0:2
2:1
- : -

FBC Došwich Milevsko - Florbal Ústí 2:6
44. Petr Dolejš, 57. David Prokop - 8. Ondřej Kawulok, 8. Jan Peška, 17. Jan Sattler, 29. Pavel Vlček, 35. Jan Sattler, 56. Filip Šedivý; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 25 - Tadeáš Dittrich 17; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:1;
60:00
Počet střel v 3. třetině : domácí 9, hosté 7
60:00
Komentář trenéra hostí: Po týdnu opět problémy s busem a pozdní příjezd. Zápas z naší strany nebyl úplně povedený, hromada zbytečných ztrát a špatných rozhodnutí. K tomu zbytečná vyloučení. Děkujeme soupeři za fér utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Velmi bojovný výkon mých svěřenců, vážím si toho, jak se rvali o každý kus hřiště. Blahopřeji soupeři, který byl vyzrálejší.
60:00
59:55
Vypadá to. že už se nic zajimavého nestane. Hosté z Ústí si z milevské haly odvážejí vítězství 6:2.
56:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil David Prokop bez asistence (2:6).
56:02
A máme tu druhou branku domácích! Před brankou se úplně volný objevil David Prokop a krásnou střelou nechal zapomenout na svého staršího bratra Jakuba, který svoji úspěšnou kariéru už bohužel ukončil.
55:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Šedivý, asistoval Jan Dolejší (1:6).
54:33
Přečíslení hostů 3 na 1 hasí dalším výborným zákrokem Tvrdík!
51:43
Z půli hřiště napřáhl Trojáček, ale pouze do náručí Dittricha.
50:07
Na dnešní utkání dorazilo 67 fantastických diváků. DĚKUJEME!
48:49
Trojáček s Petrem Dolejšem se řítili do přečíslení. Hostující gólman předvedl vynikající zákrok!
46:52
Sledujeme velmi rychlý florbal s řadou šancí, nestačím ani psát.
45:25
Perfektní blok Prokopa proti střele Trčky.
44:08
JEŠTĚ JEDEN.. ozývá se milevskou halou!
43:16
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Dolejš (1:5).
43:16
A je tu první branka domácích! Již čtvrtou přesilovou hru využívá Petr Dolejš!
42:04
Vyloučen hráč Vojtěch Kunc družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
Počet střel: domácí 6, hosté 15
40:00
39:12
Medek nahazoval před branku, ale nenašel kýženého adresáta.
36:31
Vyloučen hráč Jan Medek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi.
34:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Pavel Vítek (0:5).
30:03
Místo tlaku domácích v přesilovce je to hon na hosty s míčkem.
29:12
Vyloučen hráč Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
28:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vlček, asistoval Vladimír Trčka (0:4).
28:20
Hosté zamkli milevské v pásmu. Po krásné kombinaci se vyznamenal Tvrdík, ale na dorážku už neměl nárok - 0:4.
25:35
Obrovská šance domácích, Dittrich čaruje.
22:45
Domácí se oklepali a další šanci měl Štván, blok na poslední chvíli zamezil brance.
22:30
Brácha na bráchu a výborný zákrok Dittricha.
21:55
Go Došwich Go zní milevskou halou!
21:17
Přečíslení 2 na 1 hasí Karlos Teminátor Tvrdík!
20:00
20:00
Máme za sebou první dějství, ve kterém se podařilo hostům, odskočit do tříbrankového vedení a odcházejí tedy do kabin určitě spokojenější. Domácí ale nic nevzdávají a není nic rozhodnutého!
20:00
17:24
Velmi dobrá šance domácích. Strouhy našel úplně volného Kotrbu, který v poslední moment podklouzly boty.
17:09
Po pravém mantinelu se do šance prohnal Herzina, ale Karlos Tvrdík opět bezchybný.
16:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Jan Peška (0:3).
16:01
Postupný útok zakončuje krásnou střelou do šibenice Sattler - 0:3.
14:36
Rozhodčí píská špatný DOŠWICH hostujícímu hráči.
13:54
Tvrdý ale čistý zákrok od našeho fotbalisty Sísy.
12:46
Před brankou úplně volný Máca, jak mu v Milevsku všichni říkáme, těsně mimo.
12:19
Můžeme vidět zatím velmi rychlý florbal, který se musí zajímavé kulise líbit.
11:40
Po střele Kotrby se snažil dorážet Venca Strouhal, ale bohužel byl zablokován obráncem,
10:18
Hosté dokázali zahrozit i v početní nevýhodě a je z toho tyč!
09:43
Pěknou kombinaci domácích zakončil Štván, Dittrich ale bezchybný.
08:31
Vyloučen hráč Dominik Herzina družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:31
Provinil se hostující Herzina. Podaří se domácím snížit?
07:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Jan Sattler (0:2).
07:49
Dvěma rychlými brankami hosté odskakují.
07:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dan Semerád (0:1).
05:11
Krásný únik Sattlera kryje bezchybný Tvrdík.
02:50
První dobrá šance hostů. Dolejší ale mířil vysoko nad.
02:00
První minuty jsou velice opatrné. Je vidět, že týmy proti sobě hrají letos poprvé.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Vít Friedl, Pavel Vlček, Ondřej Kawulok, Dan Semerád, Vladimír Trčka
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Kryštof Süsmilich, Jakub Kotrba, Václav Strouhal, David Prokop, Jakub Štván
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního utkání, ve kterém domácí Došwich Milevsko přivítá severočeské Ústí nad Labem. Bohužel klukům dnes nemohu pomoct na hřišti, tak se vám toto zajímavé utkání budu snažit komentovat. #29