0:1
2:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Centropen Dačice 8:4
1. Jiří Unzeitig, 5. Vojtěch Pavlák, 6. Milan Koubek, 7. Tomáš Kubek, 8. Milan Koubek, 12. Michael Sháněl, 59. Vojtěch Pavlák, 60. Jiří Unzeitig - 4. Petr Jindra, 4. Michal Obertan, 35. Filip Šlápota, 56. Radovan Kubek; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Václav Musel 21 - Tomáš Ferdan 23; po třetinách: 6:2, 0:1, 2:1;
60:00
59:59
Střely: FTC 9 - 5 Dačice
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes rozhodla první třetina, ta byla z naší strany excelentní a takto by jsme se chtěli a měli prezentovat vždy. Druhá a třetí třetina už byla vyrovnaná, my jsme měli častěji míček v držení, ale bohužel na produktivitě se to už nijak neprojevilo. Mím hráčům děkuji za přístup a nasazení a soupeři děkuji za utkání a přiji příjemnou cestu domů.
59:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (8:4).
58:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Michael Sháněl (7:4).
58:05
Neproměněné trestné střílení je další šancí, jak by mohl tým Dačic otočit
58:04
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Tomáš Vítek.
56:52
Dačice cítí, že dvoubrankový rozdíl není žádný problém, tak uvidíme co nám předvedou v posledních dvou a půl minutách
56:02
Zbytečná chyba v rozehrávce FTC přinesla branku v oslabení, pro Dačice
55:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jakub Šimánek (6:4).
54:57
Začíná posledních pět minut zápasu a domácí se snaží využít přesilovku po velmi zbytečném faulu mimo hru v podání jednoho z hráčů Centropenu
54:06
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
42:38
Hra zatím nepřinesla větší příležitost, ikdyž Centropen prohrávající o tři branky stále udržuje aktivitu i dravost
40:00
40:00
39:59
Střely: FTC 13 - 7 Dačice
38:05
Tomáš Kubek z týmu Centropenu vyšvihnul zajímavé gymnastické úkony a založil akci, kterou vystihl brankář domácích
35:58
A další skvělí zákrok domácího brankáře, když na poslední chvílinastavil ruku svižné střele hostí
34:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Adam Obertan (6:3).
34:29
Míč je sice posledních pět minut většinu času na útočné půlce FTC, ale gól jsme neviděli
32:19
Zápas od prví třetiny ztratil na potřebné agrsivitě a rychlosti, čemuž nenapomáhá ani nulový gólový stav v druhé třetině hry
31:22
Přesný, rychlí a nečekaný byl nyní útok domácích, při střídaní Dačic
30:28
Teď pro změnu hned dva hráči domácího FTC v brankovišti soupeře
27:48
V druhé části jsme zatím neviděli žádný gól a hra se vírazně uklidnila, zbývá 18 sekund do konce trestu Petra Stejskala, který zatím tvoří hru hostí a je výrazným článkem hry
26:48
Opakované postavení domácích v soupeřově bráně a začínají se objevovat sprostá slova
26:24
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
24:34
Teď dokonce došlo k neuznání branky domácích, protože k brance došlo po odpískaném faulu a střídačka Vysokého Mýta se zbytečně moc vzteká, trenér domácích však drží hráče na uzdě a podařilo se mu je uklidnit
23:54
Akce domácích končí smolně protože jeden z hráčů FTC postával v brankovišti
22:19
Přibívá i dost takových jemných osobních soubojů mimo míček
21:13
V druhé části jsou akce na obě strany, ale žádná neviniká nad ostatní, vše je dost laxní
17:36
Hostujícímu Centropenu jasně chybí střelba v přesilovce a Vysoké Mýto se vrací do pěti a je opět u míče
16:45
Dačice tlačí v přesilovce pět na tři a domácí fanoušci vycítili, že je čas podpořit svůj tým
15:53
Vyloučen hráč Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
15:53
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:30
Jemné osekávání na obrané půlce Dačic, ale jsou to právě dačice, kdo zaklkádá útok
14:45
Rychlí protiútok hostujících Dačic, který končí vysoko nad bránou soupeře
12:50
Teď je vhodné vyzdvihnout obranou sekci domácích, která až na pár zbytečných faulů drží svůj tým
11:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl bez asistence (6:2).
11:31
Teď však u míče Dačice, které ztratili míč a Vysoké Mýto využívá chyby hostí
10:44
Po delší odmlce, kdy se hra pohybovala především ve středu hřiště, Vysoké Mýto vytvořilo pěknou akci a usídlilo se v útoku
09:55
Pokud jste doma a máte čas, určitě neváhejte a přijďte protože tento zápas má všechno, až na červené karty, kterých se snad dnes nedočkáme
08:36
A je tu další standardka z podobného místa, tentokrát však včas zaskočila obrana domácích
08:08
Perfektní zákrok domácího brankáře Musela, který domácí zachránil před gólem po volném úderu
07:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Vít Jakubec (5:2).
07:26
Hra je zatím vyrovnaná a atraktivní, plusem jsou i souboje tělo na tělo, které dodávají šmrnc
06:14
Uběhlo šest a půl minuty a vidíme již šestou branku v utkání pokud to takto bude pokračovat, tak nás čeká krásná gólová přestřelka
06:12
Vlastní branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek (4:2).
05:39
04:13
04:13
Nyní padly dva rychlé góly na straně hostí to byla žabička, která přelobovala brankáře a přesně čtvrt minuty na to Vysoké Mýto zareágovalo druhou brankou, kterou trefil Pavlák v letu
03:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Jakub Šimánek (1:2).
03:29
U míče kapitán domácích, který přenesl hru do útoku
03:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Jindra, asistoval Adam Obertan (1:1).
03:02
Dačice zakládají rychlí protiútok z obrany a Vysoké Mýto se musí bránit
01:39
Šimáček nastřelil tyč, ovšem hosté se nenechali nijak zaskočit, otáčejí hru a na druhé straně vidíme pěknou střelu těsně nad bránu
00:55
00:01
Úvodní buly vyhrávají Dačice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Oldřich Pecha, Petr Stejskal, Jakub Šimánek, Radovan Kubek, Michal Obertan
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Vít Jakubec, Jiří Unzeitig, Milan Koubek