0:4
1:2
- : -

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBC Ossiko Třinec 4:7
8. Monika Jahodová, 10. Jana Pražáková, 10. Klára Jahodová, 51. Petra Ondráčková - 14. Nikola Liberdová, 22. Nikola Liberdová, 24. Petra Bieleszová, 27. Petra Bieleszová, 32. Karolína Franková, 47. Natálie Kawuloková, 57. Tereza Martynková; rozhodčí: Radek Števček - Pavel Rýznar; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 21 - Dagmar Šteglíková 19; po třetinách: 3:1, 0:4, 1:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině Aligators:4 Třinec: 6
59:59
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Zase o 10 let starší... Bez ohledu na to, jak zápas dopadl, jsme předvedli neskutečný morál. Marodka si s námi ze začátku sezóny docela slušně hraje, ale holky i v tak osekané sestavě předvedly super výkon. Děkujeme výborně hrajícímu soupeři za zápas a zdravíme zbytek týmu."
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Komínka: První třetina byla dobrá. Druhá třetina blbá. Třetí třetina jakžtakž. Soupeř začal ve druhé třetině hrát agresivně, což nám po zbytek zápasu dělalo problém. Ale i tak dík holkám za zodpovědný přistup k zápasu. Díky všem zúčastněným.
59:08
Liberdová z dobré pozice úplně vedle
56:30
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková bez asistence (4:7).
56:30
Martynková ho tam nemilosrdně poslala
50:29
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Klára Jahodová (4:6).
46:16
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Petra Stará (3:6).
31:32
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková, asistoval Nikola Liberdová (3:5).
31:32
Franková zavěsila dělovku a posílá Třinec do dvoubrankového vedení
31:03
Hanusová poslala svou střelu mimo ránu, sice o kousek ale nikoho to nezajímá....
26:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Karolína Franková (3:4).
26:20
Biezselová opět skóruje
24:20
Kawuloková málem zabila všechny kolem sebe svým nápřehem
23:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Nikola Liberdová (3:3).
23:38
Biezselová svou trefou vyrovnala skóre
22:40
Stará se předčasně radovala, jelikož její střelu Harčarová bez problému zachytila
22:20
Třinec jednoduchou akcí překonal Aligators, Harčarová ale byla ve střehu
21:44
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Nikola Liberdová bez asistence (3:2).
13:55
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Eliška Zetková (3:1).
09:24
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová bez asistence (3:0).
09:24
Jahodová K. nemilosrdně na zadní tyč
09:03
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Jana Pražáková, asistoval Tereza Baranová (2:0).
09:03
Pražáková zaryla do země a zakončila
07:20
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (1:0).