3:1
1:2
- : -

Sokoli Pardubice - Florbal Primátor Náchod 10:3
3. Michael Souček, 8. Stefano Petric, 11. Michael Souček, 15. Matěj Gregor, 16. Lukáš Kučera, 18. Michal Smola, 29. Stefano Petric, 32. Stefano Petric, 39. Lukáš Kučera, 56. Matouš Sákra - 30. Daniel Kříž, 49. Martin Brejtr, 52. Tomáš Poupa; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Matěj Denemark 13 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 6:0, 3:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích : Prvních dvacet minut rozhodlo u osudu utkání. Ve zbytku zápasu to bylo vcelku vyrovnané. V neděli musíme hrát celých 60 minut.
60:00
Komentář trenéra hostí : V první třetině jsme nebyli schopní reagovat na hru soupeře a to rozhodlo utkání. V dalších třetinách jsme dokázali plnit herní cíle a díky tomu hra z naší strany vypadala daleko lépe. Díky soupeři za utkání.
60:00
55:24
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Richard Denkstein (10:3).
55:24
Sákra prolomil smůlu střelou z půlky!
54:54
Další Sákrova tyč!
51:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa bez asistence (9:3).
51:42
Poupa klasicky ¨dvacet nad ledem¨ a překonává Denemarka.
50:45
Po Sákrově střele zvoní tyč.
48:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr, asistoval David Cejnar (9:2).
48:40
Trošku haluz, ale máme sníženo!
47:04
Souček znovu sám tváří v tvář golmanovi neúspěšný.
46:07
Pěkný tríček součka končí na tyči.
44:44
Krásný čas
40:30
Sympatická stálá snaha Náchoda i za nepříznivého stavu.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině : Pardubice : 8, Náchod : 6
40:00
38:35
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Michal Smola (9:1).
31:17
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Ondřej Ryšavý (8:1).
31:17
Krásná akce dua Ryšavý - Petric a je to o sedm.
29:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Tomáš Poupa (7:1).
29:53
A znovu jsem neviděl, protože jsem psal, že jsem neviděl, omlouvám se.
28:46
28:46
Omlouvám se branku jsem neviděl, studoval jsem rozpis zítřejšího Junior Sokol Cupu, přijdte!
19:17
Sokoli jsou stále aktivní, snaží se navyšovat vedení.
18:15
Pardubice zatím soupeře naprosto přehrávají.
17:52
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Lukáš Kučera (6:0).
17:52
Omlouvám se, branku jsem neviděl, hledal jsem trest vysoká hokejka.
16:58
Vyloučen hráč Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:31
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Michael Souček (5:0).
15:31
A daří se to. Kučera jako kdyby hrál pátou sezónu v superlize naprosto zkušeně skóruje.
15:13
Pardubice chtějí navyšovat vedení.
14:12
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matěj Gregor, asistoval Petr Kučera (4:0).
14:12
Gregor z jeho klasické pozice u mantinelu, 4:0
11:35
Pardubice hrají s velkým klidem.
10:17
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Lukáš Kučera (3:0).
10:17
Souček dává další gól kvůli kterému se moc nenadřel, skvělý pas od Kučery.
07:00
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Dominik Czeszewski (2:0).
07:00
Czeszewski přihrál ¨do prázdné¨ Petricovi a je to 2:0
05:59
Zámek Pardubické první lajny ke gólu nevedl.
02:58
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Jiří Kohoutek (1:0).
02:58
Kohoutek skvělým pasem připravil snadnou práci pro Součka.
00:20
Náchod ze začátku na balonu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Martin Brejtr, Daniel Kříž, Vojtěch Železo, Marek Svoboda, David Cejnar
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jiří Kohoutek, Marek Weinelt, Lukáš Kučera, Michal Smola, Michael Souček