2:5
4:3
0:0

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 10:9pn
9. Šárka Houzarová, 11. Nella Stašková, 15. Nella Stašková, 24. Karolína Hašlová, 40. Tereza Bočková, 43. Karolína Hašlová, 51. Tereza Bočková, 57. Karolína Hašlová, 58. Tereza Bočková, N Tereza Bočková - 3. Barbora Krňoulová, 21. Klára Čermáková, 23. Ivana Vachovcová, 24. Lucie Bejčková, 30. Leona Plasová, 40. Anna Alexandra Suková, 42. Ivana Vachovcová, 52. Ivana Vachovcová, 53. Klára Čermáková; rozhodčí: Tomáš Mareš - Jakub Kantor; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Simona Werbynská 28 - Anna Urbanová 17; po třetinách: 3:1, 2:5, 4:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Ivana Vachovcová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Karolína Hašlová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Barbora Krňoulová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Tereza Bočková a vstřelil rozhodující gól (10:9).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Vyjádření trenéra hostujícího týmu: Na 9 branek bychom měli vyhrát. To se bohužel nestalo, z důvodu špatné obranné práce celého týmu. Věřím, že se dalšími zápasy bude naše mladé družstvo zlepšovat. Děkuji soupeři za utkání, pořadatelům a rozhodčím za jejich práci. Sprosťákům na tribuně rozhodně neděkuji, za léta u florbalu jsem toto fakt nezažil.
65:00
Vyjádření domácích: Co k tomu říct, první zápas sezóny, ještě proti novému týmu, v něm plno emocí. Body si odnášíme dnes zaslouženě. I na "vesnici" může být k vidění sympatický florbal. Děkujeme soupeřkám za duel a divákům za podporu - jako vždy, náš šestý hráč. A teď honem do postýlek, na viděnou zítra! :)
65:00
63:27
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
60:01
Uvidíme hru 5 na 5. Nikoli jako po vzoru NHL 3 na 3.
60:00
60:00
59:59
Závěr byl jako reklama na florbal. Hra nahoru dolu, šance na obou stranách... vzhůru do prodloužení.
57:42
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Nella Stašková (9:9).
56:57
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
56:57
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Tereza Bočková (8:9).
52:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Klára Čermáková, asistoval Karolína Šteffelová (7:9).
52:30
Viděli jsme zvláštní branku kdy se balonek po několika odrazech dostal až za záda domácí brankářky. Smolná branka.
51:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Alžběta Kopřivová (7:8).
50:53
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková bez asistence (7:7).
49:50
Stašková našla křížem Bočkovou, ta ve vyložené šanci minula klec.
49:07
46:02
Fantastický zákrok domácí brankářky.
42:57
41:20
Vyloučen hráč Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:06
40:10
Vidíme změnu v první formaci domácích. Uvidíme co přinesou.
40:00
40:00
39:58
39:58
Trma vrma na brankovišti a Bočková uklízí do poloodkryté branky.
39:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Lucie Bejčková (4:6).
38:50
Stašková to zkoušela efektně leč neefektivně. Balonek ji v poslední chvíli sjel z čepele.
38:13
Vachovcová z Plzně ukazuje své kvality. Ruce má od pána boha.
36:44
Hlasatel uklidňuje rozbouřený dav 55 přítomných diváků.
36:33
Nespokojený trenér, nespokojení diváci...Začíná se nám přiostřovat.
35:39
Expert Tomáš vedle mě říká: Chtělo by to se vrátit k aktivní hře z konce první třetiny. To je prý jediná možnost jak proti koncentrované obraně Plzně uspět.
29:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Leona Plasová, asistoval Alžběta Kopřivová (4:5).
29:54
Motýl který od půlky zaletěl až do domácí branky. 4:5
28:51
Plzeňský únik hráčky číslo 14. Orazítkovala pravou tyč z pohledu Werbynské.
27:00
Stašková-Hašlová-Šímová... Tahle trojice dnes předvádí hezké kombinace.
23:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lucie Bejčková, asistoval Ivana Vachovcová (4:4).
23:43
Vyloučen hráč Anna Fáberová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:10
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Nella Stašková (4:3).
22:50
Nováková trefuje tyčku! Výborná šance, chybělo však trochu štěstí.
22:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Lucie Bejčková (3:3).
21:37
Stašková při chuti. Touha po hattricku je evidentně velká.
20:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Klára Čermáková, asistoval Alžběta Kopřivová (3:2).
20:00
20:00
19:03
Sporný zákrok Bočkové hokejkou, domácí střídačka se zlobí. Vypadalo to jako čisté vypíchnutí. Škoda, byla by ve vyložené šanci.
16:15
Viděli jsme jen nahrávku a zakončení nad branku.
16:13
Nebezpečná standartka Plzně z brankoviště Uvidíme co soupeřky vymyslí.
15:15
Přijde mi, že se dneska hraje snad bez fanoušků. Pověstný fanklub dnes asi zůstal doma. Ticho jak na Wimbledonu.
14:29
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Karolína Hašlová (3:1).
12:01
Vidíme plzeňský zámek. Werbynská předvádí opět skvělé zákroky.
10:57
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková bez asistence (2:1).
10:57
Stašková vymetla pravý vingl. Fantastická bomba. Kdybych měl klobouk tak ho snad i smeknu.
09:33
Hra se nám vyrovnala, domácí si také vytvářejí dobré příležitosti ke vstřelení branky.
08:20
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová, asistoval Tereza Bočková (1:1).
08:20
Hezká kombinace končí golem! Houzarová o tyčku vyrovnává. Bočková ji našla jako na mapě.
06:51
Stašková si prohodila hostující obránkyni a vystřelila z výběhu. Dobrý pokus, bohužel vedle.
05:53
Časoměřič vedle říká, že Werbynská je opět neskutečná. Tentokrát botou zastavila backhandovou střelu.
05:29
Minářová dobrým zákrokem překazila další útok Plzně. na balonku Dračice.
05:00
Solidní střela od půlky, Werbynská maskou kryje.
04:22
Werbynská kryje další šanci Plzně. Neměla moc práce, střela šla přímo do středu branky.
03:38
Domácím hráčkám chybí zatím pohyb i kloudná myšlenka.
02:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Barbora Krňoulová, asistoval Ivana Vachovcová (0:1).
02:14
Krňoulová to tam poslala ze vzduchu. 0:1
01:02
První střelu si připisuje hostující hráčka číslo 14, branku však minula asi o půl metru.
00:25
Ze začátku zápasu balonek kontroluje Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Mareš a Jakub Kantor.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Lucie Bejčková, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Anna Alexandra Suková
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Jana Nováková, Denisa Příhodová, Michaela Bezpalcová, Tereza Bočková, Šárka Houzarová