1:0
2:4
- : -

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 6:4
1. Natálie Žídková, 7. Denisa Dunajčáková, 14. Natálie Žídková, 30. Lenka Řezníčková, 50. Markéta Dohnalová, 53. Kristýna Gocová - 43. Veronika Doležalová, 53. Jitka Růžičková, 54. Karolína Flidrová, 57. Michaela Ulbrichová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 30 - Dominika Flídrová 33; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:4;
60:00
Trenér hostí (Jan Černý): V dnešním zápase jsme zaspali úvod. Dalo by se říct, že Hradec na nás dnes vyrukoval s naší hrou a jejich aktivita se jim vyplatila. Ve druhé třetině se naše hra trochu zlepšila, ale skončili jsme na našem neproměńování šancí. Třetí část se nesla v podobném duchu, sice přišly naše góly, ale už pozdě a výsledek se nám nepodařilo už zkorigovat. Gratulace k výhře, my máme ještě na čem pracovat. Díky našim divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Josef Janeček): Že by byla loňská kocovina s Dobruškou pryč? Holky musím pochválit za aktivitu a nasazení především v první půlce zápasu, druhá půlka už byla dost bez koncentrace a podle toho vypadala i hra. Díky soupeři.
60:00
59:59
Střely za třetí třetinu: IBK Hradec Králové - 16, FBC Dobruška - 8
59:40
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:39
Romančáková posílá dlouhou přihrávku na Macháčkovou, té se nepodařilo zakončit a končí na zemi
58:16
Némethová se chtěla proběhnout a udělala si z dobrušských hráček slalomovou dráhu - její střela však skončila v rukou golmanky
57:28
Vyloučen hráč Tereza Jirčíková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
56:23
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová bez asistence (6:4).
56:23
Ulbrichová běži podél mantinelu, střílí z úhlu pod víko!
55:46
Hra se teď přelévá nahoru dolů, trenéři jsou čím dál nervóznější a diváci hlasitější
54:59
Ulbrichová vybíhá s míčkem po mantinelu, Chocholoušová ji zastavuje
53:34
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karolína Flidrová, asistoval Diana Peterová (6:3).
53:34
Dobruška se dostala do učebnicové situace dva na nula, Flídrová zakončuje do prázdné brány
53:13
Vyloučen hráč Eva Chocholoušová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:13
Trestná lavička se dnes nestíhá ochlazovat, utkání přináší čím dál víc ostrých soubojů
52:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Michaela Ulbrichová (6:2).
52:59
Dobruška na Hradecký úspěch reaguje další brankou! Ulbrichová dává přihrávku na Růžičkovou, ta běží po mantinelu a zakončuje do brány!
52:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Anna Miholová (6:1).
52:37
Miholová zpoza brány přihrává na Gocovou, ta uklízí balónek po zemi do prázdné brány
51:43
Žídková se s dobrušskými hráčkami nepáře a Bašová V. končí na zemi. Vzniklá standartka ale výhodu Dobrušce nepřinesla
51:26
Chocholoušová si po souboji doslova ustlala na mantinelu, Evi, vstávej!
49:56
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Kristýna Gocová (5:1).
49:56
Už už to vypadalo, že se hradeckým hráčkám nepovede přesilovky využít - pak ale Gocová přihrála Dohnalové, která potvrdila hradecké vedení
48:09
Hradečtí fanoušci jsou teď pořádně slyšet, Hradec se drží na útočné polovině
47:38
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:46
Vzduch by se teď dal v hale krájet, zápas totiž provází stále silnější emoce!
45:06
Gocová sklepává na Dohnalovou, ta se rozbíhá do rychlého protiútoku, akce však končí v rukou Flídrové
44:43
Vzduch by se teď dal v hale krájet, zápas totiž provází stále silnější emoce
44:26
Na dobrušských hráčkách je vidět, že je první vstřelená branka motivovala - zápas bude ještě zajímavý!
42:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová bez asistence (4:1).
42:51
Doležalová sbírá míček, otáčí a trefuje přesně do hradecké brány
41:29
Némethová znovu předvádí schopnost svých ultra rychlých nohou a zmocňuje se balónku
40:42
Doležalová střílí, Reslerová chytá míček do jedné ruky a znovu vyhazuje
40:24
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil Simona Némethová.
40:24
Némethová se pokusila Flídrovou překvapit střelou, ta všek mířila těsně vedle brány
40:18
Žídková se otáčí od mantinelu a posílá přihrávku na Macháčkovou - ta je u brány faulovaná
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: IBK Hradec Králové - 9, FBC Dobruška - 14
39:59
Dnešní utkání v hradecké hale sleduje 74 fanoušků! Děkujeme!
37:32
Vyloučen hráč Kristýna Gocová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
35:30
Bašová na Doležalovou, Doležalová na Růžičkovou - ta kličkuje mezi hradeckými hráčkami a zakončuje na hradeckou bránu
34:30
Macháčková posílá míček na Chocholoušovou, její pokus však končí vysoko nad bránou
33:55
Volejníková se dostává ke střele, Vávrová však blokuje
32:39
Dobrušské hráčky pálí na bránu, hradecké lvice ale mají vše pod kontrolou. Špulková odkopává balón pryč z nebezpečného prostoru
31:59
Růžičková se dostává ke střele, ta ale těsně minula bránu
30:56
Vyloučen hráč Adéla Reslerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
30:56
Hra se začíná přiostřovat - tak jak jsme na to při utkáních mezi Hradcem a Dobruškou zvyklí
29:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lenka Řezníčková, asistoval Simona Némethová (4:0).
29:24
Po dlouhé přihrávce na Řezníčkovou jsme viděli krásnou střelu z první, která skončila až v síti soupeřovy brány
28:52
Hradecká hra teď byla trochu zmatená, Vávrová posílá balónek do hradeckého rohu
28:18
Vyloučen hráč Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:08
Řezníčková posílá dlouhý cross na Miholovou, ta je za hlasitého povyku fanoušků faulovaná na mantinelu
27:27
Souboj v hradeckém rohu končí pádem obou hráček, míček se dostává na dobrušskou polovinu
26:48
Dohnalová z půlky nahazuje na branku, míček končí za mantinelem
25:50
Romančáková zkouší proběhnout mezi dvěma Dobrušskými hráčkami, to se jí však nedaří a na Reslerovou jde střela
25:19
Némethová probíhá hřištěm, na půlce je faulovaná
23:43
Hradecká obránkyně posílá dlouhý lob na Miholovou, Dobruška ale akci obrací v rychlý protiútok
22:43
Přesilovka Dobrušky končí opět bez branky
22:12
Dohnalová chrání skóre vlastním tělem, i po ošklivém pádu bojuje dál
20:43
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení.
19:57
Ulbrichová ještě posílá balónek na útočnou polovinu, v tu chvíli však slyšíme sirénu, která ukončuje první třetinu