0:1
2:1
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Kanonýři Kladno 3:2
12. Adam Kopal, 45. Michal Záboj, 57. Štěpán Vácha - 21. Dominik Janda, 52. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Karel Hodík 52 - Libor Domkař 43; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:1;
60:00
střely ve 3. tř. 15:17, celkem 46:54
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Buka: Dnes jsme si prohráli zápas sami svojí nedůsledností a nepřipraveností v gólových situací. Soupeř byl v těchto ohledech lepší.
60:00
komentář trenéra domácích Ondřeje Neumana: "Řekl bych ohromně růstový zápas! Navázali jsme na včerejšek, což je nejcennější. Herně jsme udělali v průběhu utkání progres zejména v řešení 1-1 a organizaci hry. Výsledek se zrodil na "přežití" první třetiny, kdy soupeř ukázal zkušenost a drtil nás. Následně nám vzrostlo sebevědomí a puzzle úspěchu jsme postavili na bezchybném Hodíkovi, týmovém výkonu a vůli neustále pracovat."
56:12
Vácha svůj výborný výkon v dnešním zápase korunuje brankou a překlápí skóre pro kunratické
56:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval František Vrňata (3:2).
51:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Novák (2:2).
49:10
Štěpec Vácha má zřejmě dvoje plíce, výborné střídání končí střelou do Domkaře
46:55
Molhanec v obrovské šanci naštěstí netrefil z první a teď dochází k ošetření domácího gólmana
45:03
Hodík nyní vyklepává kladenskou sekeru do ruky
44:02
zvýšenou aktivitu domácích korunuje Záboj , kudy to tam tedy docpal nevím, ale to na stavu věci nic nemění
44:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Marek Matoušek (2:1).
34:22
Vyloučen hráč Jan Pinkas družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:40
opět jsme vděčni rodičům Hodíkovým, že Karel narostl do takých centimetrů
33:03
na hřišti se trochu přitvrzuje
31:27
domácí hru vyrovnali, zatím se však nedostali k nějakému vážnějšímu ohrožení kladenské branky
28:58
domácí se vymaňují z tlaku, Záboj prošel kolem mantinelu a vyzkoušel Domkaře
27:40
Bachmaier v samostatném úniku, ale Hodík nyní hvězdou na hřišti
26:04
i druhé trestné střílení Hodík za svá záda nepouští, jeho dešťový tanec rozhodil Jandu natolik, že ani nevystřelil
26:03
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil Dominik Janda.
25:06
hosté v trvalém tlaku, jen Hóďovy dlouhé nohy nyní drží vyrovnaný stav
22:50
hostům přesilovka pomohla k převaze, domácí mají nyní kolotoč zdarma
21:00
přesilovková kombinace hostů svědčí o pilném tréninku, na jejím konci Janda uklízel téměř do prázdné
20:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Jakub Bohuslávek (1:1).
19:50
Vyloučen hráč Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
15:04
hosté z převahy vytěžili nájezd, Bohuslávek si sice Hodíka položil, ale přehodit ho již nedokázal
15:03
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil Jakub Bohuslávek.
13:35
Bohuslávek do středu na Bachamaiera, Josefovič pozorný a vzápětí Hodík uklidňuje
11:25
kterou bleskově využívají a jdou do vedení
11:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal, asistoval Štěpán Vácha (1:0).
11:10
poté co domácí ubránili oslabení i díky Hodíkovu last minute zákroku, si zahrají také přesilovku
11:09
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:02
trochu nudný průběh první třetiny rozvířil Weigner, který poslal hostujícího hráče skoro až k našemu stolečku
09:01
Vyloučen hráč David Weigner družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:00
domácí zkoušejí přejít kombinací, středem to zatím nejde, hostující brankář nemá skoro práci