3:6
3:2
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:12
2. Markéta Kabešová, 33. Markéta Kabešová, 35. Monika Hrnečková, 38. Andrea Dostálová, 41. Andrea Dostálová, 43. Bára Michalová, 46. Andrea Dostálová - 7. Lenka Přerostová, 9. Jana Vostrá, 14. Ivana Vachovcová, 19. Ivana Vachovcová, 22. Ivana Vachovcová, 30. Lucie Bejčková, 30. Jana Vostrá, 36. Alžběta Kopřivová, 37. Jana Vostrá, 40. Ivana Vachovcová, 53. Anna Alexandra Suková, 57. Alžběta Kopřivová; rozhodčí: Lukáš Teska - Martin Hrubec; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 15, Pavlína Kozáková 11 - Anna Urbanová 13; po třetinách: 1:4, 3:6, 3:2;
60:00
59:59
Střely na branku během 3. třetiny: 4:12
59:59
Komentář trenéra Banes Florbal Soběslav (Tomáš Mendl): Bohužel dneska jsme byli soupeři sami sobě, vlastními chybami jsme dávali soupeři góly zadarmo. Zlepšení přišlo až ve třetí třetině, což bylo pozdě. Děkuji soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
59:59
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (Milan Bejček): Dnes jsme zlepšili hru na míčku, nebezpečnost v zakončení a většinu zápasu jsme kontrolovali hru. Poděkování patří holkám za morál, náročný způsob hry dokázaly praktikovat pouze v 9 do pole. Těší mě hodně vstřelených branek, těch obdržených by mělo být méně. Děkuji soupeři, pořadatelům a sudím.
56:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová, asistoval Michaela Urbanová (7:12).
55:10
Vyloučen hráč Andrea Dostálová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
52:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Alžběta Kopřivová (7:11).
49:38
Timeout Banes Florbal Soběslav
49:38
Vyloučen hráč Klára Čermáková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:15
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
45:56
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Markéta Kabešová (7:10).
42:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Bára Michalová, asistoval Markéta Kabešová (6:10).
40:07
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavlína Kozáková družstva Banes Florbal Soběslav
40:00
40:00
39:59
Střely na branku během 2. třetiny: 3:10
39:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Anna Alexandra Suková (4:10).
37:37
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová bez asistence (4:9).
36:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jana Vostrá, asistoval Michaela Urbanová (3:9).
35:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová bez asistence (3:8).
34:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková bez asistence (3:7).
33:24
Vyloučen hráč Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nesportovní chování.
33:24
Vyloučen hráč Alena Břízová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
32:13
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová bez asistence (2:7).
29:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jana Vostrá, asistoval Anna Alexandra Suková (1:7).
29:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lucie Bejčková, asistoval Ivana Vachovcová (1:6).
21:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (1:5).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku během 1. třetiny: 13:16
18:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Eliška Mrázová (1:4).
17:18
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Jana Vostrá (1:3).
13:24
Vyloučen hráč Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
12:44
Vyloučen hráč Klára Čermáková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
08:27
06:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Anna Urbanová (1:1).
01:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Monika Hrnečková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Michaela Urbanová, Jana Vostrá, Klára Čermáková, Anna Alexandra Suková, Lenka Přerostová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Amálie Šťastná, Petra Kabešová, Markéta Kabešová, Bára Michalová, Monika Hrnečková