1:3
2:1
- : -

TJ Sokol Koberovy - Florbalová akademie MB 4:5
1. Dominik Reczai, 34. Dominik Reczai, 44. Dominik Reczai, 53. Jakub Janoušek - 7. Aleš Tůma, 26. Jan Ulman, 32. Hieu La Ngoc, 39. Aleš Tůma, 52. Petr Machač; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 4:5 + Jan Ulman 5 + Jan Ulman OS; využití: 1:3; diváků: 43; zásahy brankářů: Jakub Mauer 24 - Radovan Kopuletý 26; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:1;
60:00
59:59
A ani dnes není Koberovům přáno a Mladá Boleslav si odváží 3 body, zachvíli Vám přineseme komentář trenérů obou celků.
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za utkání, jsme rádi za 3 body
59:59
Komentář trenéra domácích: "Náš výkon v ofenzívě znovu nemohl na body stačit, o získané míčky jsme zbytečně a rychle přicházeli. Čtyři vstřelené branky jsou málo."
59:01
Timeout TJ Sokol Koberovy
58:12
Stav zůstává stále bez změny. Do konce utkání zbývájí necelé 2 minut, Koberovy to zkouší v 6 hráčích bez golmana.
54:02
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
52:38
A přece jen umí dát v Koberovech gól někdo jiný než Domino. Kuba Janoušek snižuje na rozdíl jedné branky a bude to tady ještě zajímavé..
52:37
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Jan Novotný (4:5).
51:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Machač bez asistence (3:5).
50:20
Neskutečný zákrok předvádí opět domácí Mauer a zachraňuje jasný gól.
49:38
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra na zemi.
47:56
Hostující hráč neunesl připomínky místních diváků a vrátil jim to vlastnímy slovy. To se nelíbilo rozhodčím a posílájí hráče vychladnout na trestnou lavici s osobním trestem na 2+10 minut.
45:02
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
45:02
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB - osobní trest.
43:54
A je vidět, že Domino se v pátek dostatečně a kvalitně připravil. Do branky hostí sází hattrick, čepice dolů.Inspirováno kapitánem B týmu Koberov, který dnes také vsítil 3 branky proti Turnovu. Snad přidá gól i někdo jiný, než Domino.
43:25
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (3:4).
41:39
Opět na obou strnách celky v plném počtu. Koberovy mají co dáhnět, snad jim to půjde jako na páteční distkotéce.
40:00
40:00
39:59
Z důvodu nefunkčnosti FISu nebylo možné online aktualizovat. Pro dychtivé čtenáře vše doplníme.
39:59
V železnobrodské hale máme pěkně horko, oba týmy přitvrdily a rozhodčí rozdávají tresty jak na běžícím pásu. Toho využívají hosté a dostávají se do dvoubrankového vedení. Snad nám bude přáno, FIS bude fungovat a budeme Vám moct přinést další informace z utkání.
39:21
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání.
38:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Michal Stehlík (2:4).
35:49
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za hrubost.
33:35
31:40
Vyloučen hráč Martin Převrátil družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Hieu La Ngoc, asistoval Tomáš Malý (1:3).
31:24
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman, asistoval Petr Machač (1:2).
24:35
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:25
A nyní pro změnu čaruje v brankovišti hostující golman a chytá krásnou střelu Domina.
20:30
Mauí čaruje v brance a v úvodu druhé třetiny zachraňuje domácí svatyni.
20:00
20:00
19:59
První třetinu rozhodly nájezdy. Florbalové krásy jsme zatím moc neviděli. Snad se bude na co dívat v druhé třetině.
17:50
Ani druhou přesilovku Koberovy neproměňují...
15:34
Vyloučen hráč Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
13:23
Koberovy ve velké šanci a Cvrnda neproměnuje. Stav utkání zatím zůstává vyrovnaný.
06:45
Po neproměné přesilové hře domácích přichází faul obránce u domácího brankoviště a proměněný nájezd znamená srovnání stavu na 1:1.
06:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma z trestného střílení (1:1).
03:14
Vyloučen hráč Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:45
Hned v první minutě vidíme branku domácího celku. Z trestného střílení proměnuje domácí kapitam Dominik Reczai. Konečně mu při nájezdu vyšel freestyle a dává krásný gól.
00:57
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Tadeáš Lang, Tomáš Malý, Michal Macků, Martin Převrátil, Petr Machač
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Marek Šikola, Michal Reczai, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Jan Novotný
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního onlinu ze zápasu TJ Sokol Koberovy a Florbalová Akademie Mladá Boleslav. Týmy se pomalu připravují a během pár minut nám začne utkání.