1:3
4:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Došwich Milevsko 5:4
24. Martin Novák, 57. Václav Křenek, 57. Martin Novák, 60. Jakub Jindra, 60. Jakub Jindra - 21. Martin Dolejš, 28. Vojtěch Soulek, 31. Martin Dolejš, 59. Petr Dolejš; rozhodčí: Pavel Urbánek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Jakub Rytíř ? - Miloš Kahoun ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 4:1;
60:00
Trenér domácích: Soupeř nastoupil s očekávanou defenzivní taktikou vzhledem k počtu hráčů. Mrzí nás zbytečná vyloučení, která nám vzala mnoho sil a soupeř je potrestal. Hráči na konci utkání předvedli týmovou hru a díky gólům v závěru jsme urvali vítězství na svou stranu.
60:00
Trenér hostů: Museli jsme zvolit defenzivní způsob hry, chybělo nám 7 hráčů základní sestavy. Kluci bojovali, rvali se, ale ke konci nám již docházely síly a koncentrace. Gratuluji soupeři.
60:00
59:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Martin Novák (5:4).
59:19
Timeout FBC Došwich Milevsko
59:19
58:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Sedlák (3:4).
56:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák bez asistence (3:3).
56:21
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Václav Křenek, asistoval Vít Hovorka (2:3).
40:00
40:00
38:40
Vyloučen hráč Miloš Kahoun družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
30:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš z trestného střílení (1:3).
28:10
Vyloučen hráč Martin Sedlák družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
27:21
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vojtěch Soulek, asistoval Martin Dolejš (1:2).
25:30
Vyloučen hráč Jan Dítě družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
23:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák bez asistence (1:1).
20:47
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Adam Fridrich (0:1).
20:00
20:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Vojtěch Soulek, Martin Sedlák, Václav Strouhal, Petr Chajdrna, Jan Chudoba
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Jiří Šustr, David Vettermann, Jakub Jindra, Jakub Píša