2:1
3:3
1:0

BLACK ANGELS - Prague Tigers 7:6p
4. Thomas Heřmanský, 24. Tomáš Čáslava, 28. Marek Nachtmann, 46. Tobiáš Hejda, 47. Lukáš Staněk, 50. Marek Čejka, 61. Thomas Heřmanský - 2. Vojtěch Řádek, 13. David Sgall, 36. Vojtěch Řádek, 43. David Sgall, 52. David Koudelka, 53. Jakub Štellner; rozhodčí: David Hertz - Jan Chuděj; vyloučení: 6 + Marek Fryš ČK2 + 5:4 + Jakub Vaněk ČK2 + Vojtěch Řádek ČK2 + Jakub Vaněk 5 + Vojtěch Řádek 5; využití: 1:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Šimon Zídek 14 - Adam Trubka 21; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:3, 1:0;
60:36
60:38
Komentář trenéra domácích Jakuba Zalubila: Pokud budeme vyrábět takové individuální chyby z elévů, tak tady nemáme co dělat. Když už to s námi vypadalo na klid, tak jsme se nechali zbytečně vyloučit. Máme před sebou hodně práce. Soupeř ukázal, jak se bojuje o Čakovice. Děkujeme za zápas.
60:37
Komentář hostujícího trenéra Romana Janeby: Derby se vším všudy. Jednou jsme byli nahoře mi, jednou soupeř. Věřím, že utkání muselo diváky bavit. I když to teď bolí bod bereme. Pro nás cenné zkušenosti, které v dalších zápasech doufám zúročíme. Děkujeme soupeři za utkání.
60:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Matyáš Pik (7:6).
60:36
Střely v prodloužení: BA - 1, Tigers - 0.
60:36
Heřmanský ukončuje dnešní bláznivé utkání střelou na bližší tyč.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 8, Tigers - 6.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jakub Vaněk družstva Prague Tigers do konce utkání.
59:59
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers do konce utkání.
59:59
Vyloučen hráč Marek Fryš družstva BLACK ANGELS do konce utkání.
59:59
Vyloučen hráč Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 5 minut za nesportovní chování.
59:59
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 5 minut za nesportovní chování.
59:59
Vyloučen hráč Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 5 minut za nesportovní chování.
59:54
Vyloučen hráč Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
59:54
Konec utkání nám přinesl velké emoce.
59:39
Timeout Prague Tigers
59:39
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
59:00
Vyloučen hráč Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
57:55
Blackům se přesilovka vůbec nepovedla.
56:55
Blaci zatím v první minutě nic moc nevyužili.
55:55
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
55:55
Blaci mají jedinečnou možnost se znovu dostat do vedení.
53:53
Velká chyba hostujícího Řádka, který netrefil prázdnou bránu po nadějné akci.
52:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Vojtěch Řádek (6:6).
52:29
Tigers dokázali využít závar a srovnat.
51:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka z trestného střílení (6:5).
51:30
Škrdla svůj nájezd provedl na jedničku a dostává Tigers do hry.
51:19
Blaci zlepšili hru a jsou lepší ve třetí třetině.
49:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka, asistoval Marek Nachtmann (6:4).
49:39
Čejka dokázal využít závar před hostujíc brankou a zvyšuje vedení domácích.
48:44
Nakonec Kostrhún dostal šanci od domácího kouče a bude se snažit v obraně jednogólový náskok.
46:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk bez asistence (5:4).
46:45
Staněk využívá chybu v obraně hostů, když byl trefen obráncem a prostřeluje Trubku. Trošku odčiňuje své tři vyloučení.
45:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Jan Muller (4:4).
45:51
Hejda překvapil Trubku a srovnává.
43:27
Trubka je dnes nažhavený a proti svým Black Angels chytá možná svůj nejlepší zápas.
42:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Jakub Škrdla (3:4).
42:08
Tigers zlepšili přesilovky a využívají druhou přesilovku v řadě.
40:50
Vyloučen hráč Lukáš Staněk družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
40:50
Staněk teď zkompletovává hattrick, ale za tenhle počin ho doma nepochválí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 9, Tigers - 7.
40:00
Vypadá to, že už si dnes Kostrhún nezahraje.
40:00
38:55
Hostující útočník nedokázal potrestat chybu domácí obrany a vůbec netrefuje branku z velkého brankoviště.
37:05
Tigers na balónku. Domácí obránce dobře vystihl hostující rozehrávku.
35:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (3:3).
35:27
Na čtvrtý pokus Tigers využívají přesilovku. Řádek od mantinelu prostřeluje Zídka.
35:15
Vyloučen hráč Lukáš Staněk družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:50
Domácí faulovali a hosté mají výhodu.
33:40
Pik předvedl dobrou inviduální akci, bohužel ztroskotal na své nemohoucnosti vystřelit na branku.
32:43
I třetí přesilovka Tigers potvrdila, že se jim dneska v přesilovce nedaří.
30:43
Vyloučen hráč Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
30:43
Hejda převedl hokejový faul podražení, bohužel florbalové pravidla tento trest nepoužívají, tak dostal 2 minuty za hrubost.
30:33
Timeout BLACK ANGELS
30:00
Jsme v půlce zápasu a zatím vidíme vyrovnané utkání.
28:34
Blaci se snaží rychle rozehrávat a využít volného hřiště, když hosté střídají.
27:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Nachtmann, asistoval Jakub Vávra (3:2).
27:39
Nachtmann otáčí skóre.
27:12
Fryš chtěl využít volné hřiště, ale trefil jenom Trubku.
26:19
I druhá přesilovka Tigers končí neúspěchem.
25:35
Teďka Tigers nevyužili velkou šanci, kterou měli v přesilovce a netrefili prázdnou branku.
24:19
23:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Lukáš Staněk (2:2).
23:14
Staněk nahrál Čáslavovi ideálně a ten dokázal vyrovnat.
22:55
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 8, Tigers - 7.
20:00
19:52
Blaci zkoušeli dát gól do kabin, ale obrana Tigers byla proti. Následující dorážka trefila Trubku.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:53
Tigers dokázali jen jednou ohrozit Zídka během přesilovky.
17:30
Zatím Tigers mají špatnou přesilovku a domácím se daří ukrajovat cenné vteřinky.
15:55
Poté co byl vyloučen Pik, hosté rozehráli standartku, ale zakončující hráč pořádně netrefil. Teďka měli domácí štěstí.
15:53
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
14:13
Domácí se snaží ohrozit Trubku, ale jejich střely končí na hostujících obráncích.
12:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval David Koudelka (1:2).
12:18
Blaci špatně uhlídali hráče před brankou. Takovéhle góly po rozehrávce z rohu by neměli domácí dostávat.
12:08
Tigers zahráli standartní situaci z dobré vzdálenosti hodně špatně poté co se špatně dohodli.
11:12
Čáslava ukazuje svojí rychlost, ale bohužel pro domácí nedokázal přejít přes hostujícího obránce.
10:42
Tigers se dostali z útočného rohu k vlastní bráně.
09:28
Hostující Vaněk netrefil ideálně přihrávku a Zídek si připisuje jednodušší zákrok.
08:32
Veverkova ne moc nebezpečná střela nadělala Trubkovi starosti.
06:02
Zídek si připisuje další zákrok po střele od mantinelu.
03:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Václav Veverka (1:1).
03:53
Blaci rozehráli standartní situaci a Heřmanský se štěstím prostřeluje Trubku.
02:57
Staněk chyboval a pak se snažil napravit svoji chybu, ale netrefuje bránu svojí střelou.
01:21
01:21
Řádek s Koudelkou převedli rychlou kombinaci a první jmenovaný trefuje prázdnou bránu.
00:40
Pik si chtěl připsat první střelu zápasu, ale byl zablokován.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Adam Trubka; hráči v poli: Martin Hort, Miloslav Stránský, Jakub Štellner, Jiří Navrátil, Jakub Škrdla
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Tobiáš Hejda, Ondřej Mergl, Jan Muller, Matyáš Pik, Tomáš Čáslava