3:1
2:2
- : -

Florbal Ústí B - Florbal Sokolov 9:6
15. Jindřich Grosse, 16. Jindřich Grosse, 18. Filip Kučaba, 18. Filip Kučaba, 32. Jindřich Grosse, 36. Jindřich Grosse, 39. Leoš Nergl, 50. Filip Kučaba, 54. Jindřich Grosse - 4. Pavel Batista, 11. Patrik Soukup, 17. Patrik Slezák, 33. Patrik Soukup, 43. Stanislav Hykš, 47. Patrik Soukup; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1 + Jiří Strnad 5:2; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 14, Jan Hrstka 0 - Ondřej Heimerle 16; po třetinách: 4:3, 3:1, 2:2;
60:00
Střely po třetí třenině: Ústí-8 Sokolov-4
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Chvíli trvalo než se rozjelo naše grow, ale pak zafungovalo naše kouzla a soupeř už to nemohl zvrátit. Děkuji soupeři a šťastnou cestu.
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Domácí byli na zápas lépe připraveni a zaslouženě vyhráli. Gratulujeme.
60:00
59:23
Sokolov to zkouší ze standartk, avšak bez úspěchu.
58:15
Šredl na Grosseho, ten crosem na volného Nikoliče před brankou, ale ten míří mimo.
57:00
Domácí zatím rozehrávají okolo Sokolova bez jediné střely.
55:13
Vyloučen hráč Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:10
Grossova střela poze do bloku Ladžona
53:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (9:6).
53:19
Timeout Florbal Sokolov
52:29
Nikolič si zahrál na fidget spinner a trefuje gólmana do ruky
50:57
Zmatek před domácím brankářem končí neuznaným gólem pro Sokolov.
49:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (8:6).
49:26
A máme tady další hattrick dnešního zápasu který dává Filip Kučaba.
49:04
Škvára to zkouší z půlky.
46:05
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup z trestného střílení (7:6).
46:05
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Hrstka družstva Florbal Ústí B
45:51
Grosse na Nikoliče, ale tomu však přihrávka vzduchem nesedla a balónek netrefuje.
44:57
Zoul vybojoval míček a domácí se konečně dostávají do hry.
42:44
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš bez asistence (7:5).
39:51
Žaloudek přeběhl celé hřiště, ale jeho nahrávka nebyla dostatečná a hra se obrací na druhou stranu.
38:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Hynek Nikolič (7:4).
38:07
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:39
Sokolov teď drží domácí tým na jejich polovině.
35:53
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Patrik Šredl (6:4).
35:53
První hattrick dnešního zápasu střílí Jindra Grosse.
34:26
Hosté teď dlouho drželi pod tlakem Ústí.
33:35
Ladžon nahazuje před branku, ale domácí obránci nemají žádné problémy a hra se přesouvá do rohu.
32:32
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Matouš Tesař (5:4).
31:17
30:52
Konvalina střílí nad.
29:59
Vyloučen hráč Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 5 minut za sekání.
29:45
Tesař blokuje střelu Nikoliče.
27:48
Mosler dribluje za domácí brankou a všichni čekají co vymyslí.
26:24
Šafránek celou hru výtáhl na domácí polovinu a Sokolov se tak usadil na útočné polovině.
24:59
Kučaba střílí tyč.
24:20
Nikolič sám na gólmana, ten ale zasahuje a třelu chytá.
19:56
Střela Moslera nepřinesla Hlavovi žádné potíže.
19:21
Vyloučen hráč Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
18:49
Na domácí lavičce vypukla neskutečná euforie po vstřelení rychlých dvou gólů Kučaby.
17:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Martin Zoul (4:3).
17:41
16:28
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Slezák, asistoval Lukáš Konvalina (2:3).
15:42
15:42
Grosse se obtočil od mantinelu a z nulové pozice dává gól
15:03
Hlava si se Slezákovo střelou lehce poradil.
14:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse bez asistence (1:2).
12:38
Nikolič to zkouší na hostujícího gólmana, ten si s tím ale poradil
10:59
Ladžon to zkusil z půlky, ale ruce Hlavy si s tím porazily.
10:45
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jakub Stejskal (0:2).
09:56
Hykš míří daleko nad bránu.
08:32
Střela Soukupa skončila jen na Hlavovo hrudi.
06:34
Situace dva na jednoho domácího gólmana nepřekvapila.
05:03
Grosseho střelu vyráží Heimerler maskou.
03:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (0:1).
02:42
Hosté se snaží rozehrát zatím pouze na své polovině.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jakub Stejskal, Matouš Tesař, Lukáš Konvalina, Marek Novák, Stanislav Hykš
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Nikolič, Leoš Nergl, Matěj Žaloudek, Filip Kučaba, Martin Zoul