1:1
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - 1. FbK Tábor 6:4
7. Lukáš Vácha, 10. Lukáš Vácha, 18. Jakub Vojáček, 38. David Caha, 46. Lukáš Svintek, 49. Robin Podlaha - 13. Petr Kutner, 18. Josef Mareš, 36. Jiří Novák, 46. Josef Mareš; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 36 - Dušan Václavík 23; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Mücka: Děkuji soupeři za utkání, hrálo se nahoru a dolu, děkuji divákům za krásnou kulisu.
60:00
Komentář trenéra ndomácích Ondřeje Havelky: koncentrovaný výkon v 1. a ve 3. třetině, škoda výpadku výkonu ve 2. třetině, kde jsme ustoupili z naši hry a rezignovali na hru dopředu. Myslím si, že výtězství bylo zasloužené. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00
59:58
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
59:58
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
59:58
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
57:31
Timeout 1. FbK Tábor
48:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Robin Podlaha, asistoval Martin Vacek (6:4).
45:52
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (5:4).
45:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Svintek, asistoval Zdeněk Valdauf (5:3).
40:00
40:00
37:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Dominik Vlček (4:3).
35:21
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák bez asistence (3:3).
34:17
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:00
20:00
17:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (3:2).
17:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Tomáš Zelinka (3:1).
12:03
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Andrej Janda (2:1).
09:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Vácha, asistoval Lukáš Svintek (2:0).
06:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Vácha, asistoval Petr Žáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Lukáš Holub, Jan Loskot, Andrej Janda, Josef Mareš, Josef Papež
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: David Caha, Václav Bíca, Robin Podlaha, Martin Vacek, Dominik Vlček