukáš Bendek, 28. Lukáš Bendek, 34. Lukáš Bendek, 36. Martin Fiala, 54. Martin Fiala, 60. Lukáš Bendek; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Petr Toman 12 - Petr Staněk 30; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Mrzí mě mnoho neproměněných šancí na naší straně, kdy se na gól hodně nadřeme a naopak soupeř promění téměř vše - lekce z produktivity. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Barny: I přes skromný počet hráčů jsme předvedli bojovné utkání se sladkým koncem. Děkujeme pořadatelům za zápas v krásné hale a soupeřům za kvalitní utkání. Těšíme se na odvetu.
60:00
59:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek z trestného střílení (4:6).
57:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Cihlář (4:5).
53:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Vojtěch Vlach (3:5).
52:20
Timeout FBC ROKYCANY
52:20
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Karel Matějka, asistoval Jakub Tejnor (3:4).
43:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Tejnor (2:4).
40:00
40:00
35:10
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Lukáš Bendek (1:4).
33:02
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Košař (1:3).
32:14
Vyloučen hráč Petr Bastl družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
27:27
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (1:2).
20:00
20:00
16:28
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
16:18
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
10:50
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Vojtěch Vlach (1:1).
09:53
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
06:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Soukup, Lukáš Bendek, Martin Fiala, Jakub Svejkovský, Michal Marek
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Jan Cihlář, Ondřej Stloukal, Karel Matějka, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný