5:0
4:1
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - Florbal Ústí 12:2
2. Martina Lamblová, 6. Eliška Dvořáková, 20. Mariia Zimina, 21. Martina Lamblová, 23. Martina Lamblová, 24. Mariia Zimina, 27. Martina Lamblová, 36. Eliška Dvořáková, 41. Mariia Zimina, 44. Eliška Dvořáková, 46. Mariia Zimina, 56. Martina Lamblová - 11. Vendula Štolbová, 54. Eliška Poláková; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 28 - Veronika Štěpánová 33; po třetinách: 3:1, 5:0, 4:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Dnes nám asi byla trochu zimina a to se podepsalo na výkonu klíčových deseti hráček. Nevadí, do příště se poučíme a půjdeme do utkání znovu od nuly. Děkujeme soupeři za vcelku zajímavé utkání a těšíme se na cestu domů.
59:59
Komentář trenéra domácích Prague Tigers - Tomáš Večeřa: První dějství jsme byli vcelku nervózní na hokejce a nedařila se nám rozehra, ale od druhé třetiny jsme soupeře rozebrali a předváděli pohledný florbal. Třetí třetina byla klasika, holky chtěly dávat do prázdné, ale to se dalo čekat při takovém skóre. Děkuji holkám a gratuluju klukům na jih republiky! Ve středu všichni na Čakovice, bude to velký! Děkuji i soupeřům a přeji šťastnou cestu domů.
58:45
Kristýna Balcárková posílá pass na svou vlastní golmanku, vlastní gól se naštěstí nekoná
55:18
Otočení zápasu se nekoná
55:17
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová bez asistence (12:2).
53:50
Dočkáme se otočení zápasu, nebo potupné prohry?
53:40
Tak toto byl naprosto nevídaný nájezd v podání Polákové, 3x se otočila kolem balónku, prohodila golmanku, zaběhla se napít, spravila si vlasy, udělala pedikůru a ještě dala gól
53:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková z trestného střílení (11:2).
51:26
Tygřice začínají hrát více defenzivně, aby se nepřipravily o jistou výhru
49:33
Za takovýhle bodyček, který jsme viděli v podání Špírkové, by se nestyděl ani Jarda Jágr v NHL
46:34
Ústí hraje něco mezi floorbalem a curlingem
45:08
Všechny branky tygřic se zatím rozložily mezi 3 hráčky, člověk si pak říká na co mají 3 lajny?
45:07
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Lucie Strašíková (11:1).
43:58
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Gabriela Vávrová (10:1).
40:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Nikola Červená (9:1).
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina byla v podání domácích jeden velký orchestr
36:28
Vyloučen hráč Nikola Červená družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
35:18
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Tereza Sládková (8:1).
34:47
Tyčka v podání domácích zní na celou halu
31:26
Skoro nebylo poznat, že je přesilovka
29:26
Vyloučen hráč Lucie Köhlerová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
26:12
Martina Lamblová vs. floorball Ústí - 4:1
26:11
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová, asistoval Kateřina Hamplová (7:1).
26:05
Lucie Köhlerová pálíííííí a netrefila nikoho.... ani bránu
24:33
Rada trenéra domácích svým svěřenkyním: Musíte víc střílet!
19:15
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Jana Prokšanová (3:1).
17:37
Tygřice jsou na tolik drzé, že i když má soupeř standartku pomalu před bránou, tak ony jsi jdou s klidem vystřídat. Taktické rozhodnutí, nebo zmatenost?
16:06
Ústí pálí, ale v báně jsme ještě nic nenašli
13:00
Tak takový kros jaký si Ústí dovolilo se jen tak nevidí
10:42
Gól jak z jiného světa překvapil fanoušky, trenéry, golmanku a dokonce i samotnou střelkyni
10:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Daniela Tomanová (2:1).
05:03
Golmanka hostí si lehla na zem a ani blížící se útok ji nedonutil se zvednout a Eliška s chladnou hlavou proměnila
05:02
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Gabriela Junková (2:0).