4:0
4:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FB Hurrican Karlovy Vary 9:3
7. Erik Papež, 26. Theodor Caban, 32. Theodor Caban, 35. Jan Horák, 35. Vojtěch Bílek, 45. David Veleba, 45. Jiří Kratina, 48. Tomáš Otcovský, 55. Jan Horák - 51. Tomáš Smolka, 52. Adam Zahraj, 58. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Linhart 16 - Martin Louda 21, Tomáš Bartůšek 12; po třetinách: 1:0, 4:0, 4:3;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: 16:14
59:59
Střely celkem: 42:19
59:59
Vyjádření trenéra domácích Folaufa: z naší strany nekoncentrovaný výkon s klesající tendencí, což vyvrcholilo zbytečnými góly. děkujme soupeři za zápas, dobrou cestu domů. děkujeme divákům.
59:59
Vyjádření trenéra hostí: První třetinu jsme skvěle odbránili, podpořil nás skvěle chytající gólman a díky tomu jsme byli stále v zápase. Poté nás však srazila ztráta koncetrace a individuální chyby, které soupeř nemilosrdně trestal. Jsme rádi, že se nám v poslední části povedli prolomit střeleckou impotenci a věříme, že vstřelené góly nám pomohou získat sebevědomí do dalších zápasů. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas."
59:58
nedočkáme
59:00
Dočkáme se desítky?
58:41
Domácí už chtějí dávat góly vyloženě do prázdné a situace přehrávají.
57:23
Klasické nedáš dostaneš. Nejprve Papež na Otcovského, který měl prázdnou bránu, ale chtěl to ještě šperkovat zpátky. Na druhé straně hosté o poznání jednodušeji zakončují.
57:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Jaromír Péc (9:3).
56:00
Domácí opět převzali iniciativu a zkouší, co všechno Bartůšek v bráně chytne.
54:26
Folauf našel Horáka na středu a ten pod víko zavěšuje.
54:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Folauf (9:2).
52:52
Skvěle teď Linhart si vyjel na roh velkého brankoviště a zamezil šanci.
51:50
Hosté si začali více věřit v útoku a po nedůrazu v obraně se prosazují po druhé.
51:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Tomáš Smolka (8:2).
51:30
Skvěle teď zasáhl Šimáně společně s Linhartem, kdy vyřešili situaci hostí 2 na 1.
50:07
Hosté zužitkovávají jednu ze svých mála šancí a připisují si čestný úspěch.
50:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Štěpán Maaz (8:1).
47:38
S návratem Mašáta z trestné se prosazuje Otcovský po důrazu ve velkém brankovišti.
47:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Erik Papež (8:0).
46:20
V přesilovce pár šancí vidět můžeme, ale zatím nic v bráně nekončí.
45:32
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
45:00
Konečně domácí začali být v zakončení efektivní a skóre nám rychle šplhá.
44:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Štěpán Straka (7:0).
44:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Jiří Kratina (6:0).
41:58
Smoček v úniku byl faulován Zdeňkem, který si jde odpočinout za sekání.
41:55
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
41:05
Po dohrání přesilovky hostí se ihned dostává do šance Folauf.
40:01
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Bartůšek družstva FB Hurrican Karlovy Vary
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 15:3
39:58
Domácímu týmu oslabení nevadí. Dostali se 2x do slibné šance, ale v zakončení to opět zaskřípalo. Situace 2 na 1 zatím neřeší úplně dobře.
38:40
Malič si jde odpočinout. Pan rozhodčí tam viděl hrubost.
38:37
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
37:07
Otcovský dobře našel Horáka před bránou, tomu střela nesedla.
35:00
Caban natáhnul na půlce a s pomocí teče Bílka šla střela do břevna a končí v brance.
34:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Theodor Caban (5:0).
34:04
A prosazuje se i domácí kapitán.
34:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Erik Papež (4:0).
32:33
Veleba se opět krásně uvolnil, ale bohužel zatím mu není přáno a Loudu nepřekonal.
31:40
Caban přidává svůj druhý gól v tomto zápase. Už bylo na čase. Jedna šance za druhou. Hosté přestávají stíhat a odevzdávají míčky.
31:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Theodor Caban, asistoval Jan Malič (3:0).
28:55
Po krásné kombinaci Mareš v tutovce. Bohužel nic.
26:59
Domácí přečkali své oslabení v klidu plus přidali i jedno břevno.
26:31
Vyloučen hráč Jonáš Mareš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:34
Rychlý brejk hostů a bezchybné vyřešení situace. Kratina na Cabana, který přesto, že nahrávka nebyla jednoduchá se nemýlil.
25:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Theodor Caban, asistoval Jiří Kratina (2:0).
25:10
Bohemka z rohu zahrává standartku. Kratina ve výběhu, ovšem do bříška Loudy.
24:00
Horák pod tlakem hostujícího kapitána si poradil bez problému, ovšem pak přišla laciná ztráta na středu .
22:35
Veleba nedovoleně zastavil hostujícího hráče, který se dostával do šance, Hosté mají standartku.
20:01
Střely po první třetině 11:2
20:00
20:00
19:59
V závěru třetiny už se nic zvláštního neudálo.
17:20
Rozhodčí klidní situaci v rohu hřiště a posílají si spočnout oba hráče za vzájemné pošťuchování.
17:18
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
17:18
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
Bekendový pokus Smolky od střídačky. Bez šance.
14:18
Smolka prostředkem hřiště vedl útok hostů, ale tvrdě narazil do domácí obrany.
13:26
Folauf je hodně aktivní v zakončení. Opět střílí, ale hosté jeho střelu zblokovali.
11:46
Další střela. Tentokrát od Cabana z půlky. Louda pozorný.
10:47
Domácí už jsou zase na půlce hostů a úspěšně kombinují. Folauf zakončuje. Golman zatím na svém místě.
09:20
Linhart v bráně si připisuje zákrok. Bez problému.
06:58
První branka zápasu je tady. Po zavření soupeře v jejich obraně se prosazuje Papež.
06:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Tomáš Otcovský (1:0).
06:50
Foulaf v tutovce, bohužel mimo
06:30
Hosté se zatím horko těžko dostávají k míčku.
05:50
Dobrá střela Smočka, Louda chytá.
04:00
Probíhají úvodní oťukáčvačky z obou stran. Zatím jsou na balónu spíše hráči domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Louda; hráči v poli: Jan Mašát, Petr Nöbauer, Martin Krejčí, Štěpán Maaz, Tomáš Smolka
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Jan Horák, Dominik Šimáně, Tomáš Otcovský, Filip Folauf, Erik Papež
00:00
Vítejte u nedělního zápasu CE ligy juniorů. Včera si domácí tým poradil s Plzní 12:1, tak uvidíme, jak se mu bude dařit dnes.