3:0
2:0
- : -

Florbalová akademie MB - Florbal Chomutov 5:0
30. Tereza Kabátová, 33. Kateřina Kvapilová, 34. Petra Beránková, 50. Eliška Horáková, 52. Monika Žapková; rozhodčí: Karel Hlinka - Jan Černý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marie Topolová 14 - Aneta Blahníková 43; po třetinách: 0:0, 3:0, 2:0;
60:00
komentář trenéra domácích: Velice těžké utkání, hostující tým založil svoji hru na obraně, o čem svědčí i poměr střel 49:13. První třetina byla na rozběhání po včerejším utkání ve Rtyni - vítězném. Dívky si zaslouží pochvalu za bezychbný kvalitní výkon.
60:00
Gratuluji Mladé Boleslavi k vítězství. Zároveň bych chtěl pochválit holky, utkání odmakaly. Výborně chytající Anet nás dlouho držela nad vodou, soupeř ukázal svou kvalitu a ve druhé třetině se dokázal gólově prosadit. Škoda, že jsme z několika šancí nedokázali zápas zdramatizovat.
60:00
59:59
Střely na bránu: hosté - 4, domácí -12
59:35
Kopuletá podle diváků vstřelila branku, tutíž za fanoušky je platná!
58:26
Zelená se přesunula do útoku. Na její oranžové hlavě jí zaří oranžová čelenka, jak nápadité.
58:09
Chomutovské stále v obranném postavení.
55:53
Přehlídka střel i na druhé straně. Nejprve od úřadující kapitánky Kikuš Viktorové, a hned po tom od Kiki Sobotkové. Oběma to dnes nesmírně sluší.
54:34
Tři prudké střely na Topolovou, ta si s nima však hravě poradila.
51:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Eliška Horáková (5:0).
49:47
Máme tu krásně vypracovaný Hoggy-Peggy gol.
49:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Tereza Kabátová (4:0).
48:04
Žapková bravůrně ubránila hrozící protiútok, ze střídačky na ní pochvalně pokřikují spoluhráčky.
47:11
Beránková v individuální akci zakončená bekendovou střelou.
45:22
Chomutov ožil protiútokovou akcí.
43:45
Střela Viktorové z půlky hřiště. Poslední třetinu je zatím na míčku převážně Boleslav.
42:36
Kabátová přeběhla celé hřiště a akci zakončila přihrávkou na Mrázkovou. Hostující hráčka však míček vyblokovala.
40:24
Na úvod tu máme krásnou střelu Mrázkové.
37:48
Blahníková vestoje odráží míček ze hřiště pryč.
36:50
Boleslavské hráčky nyní vypadají klidnější.
33:47
Konečně tu máme goly!!
33:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Kristýna Sobotková (3:0).
32:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Kristýna Sobotková (2:0).
31:05
Horáková v individuální akci, míček ji však na poslední chvíli sjel.
29:30
Rýchlý chomutovský protiútok 2 na 1, Topolová podržela domácí tým.
29:07
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Monika Žapková (1:0).
24:05
Boleslav opět na polovině hostí, ale ruce Blahníkové jsou nepřekonatelné.
23:17
Hra se na obou stranách uklidnila.
21:30
Na druhé straně to samé Reissová, akorát forhendem.
21:07
Bekendová střela Zápotocké končí za bránou hostí.
20:00
20:00
19:55
Střely na bránu: hosté 5, domácí 19
19:00
Čiháková trefuje míček ze vzduchu, Topolová však vytasila ruku a zabránila tak golu.
18:17
Boleslav stále na balonku. Nakonec krásná akce zakončená břevnem Mrázkové.
16:30
18:18 - něco si přejte.
14:20
Hra nahoru dolu, oba týmy úspěšně brání.
11:30
Blahníková v obrovské šanci, ale Topolová předvedla kásný zákrok.
10:20
Kabátová znamenitě zneškodnila protiútok Ulčové.
08:05
Mrázková do masky Blahníkové.
06:42
Boleslavský minutový tlak Chomutov odbránil na výbornou.
05:10
Střela Chomutova blokována.
03:21
Skvělá střela Kvapilové, Blahníková připravena.
02:05
Boleslavské hráčky se dlouho držely na útočné polovině, nakonec však míček končí mimo hřiště.
00:29
První povedená střela Žapkové
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hlinka a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Simona Chodurová, Viktorie Schoberová, Lenka Čiháková, Barbora Suková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Monika Žapková, Tereza Kabátová, Tereza Zapotocká, Eliška Horáková, Eliška Mrázková