3:1
3:1
- : -

Prague Tigers - FBC Štíři Č. Budějovice 9:2
14. David Koudelka, 20. Jiří Navrátil, 20. Jakub Štellner, 22. David Sgall, 24. Vojtěch Řádek, 27. Jakub Štellner, 50. Martin Hort, 56. Jakub Škrdla, 59. Jakub Vaněk - 24. Patrik Holý, 41. David Camrda; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Filip Balla 22 - Kryštof Ernst 20; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích p. Jambora: Ze začátku nás svazovala nervozita, což se dá pochopit protože takovéhle utkání jsme ještě nehráli. Od druhé třetiny, jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme utkání do vedli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štastný návrat domů. Zítra musíme být lepší.
59:59
komentář trenéra p. Kratochvíla: Sezónu jsme začali až za stavu 5:0. Pak to byl docela vyrovnaný zápas, ale nebyli jsme schopný trefit branku. Děkuji soupeři za zápas.
58:54
Tak tohle bylo golaso jak z jiného světa
58:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Vaněk, asistoval Vojtěch Řádek (9:2).
57:30
Martin Hort je dnes jako utržený ze řetězu a překvapuje scouty z celého světa
55:52
Na zemi leží pětina štírů a snaží se zastrašit tigry
55:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Martin Hort (8:2).
52:09
Poslední 2 minuty je to zápas brankářů
50:26
Balla jednou rukou vytahuje střelu, která na něj letí a je svými hráči oslavován
49:01
Martin Hort je nekompromisní a zvládá tlak, který mu byl na jeho bedra naložen a ukazuje jaký je to zabiják. Pravá, levá, pocem kam jdeš a je tam.
49:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hort z trestného střílení (7:2).
47:03
Vyloučen hráč Jakub Škrdla družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:40
Řádek nám předvedl, že přestřelit bránu z jednoho metru pro něj není žádný problém
40:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Ondřej Veselý (6:2).
40:01
Střely po druhé třetině 9:12 pro Tigříky
40:00
40:00
39:59
Domácí opět vyhrávají třetinu, zůstanou ovšem motivování do zbytku utkání??
39:58
Máme zde zajímavou standartku pro hosty, ale netrefují ani fotbalovou bránu v pozadí
35:46
Sekyrka to má ve jméně, tímhle by mohl pokácet polovinu Amazonky, ale pokácel jen Sgalla
34:00
Tigří tiky-taka končí neúspěchem
33:27
A domácí jsou opět v plném počtu
31:28
Stránskému pauzy na střídání připadaly moc krátké tak se rozhodl vzít věci do vlastních rukou a jít si odpočinout na delší dobu
31:27
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
26:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Martin Hort (6:1).
23:36
Štíři vytasili ocásek a dali tigříkum zakusit svoji vlastní medicínu
23:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval Michal Tibitancl (5:1).
23:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval David Koudelka (5:0).
23:20
Koudis poslal do úniku Řádka a ten se nemýlí.
22:35
Domácí jsou aktivnější a lepší než Štíři z Budějovic.
21:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Martin Hort (4:0).
21:27
Domácí využívají přesilovou hru, kdy se trefuje David Sgail.
20:48
Zítra hrají naši kluci na palubovce, zde v Čakovicích, proti Black Angels a tak zde nesmí chybět skaut hry Karel Staněk, tímto bych ho chtěl pozdravit!
20:01
Střely po první třetině 7:8 pro Budějovice.
20:00
Vyloučen hráč Matěj Beniačik družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:59
Jsme svědky dokonalého timingu a dost random gólu, Koudelka opět vystřelil a klasicky trefil spoluhráče, ale bohu dík tentokrát to zapadlo do brány
19:59
Domácí slaví výhru v první třetině, snad to s oslavami nepřeženou a ukáží nám alespoň to co v téhle třetině
19:58
19:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Navrátil, asistoval David Sgall (2:0).
18:28
Vyloučen hráč Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vražení zády.