0:2
0:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FBC Ossiko Třinec 2:7
15. Tomáš Bečka, 20. Tomáš Milerský - 2. Jan Janáč, 11. Jan Janáč, 18. Jan Mieszek, 24. Lukáš Tomiczek, 29. Filip Turoň, 43. Lukáš Tomiczek, 46. Jan Mieszek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2 + Radek Jantoš 5 + ČK1 + Lukáš Milerský 5:5 + Filip Sikora 5; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Holman 20 - Jan Piško 23; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:2;
60:00
Omlouváme za nedostatek informací během třetí třetiny. Fis se naštval a stávkoval:)
60:00
Vyjádření vedoucího domácích pana Lukáše Loudy: Tento zápas se nejde nazývat než hnus, co se tady dělo. To se nedá nazývat florbal. Budeme se muset zlepšit.
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Já vlastně ani nevím, co se tady dělo... Ale vím, že by měl docent Chocholoušek hodně práce. Po včerejšku jsme se skvěle připravili a dvě třetiny drželi pohodlné vedení. Třetí třetinu komentovat nechci, protože ta s florbalem neměla nic společného, spíš to bylo jako na ostrově Kdo přežije. Naštěstí jsme přežili. Díky za zápas."
60:00
57:58
Vyloučen hráč Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 5 minut za hrubost.
57:58
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 5 minut za hrubost.
57:35
Vyloučen hráč Jan Mieszek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
52:43
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 5 minut za hrubost.
52:43
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová do konce utkání.
52:43
Vyloučen hráč Jan Janáč družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za držení.
51:42
Závoda přečetl myšlenku Třince a ukořistil míček pro Orlovou.
51:03
Krmášek byl faulován ve svém pásmu a rozehrát tak může Orlová.
50:58
Timeout FBC Ossiko Třinec
50:58
Třinec si bere oddechový čas.
50:42
Nervy začínají pracovat na obou stranách. Snad se to ještě zklidní, tady to začíná být velmi nebezpečné.
50:08
A po tvrdém zákroku zůstal na zemi Kučera, pro kterého dnešní utkání pravděpodobně skončilo.
50:00
Dnešní utkání sleduje 35 diváků.
49:45
Pˇče, Piško spal s formou. Nebo já nevím, co střela, to zákrok..
49:13
Piško vychytal samostatný únik Tokolyho! Obrovská šance.
48:38
Filip Sikora teď trefil do hlavy svého spoluhráče Fiedora, ten je v pořádku.
48:13
Klozič, co Florida?
47:47
Ten to vzal na sebe a z rozehrávky trefil tvrdou střelou hruď Piška. Jinak Denis říkal, že formu ukáže s tajnou milenkou.
47:46
Třinec se sportovně přiznal a rozehrávat může Smilovský.
47:21
Hloužek mířil opravdu hodně nepřesně. U míčku Eagles.
46:52
Piško si našel skrytou střelu Jantoše.
45:49
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Vladimír Hloužek (2:7).
45:49
A opět chyba v rozehrávce. Třinec utekl do přečíslení dva na jednoho, Hloužek našel Mieszka, který už měl snadnou práci.
45:32
Třinec v plném počtu.
45:14
Louda opět tvrdě jen do Piška. Ten je jak zeď tedy.
44:35
Piško natrřikrát proti střelám Třince. Piško drží Třinec v oslabení.
44:22
Piško si našel tvrdý projektil Loudy.
43:32
Vyloučen hráč Jan Janáč družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:32
Přesilovka pro Eagles. Janáč teď neodhadnul tři metry a Eagles dostane prostor.
43:03
Bitzánek promáchl míček, který by šel za Piška! Obrovská šance.
42:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Matěj Hecl (2:6).
42:15
Hecl našel před Holmanem úplně samotného Tomiczka, který neměl problém překonat Holmana.
41:50
Janovský zastavil postup L. Milerského a získal míč pro Ossiko.
41:40
Oba týmy v plném počtu.
41:17
Piško byl připraven proti střele Kučery.
40:40
Marthaus trefil z první hráče před sebou.
39:40
Vyloučen hráč Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
39:40
Vyloučen hráč Jan Mieszek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
39:40
A rozhodčí posílá oba týmy do čtyř.
39:24
Jantoš měl místo v růžku, ale netrefil ideálně a tak skore zustává nezměnné.
38:43
Hra se teď drobí faulami na obou stranách. Někdy neslyším ani Plevu, který sedí vedle sebe a který se rozhodl, že bude mrzačit. Samozřejmě přejeme brzké uzdravení a snad bude brzy zdráv.
38:10
Louda udělal sólo přes půl hřiště, ale svoji tvrdou dělovku poslal nad bránu.
37:59
Kučera svůj projektil do rukou Piška.
37:07
Závoda předvedl kvalitní fotbalové umění a získal míček pro Eagles.
36:30
Lukáš Milerský z otočky přestřelil.
36:00
Tokoly to zkoušel sám přes dva hráče, ale neprošel.
34:31
Orlová teď častěji u míčku, ale Třinec má kompaktní blok před bránou, který nepouští Orlovou na dostřel.
33:52
33:36
Janovský zastavil přihrávku na Kučeru, který by zametal do prázdné!
32:51
Kučera po rychlém krosu Jantoše netrefil zařízení.
31:52
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
31:52
A Orlová má přesilovku. Fiedor už byl moc přemotivovaný, když dohrál soupeře.
31:21
Smilovský těsně mimo tři tyče!
30:50
Tomáš Sikora přizvedl střelu Bitzánka do prázdné!
30:14
Jantoš z dálky do nohou Piška, ten to neměl pod kontrolou, ale ubránil si hájemství.
29:51
Hudec dostal přihrávku na paty, a tak může zaútočit Ossiko.
29:20
Ten nához nevypadal nebezpečně, ale udělal Holmanovi veliké problémy.
28:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň z trestného střílení (2:5).
28:15
A uvidíme Tresné střílení! Domácí zahráli míček v brankovišti a Třinec má velikou příležitost.
28:15
A Turoň předvedl obratné ruce. Počkal si pohyb Holmana a následně beckhendem překonal Holmana.
27:28
Orlová v plném počtu.
27:20
Kučera to myslel fantasticky na Krmáška, ale jeden z obránců Třince jim přečetl kombinaci a zastavil celý útok.
26:54
Kučera trefil Kyselého, ale našetřil další cenné vteříny.
25:56
Kováč odvádí skvělou práci při oslabení a drží Třinec na své polovině.
25:28
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
25:28
Třinec následně šel do útoku, který hasil Konkolský faulem a navštívil nás tady.
25:18
Tokoly zkoušel solo, ale nepřešel přes tři protihráče.
24:28
Orlová se strašně nadře na postup do útočného pásma, Třinec to má dobře zamknuté a čeká na chyby Orlové.
23:50
Jantoš teď našel čepel Marthause, krerý šel do přečíslení s Tomiczkem, který propálil Holmana.
23:43
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Lukáš Marthaus (2:4).
23:14
Konkolský odstavil před svou bránu dotírajícího Tomiczka a získal míček pro Eagles.
23:03
Mieszek hledal lobem svého spoluhráče, ale našel jen ruku Holmana.
22:28
Míček skákal před míčkem, kde nikdo nebyl, ale Orlová tuhle příležitost promhrhala, protože k míčku nejrychleji doběhli obránci Třince.
21:30
Tímto zdravím na Floridu velikého Filipa Klozu, který usrkává Martini a užívá si.
21:23
Orlová reklamuje roku, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
20:46
Kyselý se zatvářil Kyselého, když z rozehrávky trefil přímo před sebou clonícího Bitzánka.
20:32
Velký tlak Třince na začátku druhé třetiny. Ale Holman zahodil klíč od kasy.
19:57
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (2:3).
19:57
A sourozenecká spolupráce zapracovala opět. Tři sekundy do konce Lukáš Milerský na křídle Tomáše Milerského, který propálil Piška.
19:49
Závoda čistě zastavil postup Hecla.
19:14
Krmášek zastavil střelu Turoně směr brána.
18:39
Turoň svůj projektil nemířil přesně a ani neohrozil bránu domácích.
18:15
Kučera tísněn, ale i tak zvládnul vystřelil a našel betony Piška.
17:01
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek bez asistence (1:3).
17:01
Obránci teď ztratili míček, který vybojoval Mieszek a propálil Holmana nad rameno. Milimetrová střela.
16:47
Třinec sportovně vrací a tak u míčku Orlová.
16:06
Pumelice Lukáše Milerského jen do betonů Piška!
16:02
Kupczak to zkusil, ale jeho bekend neměl gólové parametry.
14:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Denis Smilovský (1:2).
14:35
A dva frajeři pomohli k prvnímu gólu Orlové! Smilovský říkal, že má dnes formu pro tajnou milenku, ale nezachoval se sobecky, našel před bránou Bečkyse, který přes hradbu těl propálil Piška.
14:22
Bitzánek zastavil přihrávku na volného Miesczka.
13:25
Kačer vykoledoval faul na svou osobu, a tak u míčku Orlová v útočném pásmu kombinuje.
12:41
Kučera si nepřehodil míček přes Janovského.
11:54
Kříž měl moře prostroru, už si taky chystal svůj nápřah, ale míček mu sjel a z útoku nic nebylo.
10:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Lukáš Marthaus (0:2).
10:46
Marthaus vyslal svůj projektil na Holmana, který ho ještě dokázal vyrazit před sebe, ale obránci míček předběhli a Janáč byl u něho první a svým projektilem propálil Holmana.
10:23
Kučera si našel míček sám před bránou, ale míček mu skákal a Kačer nedokázal míček dát příliš dolů.
10:06
Holman nemusel zasahovat proti střele Hloužka.
09:27
Lukáš Milerský zatím neseřídil mířídla, a tak jeho střlela z křídla našla stěnu za bránou Třince.
08:48
Hudec trefil do masky Piška, následně ho i svalil na zem, a tak rozehrávat bude Třinec.
07:40
Fantastický zákrok Holmana. Třinec šel dva na jednoho, Mieszek nahrával Turoňovi, který našel rameno Holmana!
07:08
Bitzánek už měl chouťky na protiútok, ale Kupczak ho dostihl a zastavil protiútok.
06:51
Střela Jantoše šla těsně nad.
06:27
Kyselý zastavil střelu L.Milerského do brány a zabránil útoku Orlové.
06:06
Střela Hecla z půlky mířila nad.
05:54
Konkolský sérii dobrých obranných zákroků nepustil Třinec blíž domácí bráně.
05:02
Smilovský byl na křídle příliš zahnán než aby našel spoluhráče.
04:19
Orlová vysunula svůj press a ztěžuje rozehrávku hostů.
02:31
Třinec kombinuje na půlce Orlové, ale zatím nenašel skulinu.
01:42
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Matěj Hecl (0:1).
01:42
Hecl posouval míček mezi skrumáž těl, kde se nejrychleji zorientoval Janáč a propálil Holmana.
01:15
Kučera našel lobem Smilovského v roku, který to zkusil výběhem, ale jeho střela nešla mezi tři tyče.
00:45
Tomáš Sikora přečetl pas na Lukáše Milerského, následně se tlačil do zakončení, ale střela mu nevyšla dle představ.
00:01
Úvodní buly pro Třinec, který hned kombinuje na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Filip Turoň, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Ondřej Holman; hráči v poli: Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jakub Závoda, Daniel Bitzánek
00:00
Dobrý podvečer příznivci kvalitního florbalu. Vítejte o onlajnu prvního domácího zápasu Eagles v téhle sezóně!
00:00
Dobrý den dámy a pánové! Vítejte u prvního onlajnu sezóny z domácí SH Gymnázia v Orlové. Do Orlové přijede dnes nováček Divize - FBC Ossiko Třinec.
00:00
FBC Třinec: Třinci se úvod sezóny zcela vydařil. Ossiko došlo až do 5.kola poháru, kdy se utká se Zlínem. Vítěz tohodle souboje vyzve následně slavný Tatran. Sluší se podotknout, že Třinec v týdnu porazil silnou Letku. Třinci se v lize taky celkem daří, vyhráli první dva zápasy, ale včera přijel do Třince právě dnešní soupeř z Orlové a bral tři body za výhru 1:4. Nejproduktivnějším hráčem hostí je Jan Mieszek se 7 body.
00:00
FBK Eagles Orlová: To Orlové se vstup do sezóny nepodařil. V druhém kole poháru porazil Orlovou Prostějov a Orlová se s pohárem rozloučila. Následoval dvoudenní trip venkovních zápasů, kdy Eagles neuspěli na hřišti Uničova a následně Šumperku. Ale Eagles si včera spravili náladu, kdy na hřišti dnešního soupeře včera brali tři body po výhře 4:1. Nejproduktivnějším hráčem je se 7 body Tomáš Milerský.
00:00
Zápas nám za chvíli začne a my se můžeme těšit na opět zajímavý zápas mezi Orlovou a Třincem.