3:2
5:2
- : -

FbC Hradec Králové - FBC Pitbulls Kolín 9:5
10. Ondřej Erbs, 24. Adam Petera, 32. Tomáš Černý, 36. František Lahučký, 47. Adam Ruprich, 51. Vojtěch Nosek, 52. Vít Heger, 54. Vít Heger, 58. Martin Šejvl - 9. Martin Chyba, 30. Filip Pletka, 30. Jan Vobořil, 46. Martin Chyba, 55. Marek Reithar; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 6:6; využití: 3:1; diváků: 72; zásahy brankářů: David Šimeček 17 - Jakub Šamánek 20; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Vyrovnaný zápas nás stál neproměňování šancí a zbytečná vyloučení. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání nám nevyšlo podle představ. Sice jsme zvítězili, ale k našemu výkonu máme velké výhrady. Máme před sebou spoustu práce. Soupeřům děkuji za utkání a divákům za podporu.
59:30
Lahučký v obětavém bloku.
59:00
Nevyzpytatelný Heger i v oslabení zaměstnává celou obranu Kolína.
58:29
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
57:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Tomáš Černý (9:5).
57:37
Šejvl se už prosazuje do odkryté branky. Našel tunel mezi nohami posledního beka a rozvlnil síť.
56:20
Kolín stále s prázdnou brankou. Heger opět mimo.
54:48
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Jakub Vrána (8:5).
54:48
Kolín využívá převahu a prosazuje se střelou z předbrankového prostoru.
54:00
Kolín odvolal brankáře zkouší hru v 6. Heger minul prázdnou branku.
53:37
Timeout FBC Pitbulls Kolín
53:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Andrej Tibenský (8:4).
53:37
Heger se prosazuje z brankoviště po přihrávce Tibenského zpoza brány.
53:00
Vojcek Nosek se na palubovce pere jako lev a dělá čest svému legendary číslu 97.
52:00
Dva krásné góly Hradce během půl minuty a domácí mají rázem tříbrankový náskok.
51:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Adam Petera (7:4).
50:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Adam Středa (6:4).
50:20
Šejvl z odskoku na střed střílí pouze do bloku.
49:20
Erbs střílí v dobré pozici na středu. Golman Kolína se předvedl efektním zákrokem rukou.
46:46
Šejvl našel na středu Rupricha a Adam střelou z první vyhnal pavouky z pravého horního rohu kolínské branky.
46:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Martin Šejvl (5:4).
45:18
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (4:4).
45:18
Kolín se poprvé prosazuje v přesilovce. Vrána našel dlouhou přihrávkou Chybu, který na vzdálenější tyči uklízí pod víko.
44:45
Hradec zatím kompaktně brání. Chyba tak střílí z dálky mimo.
43:50
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
43:50
Vlášek pozdě v souboji a tak jde na dvě minuty.
42:05
Chybova střela z dobré pozice zblokována Tibenským.
40:30
Třetí třetina začíná přesilovkou domácích. Kolín uzavřen na své půlce.
40:00
40:00
39:23
Podskalský to přehnal s důrazem v rohu a jde si odpočinout na trestnou.
39:22
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:22
Šimeček vytrčil své nohy hasí samostatný únik Kolína.
35:58
Hezká souhra Bédy s Fandou končí třetím přesilovkovým gólem Hradce.
35:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil František Lahučký, asistoval David Stružinský (4:3).
35:32
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
35:15
Nosek faulován při průniku po mantinelu a Hradec hraje ve výhodě.
34:30
Kolín není zatím v přesilových hrách moc nebezpečný. Hradec hraje dobře na balonku a zodpovědně brání.
32:45
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
32:45
Přísně posouzený souboj u hradecké branky končí vyloučením domácího Davida Stružínského na dvě minuty.
31:30
Druhá využitá přesilovka Hradce. Černý s Hegerem po hezké kombinaci nakonec balonek dorazili za bezmocného brankáře hostí.
31:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Vít Heger (3:3).
30:44
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
29:58
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Vobořil, asistoval David Vokál (2:3).
29:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jan Novotný (2:2).
29:27
Druhý protiútok Kolína za sebou už končí brankou.
28:10
Černého prudká střela tahem těsně nad.
27:10
Erbs se na půlce odpoutal od beka a střílí. Gólman hostí jeho střelu na zadní tyč chytá.
25:55
Druhá přesilovka Hradce bez větších šancí.
24:00
Hrubý zákrok Jedličky na Rupricha v brankovišti hostí oceněn dvěma minutami.
23:57
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
23:40
Krásně sehraná přesilovka Hradce. Petera do prázdné brány po přihrávce Hegera.
23:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Petera, asistoval Vít Heger (2:1).
22:37
Vyloučen hráč Jan Vobořil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za špatné střídání.
22:33
Následuje první přesilová hra domácích po špatném střídání hostí.
22:30
Přesilovka hostí bez šancí. Domácí hrozí z protiútoku.
20:40
Dobré první střídaní hradecké první lajny. Velká šance Tibenského po přihrávce zpoza branky. Bohužel končí bez gólu a následným faulem Adama Petery na dvě minuty.
20:34
Vyloučen hráč Adam Petera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:30
Pokorný se protlačil s balonkem až do zakončení. Bohužel střílí nad bránu.
18:50
Hezká souhra Erbs - Heger končí střelou doprostřed branky. Golman hostí chytá.
17:20
Šejvl v úniku z úhlu pouze do golmana.
16:11
Vyloučen hráč Adam Středa družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
16:11
Trma vrma ve středu hřiště a následný tlak hostí končí faulem Středy za dvě minuty.
15:20
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
15:20
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
15:20
Tlak domácích a šermovaná před brankou hostí končí faulem Rupricha na golmana hostí.
15:20
Na dvě minuty si jde také odpočinout hráč Kolína.
13:35
Středova rána tahem pouze do masky brankáře.
13:00
A ještě jednou jistý zákrok domácího gólmana při protiútoku hostí.
12:23
Skvělý zákrok Šimečka v situaci 2 na 1.
11:30
Čubírka sám na brankáře. Bohužel bez razantního zakončení a také i bez gólu.
09:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs bez asistence (1:1).
09:54
Vyrovnání zařídil domácí Ondřej Erbs, když při napadání vybojoval balonek a bekhendem zavěsil.
08:47
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Kryštof Podskalský (0:1).
08:47
První gól hostí. Podskalský se prosmýkl mezi obráncem a mantinelem a dlouhým krosem přes celé hřiště našel Chybu, který nechyboval a trefil odkrytou branku.
07:26
Hra je zatím hodně vyrovnaná a rozkouskovaná drobnými fauly.
05:45
Pokorný prověřil připravenost golmana hostí střelou z půlky.
04:05
Hradec se usazuje na útočné polovině. Střelu Lahučkého zastavilo břevno. Následující rychlý protiútok hostí zastavuje brankář domácích Šimeček.
03:10
Erbs a jeho klasická střela z výběhu pouze do brankáře
02:00
Poněkud nervózní začátek zdobí hra nahoru dolů, zatím bez větších šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: David Vokál, Martin Chyba, Kryštof Podskalský, Jindřich Smejkal, Tomáš Kukal
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Petera, Andrej Tibenský, Vít Heger, Dalibor Vlášek, Ondřej Erbs
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání 3. kola Divize B. Domácí jsou zatím se šesti body stoprocentní, hosté z Kolína mají po dvou kolech jednu výhru a jednu prohru.