2:1
1:2
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 5:4
5. Matěj Vencl, 5. Filip Molhanec, 33. Dominik Janda, 37. Jakub Bohuslávek, 55. Dominik Janda - 8. Daniel Kellermann, 35. Petr Švehla, 47. Ondřej Suchý, 56. Jakub Holovej; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Radek Veselý 24 - Ondřej Šrámek 29; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:2;
60:00
59:59
A je konec, Kanonýři vítězí 5:4 nad Chomutovem
59:59
Komentář trenéra Marka Macuri: Přes veškerou naší snahu bohužel náš dnešní výkon nestačil na hru soupeře. Soupeři děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Měly jsme skvělý vstup do utkání, ale první gól soupeře nás přibrzdil. Od druhé části bylo utkáni více bojovné, ale my jsme lépe zvládli konec zápasu.
59:46
Timeout Kanonýři Kladno
59:46
Kanonýři před sebou mají 14 ve kterých nesmí dostat gól
58:05
Vypadá to, že Bachmaier si přivodil zranění kotníku. Doufáme, že se nejedná o nic vážného
57:54
Halej se pokusil vybojovat míček ale Bachmaier mu jasně ukázal kdo bude rozehrávat
57:00
Švehlova střela v přesilovce končí nad brankou
56:11
Vyloučen hráč Matěj Vencl družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
56:00
Dvougólové vedení Kanonýrům dlouho nevydrželo
55:50
Obě pogólové buly vyhrává Chomutov
55:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Švehla (5:4).
54:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Vojtěch Novák (5:3).
53:35
Timeout Florbal Chomutov
52:20
Skvělý zákrok Chomutovského brankáře drží Chomutov ve hře
50:42
Halejova střela bohužel pro něj nekončí v brance a Kladenští se tak můžou radovat
48:40
Všetečka po souboji s Peksou odletěl skoro až na střídačku soupeře
46:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Suchý, asistoval Ondřej Halej (4:3).
44:01
Z Balvínova pokusu se vyklubala standartka pro domácí tým
41:55
Přízemní "kros" hráčům Kladna sice vyšel ale Balvín balónek netrefil a skóre se nemění
36:32
Fanoušci dávají jasně najevo komu fandí! KLADNO do boje!!!
36:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Filip Molhanec (4:2).
35:49
Bachmaierův protiútok je sice zastaven ale s faulem
34:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Jakub Holovej (3:2).
34:20
Molhancova klička nevyšla a protiútok je tak zastaven
33:26
Vyloučen hráč Milan Všetečka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
32:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Filip Molhanec (3:1).
31:36
Vyloučen hráč Michal Marek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
26:04
Přesilovka končí ale domácí však gól nevstřelili
25:40
Bachmaier fantasticky ubránil protiútok soupeře a domácí si tak můžou oddychnout
24:04
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:04
Domácí mají třetí přesilovku v zápase, dokáží ji zužitkovat?
21:37
Skvělý zákrok brankáře Chomutova který teď svůj tým podržel a nenechal Kanonýry zvýšit skóre
20:25
Domácí si už od začátku druhé třetiny tvoří gólové šance
20:00
20:00
19:52
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
Bohuslávek unikl do souboje 1na1 s brankářem, který však vyhrál brankář hostů a proto se skore nemění
17:00
Vencl zkusil střelu z půlky a překvapil tak golmana, který však na poslední chvilku zareagoval a střelu pod "víko" vytáhl
16:12
Standartka na pomezí velkého brankoviště ze které však nic nevzniklo
14:41
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:33
Radek dnes nutno říct opravdu drží svůj tým
14:00
Další skvělý zákrok od Veselého
12:56
Veselý právě předvedl skvělý zákrok rukou a veselý je teď domácí tým, který neinkasoval
12:00
ze standartky se však nic nebezpečného nevyklubalo
11:53
Kladno má standartku z nebezpečné pozice
11:02
Tohle byl nádherný zákrok Chomutovského brankáře, který právě vytáhl míček z brankové čáry
09:45
Vencl zblokoval nebezpečný pokus o přihrávku do prázdné branky
08:50
Bachmaier našel prostor mezi hráči Chomutova a poslal prudkou přízemní přihrávku na kterou však Sochor nedosáhl
07:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Petr Švehla (2:1).
06:40
Všetečkova střela trefuje pouze mantinel
06:10
Vyloučen hráč Radek Veselý družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
06:10
Nesportovní chování není tolerováno a rozhodčí proto brankáře domácího týmu vylučuje na 2 minuty
04:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Jakub Bohuslávek (2:0).
04:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl, asistoval Matyáš Bachmaier (1:0).