5:0
4:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - ASK Lovosice - LFP 12:1
7. Jan Prošek, 12. Michal Vlk, 15. Jan Švejda, 21. Jakub Záň, 25. Vít Neuman, 35. Jan Švejda, 36. Matěj Šaroch, 39. Tadeáš Doucha, 43. Tadeáš Doucha, 44. Richard Klíma, 56. Jan Švejda, 57. Richard Klíma - 59. Lukáš Rudiš; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 24 - Jakub Rudiš 22, Ondřej Perníček 8; po třetinách: 3:0, 5:0, 4:1;
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině 12:11 Celkově 42:25
59:59
Komentář trenéra domácích pana Sigla: Zápas rozhodly první 2. třetiny a fantastický výkon našeho brankáře. Soupeř hrál sympatický florbal, takže za zápas děkujeme Komentář vedoucího družstva hostů, pana Myslíka: Děkujeme
58:30
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Jaromír Mareš (12:1).
56:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Lukáš Chvátal (12:0).
55:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda bez asistence (11:0).
50:17
Vyloučen hráč Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
47:47
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil Richard Klíma.
43:03
42:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Šimon Jakub Král (9:0).
38:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Matěj Šaroch (8:0).
35:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Tadeáš Doucha (7:0).
34:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Vojtěch Trčálek (6:0).
24:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Michal Vlk (5:0).
22:00
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou.
20:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Lukáš Chvátal (4:0).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině 15:5 pro domácí
16:23
Vyloučen hráč Martin Myslík družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Dalibor Nigrin (3:0).
11:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Vít Neuman (2:0).
06:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Prošek z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Radoslav Budaj, Tomáš Rudolf, Michal Holub, Lukáš Rudiš, Ondřej Kavalír
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Vít Neuman, Michal Vlk, Matěj Šaroch, Jan Švejda