1:0
1:1
- : -

Prague Tigers - Technology Florbal MB 2:5
33. Vojtěch Řádek, 52. Jakub Škrdla - 7. Sebastián Šlechta, 8. Jakub Pařízek, 11. Štepán Švejda, 18. Sebastián Šlechta, 60. Sebastián Šlechta; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Balla 57 - Marek Macík 40; po třetinách: 0:4, 1:0, 1:1;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině - Prague Tigers: 11; Technology Florbal MB: 16
59:59
Hodnocení utkání Prage Tigers - V. Jambor: Tento zápas se mi hodnotí velmi těžko, protože ze sedmi branek jsme dali šest my. Bohužel výsledek je takový jaký je, nemilosrdně platíme nováčkovskou daň, kdy nám 20 minut trvalo než jsme si zvykli na tempo zápasu. Jsem neskutečně hrdý na svůj tým, že jsme za 60 minut nedostali branku z postupného útoku. Stále se učíme, přístě budeme zase lepší, přejeme soupřům štastnou cestu domů.
59:59
Trenér hostů Florbal MB - M.Šácha: Dnes se nám prakticky celý zápas nedařilo na hokejce a proto jsme se nedostali do herní pohody. Měli jsme štěstí, že jsme v první třetině proměnili 4 šance. Zbytek zápasu se nesl v technických chybách obou týmů mraky soubojů a neproměněných šáncí. Zítra musíme být lepší. Děkuji soupeři za zápas.
59:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Marek Korych (2:5).
59:55
Je rozhodnuto, Bolesalv se trefuje do prázdné branky a dnešní utkání vyhrává 2:5
51:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla bez asistence (2:4).
51:21
Škrdla zachycuje krosovou nahrávku Boleslavi na půlce hřiště a neskutečným sprintem přebíhá obranu hostů a pak klasicky na nohu a je to 2:4
48:30
Hostující Vyhnánek trefil na naší střídačce po souboju do kulohryzu a jde si k nám také odpočinout
48:29
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
47:20
Jakub Vaněk si k nám jde odpočinout, neubrzdil souboj za brankou, zřejmě špatně namazáno. Říká také, že to bylo čistý jako lilie
47:19
Vyloučen hráč Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:20
Mladá Boleslav se stále snaží dostat přes domácí obranu
43:11
Hosté se nyní snaží překonat obranný val domácích a Ti čekají na svou šanci zatažení v bloku
35:08
Hra se nám pomalu vyrovnává, na balonku jsou převážně domácí florbalisté, Vaněk bojuje jako Leonidas v průsmyku u Thermopyl
33:50
Škrdlova střela po standardce míří nad
32:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (1:4).
32:30
Škrdla z otočky na svého chucka Řádka a ten trefuje na bližší, pohledná akce jako když Lukáš Vaculík se Sagvanem ovládali bar v Brooklynu
30:45
Vyloučen hráč Filip Hložek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:47
Řádek nyní utekl po mantinelu a nabídl balonek zcela odkrytému Štellnerovi, ale ten trefuje beton hostujícího brankáře
21:21
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Jakub Škrdla.
21:21
Vaněk vybojoval trestné střílení
21:21
Škrdla předvedl své koupačky, ale zapomněl vanish, takže stav zůstává stejný
20:19
Štellner vybojoval odražený balonek u naší branky a celým hřištěm, ale bohužel se netrefuje přesně
17:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta bez asistence (0:4).
17:44
Šlechta dává branku z protiútoku po špatné Sgallově nahrávce
16:39
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
15:24
Obraz hry je pořád stejný, hostující hráči hrají bago a krosy se snaží najít cestu do domácí svatyně
12:26
Štellner přestřeluje vysoko nad z ojedinělé akce domácího týmu
11:13
Sgall ve velké příležitosti netrefuje branku
10:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Jan Zoufalý (0:3).
10:55
Máme tu další změnu skóre,hostující útok rozebral obranu Tigers na prvočísla a po troúhelníku Jirky Luňáka zametají do prázdné branky za bezmocného Ballu
10:18
Nejistá obrana domácích nabízí mnoho šancí hostujícím hráčům a hrajeme vícemeně bez balonku
09:47
Vyhnánek po krosovce přestřeluje branku
09:29
Balla nyní zkouší výhozem najít volného Štellnera, ale ten balonek nechává za sebou a u míčku jsou opět hosté
08:18
Vaněk si krásně prokličkoval hřiště a poté předložil Navrátilovi, který v jasné pozici míjí branku
07:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Jan Zoufalý (0:2).
07:24
Po nahrávce z rohu před branku se trefuje Pařízek nad nohu domácího brankáře
06:56
06:56
Šlechta využil ztráty balonky domácího Řádka a je to 0:1!
06:10
Hložek vyslal krásnou střelu od mantinelu, avšak nepřesnou
06:01
Boleslav je častěji na balonku, snaží se o rychlé kontry, ale obrana domácích je zatím pevná a Balla chytá výborně