0:2
2:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - TEXAS LONGHORNS 3:2
10. Petra Kabešová, 49. Markéta Kabešová, 58. Eliška Juhaňáková - 22. Jana Pavlicová, 24. Nikola Křemenáková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 22 - Radka Höflerová 18; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:0;
60:00
59:59
Počet střel na branku během 3. třetiny: 8:7
59:59
Komentář trenéra Banes Florbal Soběslav (Tomáš Mendl): Děkuji holkám za pěkný narozeninový dárek, navzdory zranění holky zabojovaly a zápas otočily v náš prospěch. Dnes velká pochvala za bojovnost. Děkujeme soupeři za napínavé utkání.
59:59
Komentář trenéra TEXAS LONGHORNS (Petr Jiří): Dnešní utkání jsme si prohráli především neproměněnými šancemi ve druhé třetině, kdy jsme soupeře přehrávali. Bohužel lacinými chybami jsme mu nabídli příležitosti ke skórování, kterých dokázal využít. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
59:15
Vyloučen hráč Radka Höflerová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za hra na zemi.
59:09
Timeout Banes Florbal Soběslav
58:11
Timeout TEXAS LONGHORNS
58:11
Vyloučen hráč Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
57:38
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Markéta Svobodová (3:2).
48:18
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Veronika Šraierová (2:2).
47:40
Vyloučen hráč Andrea Dostálová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Počet střel na branku během 2. třetiny: 4:12
33:57
Vyloučen hráč Alena Břízová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
23:06
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Nikola Křemenáková bez asistence (1:2).
21:07
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Lucie Knobová (1:1).
20:00
20:00
19:59
Počet střel na branku během 1. třetiny: 9:5
12:25
Vyloučen hráč Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
09:00
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Petra Kabešová, asistoval Markéta Kabešová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Andrea Černá, Jana Pavlicová, Lucie Knobová, Aneta Špičáková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Adéla Kubátová, Eliška Juhaňáková, Andrea Dostálová