2:1
0:1
0:1

Florbal Vsetín - Florbal Exelsior Havířov 3:4p
8. Michaela Strnadová, 30. Markéta Martinková, 32. Barbora Maštalířová - 7. Alžběta Nykodymová, 27. Vendula Šimonová, 55. Vendula Šimonová, 64. Vendula Šimonová; rozhodčí: Jan Kouba - Vu Pham Anh; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 21 - Martina Schoupalová 25; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1, 0:1;
63:30
65:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Kozlíka: "Pro mě osobně hrozně cenné vítězství. Postupem zápasu jsme předváděli lepší a lepší výkony, k ideálu to ale mělo stále na míle daleko. Otázka je, jestli to bylo naší nekvalitou, nebo nám soupeř svou kvalitní hrou více zkrátka nedovolil. Celý zápas byl z mého pohledu vyrovnaný a v prodloužení jsme byli o ten jeden gol zkrátka šťastnější. "
65:00
Komentář trenéra domácích___Dnešní zápas ovlivnilo štěstí soupeře a naše nepřesnost ve hře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu dom.
63:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Natálie Čtvrtková (3:4).
56:27
Vyloučen hráč Tereza Oherová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
56:27
Oherová tvrdě poslala za mantinel hostující hráčku a jde si odpočinout na 2 min.
54:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Karolína Šablaturová (3:3).
53:45
Ani domácí nevyužily přesilovku.
51:45
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
42:41
Vyloučen hráč Nikol Šobáňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
42:41
Hosté si zahrají přesilovku po brutální sekeře Šobáňové.
42:40
Mikšíková trefila tyč.
40:00
40:00
39:59
Dnešní utkání sleduje rekordních 15 diváků.
37:34
Domácí drží hosty pod tlakem.
34:33
Holešová ohrozila domácí bránu.
33:03
Mandíková po hřišti léce jak trefená srnka.
31:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Marika Marečková (3:2).
31:54
Maštalířová otáčí skore.
29:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Markéta Martinková, asistoval Barbora Maštalířová (2:2).
29:29
Martinková to vypálila z půlky hřiště a vyrovnává.
26:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Alexandra Hegingerová (1:2).
22:00
Oba týmy si nedávají nic zadarmo.
20:29
Hosté nevyužili přesilovku.
20:10
Evča Urbášková si při střele prdla takovým stylem že cela hala málem spadla.
20:00
20:00
18:29
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
18:29
Klasika, Marika Marečková si jde odpočinou na 2 min za sekání.
17:00
Šimonová se prokličkovala přes celé hřiště až k Ištvánkové která byla úspěšnější.
12:54
Martinková tvrdě poslala k zemi hostující hráčku.
11:11
Ištvánková zabránila golu.
09:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Strnadová, asistoval Nikol Šobáňová (1:1).
07:54
Strnádová po důrazu v brankovišti vyrovnává.
06:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Tereza Mračková (0:1).
06:14
Hosté otevírají score.
04:33
Ištvánkovou zachránila tyč po strele Sobotové.
03:34
Tým Havířova drží hosty pod tlakem.
02:00
Šobáňová ve velké šanci přestřelila.
00:02
Florbalistky Vsetína gratulují novomanželům z Pardubic.
00:01
Vážení sportovní příznivci rádi bychom vás přivítaly na druhém utkání první ligy žen mezi týmy Florbal Vsetín a Florbal exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Hana Brůžková, Natálie Čtvrtková, Kateřina Holešová, Eva Sobotová, Karolína Šablaturová
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Gabriela Mandíková, Michaela Strnadová, Nikol Šobáňová, Eva Urbášková, Kateřina Sedláčková