0:0
3:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Došwich Milevsko 5:2
14. Matěj Duda, 18. Matěj Netrefa, 43. Jonáš Kulhavý, 55. Martin Brhlík, 57. Matěj Tabášek - 6. Václav Strouhal, 46. Martin Dolejš; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jan Hartman 14 - Miloš Kahoun 71; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:1;
60:00
střely ve 23:8, celkem 76:16
60:00
komentář trenéra hostí: Děkuji za bojovný výkon mých svěřenců. Drželi jsme dlouho vyrovnaný zápas. Blahopřeji domácím k vítězství.
60:00
komentář asistenta trenéra domácích: No. To je den. Loni jsme tu sehráli s Milevskem poměrně jednoznačný zápas, napadalo nám tam všechno, naopak dnes jsme měli obrovský problém s efektivitou. Poměr střel 76:16 mi přijde teda šílenej, ale vítězný vstup do sezóny se počítá. Díky soupeři, rozhodčím, pořadatelům i divákům!
56:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Jiří Koklar (5:2).
54:25
až to musel vzít na sebe zase obránce
54:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Brhlík bez asistence (4:2).
47:42
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:56
vyloučení domácích o kterém nikdo neví moc za co
45:55
Vyloučen hráč Martin Brhlík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
45:32
domácí se tlačí do branky, ale hosté z ojedinělé šance dotahují skóre zase na dostřel
45:31
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Dan Hrůza (3:2).
42:31
Jonáš vletěl na hřiště, dostal míček, natáhl těsně za půlkou a vymetl pavučinky v Kahounově brance
42:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý bez asistence (3:1).
31:58
Vyloučen hráč Martin Sedlák družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
24:09
vidíme klasické úvodní utkání sezóny plné nepřesností a nedorazů, doufáme ve zlepšení
17:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Matěj Duda (2:1).
17:27
Vyloučen hráč Hieu Nguyen Chi družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:18
obrázek hry je stále stejný - domácí kombinují, hosté blokují a nejzaměstnanějším mužem na hřišti je Kahoun
13:39
a i domácí si konečně připisují úvodní zásah sezóny - kombinaci poslal do branky Dudys
13:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Jakub Dufek (1:1).