1:5
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:9
1. Lucie Veselá, 8. Johana Fišerová, 19. Karolína Bittnerová, 41. Lucie Brabcová - 1. Karolína Slavíková, 10. Karolína Slavíková, 16. Vendula Bártová, 24. Laura Vytrhlíková, 42. Kristýna Střihavková, 46. Karolína Slavíková, 51. Jana Arazimová, 54. Monika Netušilová, 54. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Kateřina Brabcová 13, Denisa Plačková 3 - Tereza Soukupová 13; po třetinách: 3:3, 0:1, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Vadima Všetuly: Velmi cenné vítězství proti místním čamrdám. Tím nemyslím tu přílohu k masu ani vulgární oslovení kanálníka, ale chci pochválit rychlost turnovských žen. Čamrda alias vlček, či káča. Malé hřiště udělalo ze zápasu slušnou řežbu, ale my ukázali svou kvalitu. Super mač a příkladná bojovnost. Díky Radime, už ten florbal táhneme dost dlouho.
60:00
Komentář trenéra domácích, Radima Kolomazníka: Litvínovské holky dnes předvedly kompaktnější výkon a vyhrály zaslouženě. Našim problémem bylo Litvínovské napadání naší rozehrávky. Také nám chybělo více štěstí v zakončení, které naopak soupeřkám dnes přálo více. Děkuji svému týmu za bojovnost a předvedenou hru. A Vadimovi za to, že se potkáváme odhadem déle než 15 let.
60:00
59:59
V dnešním zápase se již nic nestane. Střely ve 3. třetině: TJ Turnov - 5 SK Bivojky Litvínov - 11
59:00
Čeká nás poslední minuta dnešního zápasu.
58:48
Ovšem další střela hostujících hráček už šla nad.
58:13
První dva úspěšné zákroky Plačkové.
57:43
Fišerová nyní při snaze překazit litvínovskou rozehrávku málem skórovala.
56:22
Turnovské hráčky se ještě zkouší alespoň o snížení, bohužel ani to se jim nedaří.
54:53
Střídání brankáře. Nový brankář Denisa Plačková družstva TJ Turnov
54:53
Bohužel ne moc povedená premiéra pro mladou turnovskou gólmanku, pro kterou dnešní utkání končí a na jejím místě ji nahradí Plačková.
53:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (4:9).
53:25
Dva slepené góly zřejmě definitivně určují vítěze dnešního utkání.
53:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Monika Netušilová, asistoval Natálie Janouchová (4:8).
50:34
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová, asistoval Vendula Bártová (4:7).
50:34
Tak tento gól si za rámeček Brabcová určitě nedá. Litvínov zvyšuje vedení již na 4:7.
48:28
Po chvilce se zvedá a odchází za potlesku z tribun po svých.
48:26
Klementová zůstává ležet u branky Brabcové a nevypadá to s ní vůbec dobře.
47:39
Obdobná přesilovka jako u Turnova, max jedna střela, jinak nic.
45:39
Vyloučen hráč Lucie Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:39
Nevybíravý zákrok Veselé posílá hráčku Turnova na trestnou lavici.
45:35
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (4:6).
45:35
Slavíková kompletuje hattrick a to přízemní střelou z mezikruží, která zajela k pravé tyčce.
44:16
Vlková zkoušela své štěstí střelou od půlící čáry, byla ovšem zablokována.
42:55
Pár ztrát na obou stranách ubralo na tempu hry.
41:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková bez asistence (4:5).
41:48
Tento stav již bohužel neplatí. Střihavková posílá opět svůj tým do vedení.
40:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Lucie Veselá (4:4).
40:51
Brabcová svým premiérovým gólem v 1. lize srovnává stav utkání!
39:42
L. Veselá z blízkosti jen do masky Soukupové.
38:42
Střela Fišerové jen do rohu hřiště.
37:30
Střela Vacíkové přímo do pupku Soukupové.
35:58
Litvínovské hráčky šly 3 na 2 avšak Klementová v obraně bezchybná.
34:15
Útok Litvínova překazilo sesterské duo Veselých.
30:26
Za celou přesilovou hru jsme viděli jednu střelu, zbytek si Litvínov zkušeně pohlídal.
28:26
Vyloučen hráč Vendula Bártová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
28:26
Sekera která byla slyšet široko daleko dává výhodu turnovským hráčkám v podobě přesilové hry.
28:06
Je to tyč, která zazvonila za zády Brabcové.
27:44
Standartní situace pro hostující hráčky v oblasti velkého brankoviště.
26:11
Střelu Vacíkové vyrazila bez problémů Soukupová.
24:33
A mohlo být znovu vyrovnáno. Po nahození Vlkové z rohu zůstal míček samovolně ležet na malém brankovišti. Ovšem žádná z domácích hráček se už k dorážce nedostala.
23:58
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Andrea Sára Šulcová (3:4).
23:58
Bivojky jdou znovu do vedení!
23:06
Slibná standartní situace pro Turnov skončila přízemní střelou těsně vedle tyče.
22:51
Úspěšný blok Klementové.
21:43
Š. Veselá po přihrávce od sestry netrefila míček čistě.
21:23
Tempo zápasu by tomu ale zatím moc nenasvědčovalo.
20:23
1. třetina nám nabídla 6 branek, dočkáme se i v této podobné střelecké úspěšnosti?
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro Bajerovou.
20:00
20:00
19:59
V této třetině se již nic nestane. Slyšeli jsme závěrečný hvizd od Marka Pohunka.
19:59
Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 5 SK Bivojky Litvínov - 8
19:32
Blíží se konec třetiny a hra se opět uklidňuje.
18:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Kateřina Vacíková (3:3).
18:19
Po přihrávce Vacíkové se z brankoviště prosazuje Bittnerová.
17:05
Nebýt bloku Klementové, mohlo to být 4:2.
16:43
Ze zajímavé akce Vlkové nebylo nakonec vůbec nic.
15:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Vendula Bártová, asistoval Lucie Kopýtková (2:3).
15:36
Litvínov si bere vedení zpět na svou stranu.
15:05
Vznikl z ní leda tak protiútok hostujících hráček.
14:59
Zajímavá standartka pro Turnov.
13:35
Hra se uklidnila, ztrátu střídá ztráta.
12:28
Jednalo se o hráčku číslo 88. Naštěstí nic vážného.
12:27
Jedna z litvínovských hráček zůstává ležet na zemi. Martin zasahuje.
11:00
L. Veselá se nyní dobře vrátila a překazila útok litvínovským hráčkám.
10:11
A už mohla mít na kontě hattrick. Stačilo by lépe trefit míček.
09:07
09:07
A máme vyrovnáno. Slavíková přidává druhý gól v zápase.
07:48
A další velmi nadějná akce Turnova.
07:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Johana Fišerová, asistoval Lucie Veselá (2:1).
07:31
Turnov se ujímá vedení!
06:58
Střelu Střihavkové chytá Brabcová.
05:49
Nadějný průnik Bajerové skončil na hrudi hostující brankářky.
04:43
Hru nám zpomalilo několik přerušení.
03:54
Mohli jsme vidět několik náhozů přes celé hřiště od obou týmů, které ovšem k ničemu nevedly.
02:35
Hra se nám po první velmi aktivní minutě uklidnila.
01:55
Míček mají na holi hráčky Litvínova.
00:54
Než jsem se nadechl k nějakému komentáři, skóre se již 2x měnilo.
00:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Šárka Veselá (1:1).
00:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (0:1).
00:36
Hned první nenápadná akce Litvínova končí v síti.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hráčky Turnova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Andrea Sára Šulcová, Kristýna Střihavková, Laura Vytrhlíková, Lucie Fleišerová, Karolína Slavíková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Kateřina Brabcová; hráči v poli: Pavla Klementová, Kateřina Vacíková, Barbora Bajerová, Karolína Bittnerová, Karolína Exnarová