0:4
5:1
0:1

FBK Piráti Sokol Chrudim - Hornets Brno ZŠ Horní  7:8p
10. Daniel Brtnický, 15. Jakub Kofroň, 53. Filip Novák, 57. Daniel Brtnický, 58. Daniel Brtnický, 59. Petr Kučera, 60. Jakub Kofroň - 9. Martin Janiczek, 16. Patrik Fabián, 25. Jakub Matula, 26. Lukáš Šmarda, 29. Lukáš Vašínek, 29. Filip Barus, 45. Ondřej Dobrovolný, 65. Martin Janiczek; rozhodčí: Daniel Jireček - Marek Čížek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Dominik Kaštánek 21 - Michal Prokeš 12; po třetinách: 2:2, 0:4, 5:1, 0:1;
64:06
64:06
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Robin Růžička (7:8).
62:54
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
60:00
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Dopravní komplikace na dálnici zapříčinily náš pozdní příjezd a ne příliš dobrou první třetinu. Od druhé třetiny jsme již hráli svoji hru. V závěru jsme nebyli schopni reagovat na tlak soupeře a byli příliš pasivní. Jeli jsme si pro vítězství, tu nakonec máme! Díky soupeři i rozhodčím za zápas.
60:00
59:59
Komentář vedoucího týmu domácích: Pokud budeme plnit pokyny, které si řekneme, můžeme hrát s každým soupeřem. V první a třetí třetině jsme je plnili do puntíku a od toho se musíme odrazit. Děkujeme soupeři a především divákům.
59:44
Petr Kučera se nakonec zvedá ze země a vypadá to dobře.
59:15
Neskutečná jízda Chrudimi a máme vyrovnáno.
59:14
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (7:7).
58:40
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Filip Novák (6:7).
57:09
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
57:09
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Jakub Kofroň (5:7).
56:21
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Daniel Bořetický (4:7).
56:05
Chrudim vstřelila po standartní situaci gol, ale bylo rozehráno ze špatného místa a gol nebyl uznán.
54:30
Zápas nám přitvrdil a začínají pořádné strkanice, nicméně píšťalka rozhodčího ovšem zůstává němá.
52:19
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Filip Novák bez asistence (3:7).
50:20
Vyloučen hráč Pavel Holan družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
48:54
Neuvěřitelný obraný zákrok Janu Buhra ve stylu Radka Gudase: nejdřív hokejka, potom hráč a jak jinak než čistě.
44:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Tomáš Rak (2:7).
42:00
Kdo by se ještě chtěl přijít podívat na tento zápas tak pospěšte už nezbývá moc volných míst. Máme rekordní návštěvu.
40:01
Dnešnímu zápasu už přihlížejí hráči Pardubic i Chodova a pozorují jak by se tento sport měl hrát.
40:00
40:00
35:31
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:52
Skvělý zákrok Prokeše:
28:32
Šňůru několika obdržených golů se domací pokusili přerušit time-outem ovšem marně a po několika vteřinách opět inkasovali.
28:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Ondřej Dobrovolný (2:6).
28:14
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
28:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Tibor Kučera (2:5).
25:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Tibor Kučera (2:4).
24:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (2:3).
24:09
Kaštánek zůstal na zemi a musel být ošetřován, ale v brance zůstal a hned si připsal skvělí zákrok.
22:41
První střídání zámořské posili Jelínka a spolu s ním naskakuje i juniorský talent Beran.
20:31
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
20:31
Máme tu rozehráno, do třetiny jsme vstoupili s vyloučením z předchozího dění. Po 31 vteřinách jsou hosté vyloučeni do tří hráčů. Věznice je plná. Osvobodí Piráti jednoho hráče pomocí gólu?
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
18:50
Tibor Kučera zakončoval do odkryté brány, jeho střelu ovšem vytěsnil jeho spoluhráč Šmarda.
15:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (2:2).
15:23
Chrudim otočila, ale Brno rychle vyrovnává.
14:55
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň bez asistence (2:1).
14:50
Slavíček už si donesl náhradní hůl a je připraven ke hře se slovi: "jsem ready kouči."
13:43
Hájek tvrdě vystřelil a v došviu zlomil Slavíčkovu florbalku.
09:40
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Petr Kučera (1:1).
09:40
Kučera vystřelil do brankáře, ten ovšem střelu neudržel a Daniel Brtnický pohotově dorazil:
08:19
08:19
Na středu zůstal nepokrytý Jeniczek, dostal přihrávku a vymetl horní růžek:
07:19
V pátek nám dorazila posila ze zámoří Tomáš Jelínek nicméně s týmem ještě není sehraný takže zatím pouze sedí.
02:22
Střela Petra Kučery neohrozila bránu, šla přímo na připraveného brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Daniel Havel, Filip Barus, Tomáš Rak, Matyáš Weinstein, Vincent Drápal
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Dominik Kaštánek; hráči v poli: Daniel Bořetický, Jan Buhr, Daniel Brtnický, Jakub Kofroň, Petr Kučera