2:0
4:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 8:0
3. Filip Blažek, 11. Filip Konrady, 27. Matouš Bešta, 34. Matěj Soukup, 41. Hynek Mošna, 46. Matěj Soukup, 49. Filip Konrady, 51. Filip Konrady; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 3:9; využití: 4:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Daniel Dolák 17 - Martin Louda 28, Tomáš Bartůšek 5; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 15 - Karlovy Vary 7, celkem 41 - 17
60:00
Komentář trenéra hostů (Filip Moravec): V první třetině jsme byli Slávii vyrovvnaným soupeřem. Bohužel jsme neproměnili šance, které jsme měli. Ve druhé třetině nás srazili oslabení, ve kterých jsme ztratili spoustu sil. Ty nám pak chyběli ve třetí třetině na závěrečný odpor. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Cením si, že jsme prakticky celý zápas napadali a přesto jsme neinkasovali žádný gól. V utkání jsme si vypracovali velké množství gólových příležitostí, bohužel jejich proměňování dneska vázlo, to se nám může příště vymstít. Díky za zápas!
60:00
58:52
Domácí se celkem v poklidu ubránili a jsou v plném počtu
56:52
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
55:17
Teď to domácí zahráli až příliš na krásu a celou situaci trochu překombinovali. NA druhé straně Dolák maskou vyráží střelu na bližší tyč
50:57
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Jaromír Péc.
50:57
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Bartůšek družstva FB Hurrican Karlovy Vary
50:57
Hráč hostů byl zastaven faulem. Karlovy Vary budou mít výhodu trestného střílení
50:57
Pécovi při kličce balonek trochu utekl, a tak Doláka nepřekonal
50:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (8:0).
50:36
Další krásná přesilovková souhra domácích a je to 8:0
49:26
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
49:26
A uvidíme další přesilovku
48:17
48:17
Ale teď už jsme viděli střelu. a ta navíc skončila v brance. Konrady využívá už třetí přesilovku domácích a zvyšuje na 7:0
47:40
Domácí jsou nastěhováni u branky hostů, střelu na branku jsme ale zatím neviděli
46:50
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Jiří Čížek (6:0).
45:58
Dlouhá přihrávka na Čížka, který z první našel před brankou Soukupa a ten zvyšuje na 6:0. Hezká akce domácích
45:36
Korbel hezky ze vzduchu trefil nahození od spoluhráče. Dolák se ale překvapit nenechal
43:21
Haškovu střelu doráželo do branky několik slávistů,. Nakonec se jim to podařilo, ale s faulem. , takže rozehrávají hosté
42:11
Konrady také těsně vedle
41:47
Porazil a Med stříleli těsně nad
40:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Blažek (5:0).
39:57
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry.
39:27
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:13
Vyloučen hráč Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
33:33
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
33:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval David Pilík (4:0).
26:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Hynek Mošna (3:0).
26:32
Přesilovku 5 na 3 po velkém tlaku využil Bešta
26:19
Vyloučen hráč Tomáš Petrilak družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
25:54
Vyloučen hráč Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:43
A teď fantastickým reflexem vychytal obroskou šanci domáccíh
25:11
Teď se to podařilo, ale Louda chytá
24:52
Ani Konrady teď nezamířil přesně, největší problém domácích je zatím trefit branku
24:38
Domácí rozehrávali volný úder z velkého brankoviště, Mikolášek střílí vedle
24:29
Vyloučen hráč Martin Kasa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.