1:2
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:4
25. Markéta Jašková, 26. Tereza Sedláčková, 32. Tereza Slavíková, 38. Tereza Slavíková, 40. Kristýna Syslová, 47. Michaela Boháčková - 15. Lucie Romančáková, 16. Veronika Vacková, 45. Aneta Václavíková, 46. Monika Macháčková; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Martina Miksová 42 - Veronika Čubová 41; po třetinách: 0:2, 5:0, 1:2;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: Domácí: 15 Hosté: 16
59:59
Komentář hostujícího trenéra Miloslava Krýsla: Z důvodu velké absence, jsme s tímto počtem 7 hráček v poli šli do utkání zodpovědně a tak vypadala první i třetí třetina. Bohužel rozhodla druhá třetina, kde jsme inkasovali z nedůrazu 5 branek. Chválím naše holky za jejich výkon, kde jsme z utkání měli brát minimálně bod.Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář domácího trenéra Romana Komendy: Po nevydařené první třetině se ve druhé zaměřili na kombinační hru v přechodu a díky tomu dostávali více do šancí a otočit zápas ve svůj prospěch. Děkuji všem hráčkám a soupeři
59:00
Ke konci zápasu jsou k vidění ostré souboje.
58:15
Hosté jdou do šesti hráček.
57:00
Domácí ostřeluj hostující gólmanku ta ale vše chytá
56:00
Domácí mají opět výhodu přesilové hry uvidíme jak s touto šancí naloží.
55:37
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:27
Vyloučen hráč Monika Macháčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
52:08
Domácí se snaží dostat na útočnou polovinu, ale zatím jim to hráčky vždy překazili.
50:12
Hosté teď více aktivní na balónku.
49:24
Několik dorážek teď chytá Miksová.
48:00
Hostující hráčky se nevzdávají a stále bojují.
46:19
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michaela Boháčková, asistoval Tereza Sedláčková (6:4).
45:01
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Monika Macháčková bez asistence (5:4).
44:55
Hostujícím hráčkám se podařilo z dorážky dát góla a tak snižují náskok domácích hráček.
44:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Aneta Václavíková, asistoval Lucie Hejnová (5:3).
41:22
Hosté se zatím drží na balónku
40:16
Miksová těsně vyráží dorážku hostující hráčky.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2 třetině: Domácí: 20 Hosté: 17
39:28
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Tereza Slavíková (5:2).
38:14
Domácí v klidu rozehrávají na své polovině.
37:27
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Kristýna Syslová (4:2).
36:08
Hosté i po přesilové hře vyvíjí tlak na domácí hráčky.
33:44
Vyloučen hráč Eliška Kučerová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
31:45
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Eliška Kučerová (3:2).
31:15
Domácím se nedaří dostat do šance a přicházejí o míček.
30:27
Vyloučen hráč Lucie Hejnová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení.
30:05
Hosté už si dlouho nesáhli na balónek.
27:38
Kučerová se pokusila vystřelit bohužel pro ní mimo.
26:36
Domácí si po vyrovnávacím gólu začínají více věřit na balónku.
25:44
Domácím se podařilo vstřelit dva rychlé góly, které znamenají vyrovnání.
25:22
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Michaela Boháčková (2:2).
24:54
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Markéta Jašková, asistoval Eliška Kučerová (1:2).
24:34
Hosté zatím ve více střeleckých pozicí.
22:28
Sedláčková nahazuje dlouhý balón se kterým měla hostující brankářka problém.
21:50
Romančáková označkovala domácí gólmance horní tyč.
21:14
Soupeřky doslova zahodili přečíslení 2 na 1.
20:01
Časomíra úspěšně odstartovala druhou třetinu dnešního utkání.
17:55
Sedláčková vyslala nebezpečnou střelu, kterou gólmanka vyráží ramenem.
15:40
Domácím se nedaří dostat k pořádné střele.
15:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Vacková bez asistence (0:2).
14:46
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Aneta Václavíková (0:1).