4:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha UNYP 10:8
14. Vojtěch Wiener, 21. Milan Sucharda, 21. Filip Smutný, 21. Jakub Mádlo, 24. Jakub Mádlo, 35. Vojtěch Wiener, 46. Jakub Mádlo, 49. Jakub Jaroš, 51. Jakub Mádlo, 53. Jakub Mádlo - 5. Matěj Eisenkolb, 7. Tomáš Martin Matušů, 20. Lukáš Kašpar, 23. Michael Řehák, 37. Adam Kocián, 39. Michael Řehák, 39. Adam Kocián, 40. Lukáš Dubský; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:4 + Adam Kuchynka 5; využití: 2:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Petr Chlad 24 - Roman Nový 22; po třetinách: 1:3, 5:5, 4:0;
60:00
Střely po třetí třetiny: Liberec: 10 ; Sparta: 12
60:00
Střely celkem: Liberec: 32 ; Sparta: 32
60:00
Komentář trenéra hostí(Jaroslav Berka):Dnes zvláštní utkání, které jsme nezvládli díky dvěma velkým výpadkům. Do dalších zápasů musíme zapracovat na zlepšení koncentrace v klíčových částech hry. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Jakub Mádlo ; Sparta: Michael Řehák
60:00
Komentář trenéra domácích(Salát Petr): Chvilku nahoře, chvilku dole. Hektický víkend končíme výhrou, to je hlavní. Z něčeho jsme se poučili a z toho zbytku to snad ještě přijde. Díky soupeři a našim klukům, za dobrý zápas.
60:00
59:15
Sparta to zkouší s odvolaným golmanem.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:00
Liberec si nechává míček na svých hokejkách, pokud s tím takto budou pokračovat, mají výhru v kapse.
56:00
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za hrubost.
55:26
Hráči obou týmu na tom fyzicky musí být velmi dobře, hra je pořád ve vysokém tempu.
52:34
Mádlo pokračuje ve své one-man show.
52:33
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
52:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo bez asistence (10:8).
51:25
Sparťanský hráč trefuje tyč.
50:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Martin Čermák (9:8).
50:50
Bleskově využitá přesilová hra.
50:48
Vyloučen hráč Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
50:15
Sparta drží Liberec na jejich půlce hřiště.
48:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš bez asistence (8:8).
48:36
Jaroš umístil svoji střelu do horní části brány.
47:57
Mádlo mohl po pěkné kombinaci srovnat stav utkání.
45:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo bez asistence (7:8).
45:45
Mádlo po individuální akci trefuje nad nohu Nového.
43:52
Třetí třetina nezačala gólově jako ta druhá, ale hráči si pořád drží vysoké tempo hry.
41:53
Dnešní utkání přišlo navštívit 69 diváků.
39:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Matěj Eisenkolb (6:8).
39:15
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián bez asistence (6:7).
38:54
Spatra ukázala, že také umí dávat slepené góly.
38:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák bez asistence (6:6).
37:52
Viděli jsme hru 4 na 4, ve které Sparta snížila na rozdíl jednoho gólu.
36:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Daniel Šterbák (6:5).
35:42
Vyloučen hráč Richard Komňacký družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
35:42
Vyloučen hráč Tomáš Dibelka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
34:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Tomáš Martin Matušů (6:4).
34:54
Wiener dokázal procpat míček mezi nohama Nového.
33:40
Po rychlém začátku třetiny se tempo hry uklidnilo.
30:42
Liberec se nedokázal v oslabení prosadit.
29:41
Hosté se i v oslabení dokázali dostat do předu a ohrozit bránu Liberce.
28:41
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
28:28
Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
26:42
Jaroš pouze do sparťanského bloku.
23:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Vojtěch Wiener (5:4).
23:04
Domácí si berou vedení opět na svoji stranu.
22:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Novák (4:4).
22:42
Řehák se ze středu trefuje nad ramena Chlada.
21:00
Liberec měl rychlý vstup do třetiny, během 22 vteřin dokázali liberečtí dorovnat skóre a po sléze za 17 vteřin dokázali stav utkání převrhnout na svou stranu. Tomu se říká parádní vstup do třetiny.
20:39
20:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Milan Sucharda (3:3).
20:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Milan Sucharda, asistoval Matěj Ševčík (2:3).
20:01
Úvodní bule druhé třetiny patří Liberci.
19:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Adam Kuchynka (1:3).
18:58
Rozhodčí odložili vyloučení domácího hráče, výhodu má Sparta.
18:18
Liberec se snaží založit útok, zatím bezvýsledně, nahrávají se pouze po obvodu hřiště.
16:30
Na míčku Sparta.
13:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Martin Čermák (1:2).
13:22
Wiener doklepl do brány krosovku Čermáka.
12:21
12:21
Domácí si zahrají přesilovou hru.
10:32
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Martin Čermák.
10:32
Mádlo vyslal Jaroše samotného na bránu a ten pro svůj tým vybojoval trestné střílení.
08:57
Dibelka orazítkoval Chladovu pravou tyč.
06:24
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů (0:2).
06:24
Smolař Matušů si srazil míček do vlastní branky.
04:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Eisenkolb, asistoval Michael Řehák (0:1).
04:21
Rychlý protiútok hosté proměňují.
03:35
Florbal nahoru dolu.
00:37
Liberec vstřelil branka, ta bohužel neplatí, jelikož rozhodčí viděl faul.
00:01
Úvodní bule pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Jan Vochyán, Adam Kuchynka, Michal Derevlanyj, Šimon Špaček, Tomáš Dibelka
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Martin Čermák, Matěj Ševčík, Milan Sucharda, Vojtěch Blažek, Filip Smutný
00:00
Liberecké juniory dnes čeká první domácí utkání, uvidíme, jak se po včerejší prohře budou prezentovat před domácími diváky.