4:2
8:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FK Slovan J.Hradec 15:2
4. Jonáš Kulhavý, 12. Daniel Senko, 15. Sebastian Maxa, 21. Viktor Chaloupka, 33. Petr Majer, 34. Hieu Nguyen Chi, 39. Jonáš Kulhavý, 45. Sebastian Maxa, 51. Sebastian Maxa, 52. Jonáš Kulhavý, 56. Jiří Koklar, 56. Petr Majer, 56. Viktor Chaloupka, 58. Matěj Netrefa, 60. Petr Majer - 27. David Vettermann, 39. Jakub Jindra; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Hartman 15 - Matěj Chalupa 45; po třetinách: 3:0, 4:2, 8:0;
60:00
střely ve 3. tř. 21:4, celkem 60:17
60:00
Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k výhře. Soupeř si dokázal vytvořit mnoho šancí, které trestal. Bohužel u nás i vzhledem k počtu hráčů jsme na soupeře nestačili.
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Tahle utkání jsou složitá. Soupeř zaslouží pochvalu a uznání za to, jak utkání odmakal. Trápí nás účelnost našeho snažení! Odmakáme 90% dané činnosti a pak bojujeme s končenou efektivitou v obraně i v útoku. Až v tomhle náš tým začne růst, budeme lepší - zatím je to často křečovité. Dnes fungovali dílčí věci, na mnoha však musíme dále makat. Pak se dostaví i určitá herní lehkost a klid."
60:00
59:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (15:2).
59:25
utkání dohráváme s přesilou 1 hráče na straně hostí
58:45
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
57:49
Netrefa se za svůj dnešní výborný výkon také dočkal odměny
57:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Netrefa bez asistence (14:2).
55:51
mám tu napilno, 3 góly během 28 vteřin a domácí již mají dvojciferný náskok
55:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Martin Brhlík (13:2).
55:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jiří Koklar (12:2).
55:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Petr Majer (11:2).
51:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý, asistoval Vojtěch Bečka (10:2).
50:06
Maxič kompletuje hattrick
50:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Viktor Chaloupka (9:2).
44:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Vojtěch Bečka (8:2).
43:35
Vyloučen hráč Vít Hovorka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý, asistoval Petr Majer (7:2).
38:08
Jindra využívá přesilovku za trochu sporný technický přestupek
38:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Jiří Šustr (6:2).
37:27
Vyloučen hráč Daniel Senko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:30
Kulík v obraně vyrobil fatál, Dvořáček naštěstí jen do boční siťky
33:30
aby o chvilku později Maják našel krásně Wonga, který se nemýlil
33:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Petr Majer (6:1).
32:34
aby ho snad potěšili nakonec Maják s Maxičem
32:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Sebastian Maxa (5:1).
32:06
domácí sice v tlaku, ale domácí trenér není spokojen s provedením této situace
30:50
domácí si zahrají přesilovku, Křenek v rohu přehnal důraz
30:46
Vyloučen hráč Václav Křenek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:34
snížení vzalo domácím trochu klid z hokejek, trochu trma vrma
26:40
hosté ve druhé třetině výrazně lepší než v první a výsledkem je snížení z hole Vettermanna po akci výborného Jindry
26:39
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Jakub Jindra (4:1).
20:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Hieu Nguyen Chi (4:0).
14:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Matěj Netrefa (3:0).
13:00
neplánovaný zvuk sirény dává oběma týmům krátký timeout
11:42
prosazuje se další pětka, překonat urputnou hostující obranu stojí hodně sil
11:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Senko, asistoval Sebastian Maxa (2:0).