0:1
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:7
11. Hynek Mošna, 41. Tomáš Vlček - 1. Jiří Kratina, 8. David Veleba, 11. Jiří Kratina, 16. Michal Vojtíšek, 20. Tomáš Otcovský, 32. Matěj Vosátka, 55. Filip Folauf; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 4:4 + Filip Folauf OS; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Daniel Dolák 31 - Jakub Zavřel 28; po třetinách: 1:5, 0:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáše Kubince): První třetinu jsme hráli zbytečně otevřeně a ne kompaktně. To se od druhé zlepšilo, třetí třetina byla poznamenaná několika vyloučeními a byla z toho chvílemi kovbojka. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů (Tomáš Folauf): dneska jsme neodehráli dobrý zápas. i když jsme měli většinu zápasu pod kontrolou, pouze prvních patnáct minut jsme hráli florbal. děkujeme soupeři za zápas, děkujeme divákům.
60:00
59:59
Dnes už nic zajímavějšího neuvidíme..utkání, které mělo vše je u konce.
59:57
Porazil zblokoval střelu Otcovského.
59:05
Vyloučen hráč Vladimír Buzický družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
58:27
Míček skákal v brankovišti Zavřela, ale nikdo ho do brány nedotlačil.
57:41
Hala ztichla a hra se také uklidnila.
54:40
V hale je teď rušno.. jak jen to slušně popsat. Diváci halekají, po gólu Folauf oslavoval gesty proti divákům, dostal proto trest za nesportovní chování a jeden z diváků je z haly vyveden.
54:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Filip Forman (2:7).
54:39
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
54:39
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - osobní trest.
54:16
Vyloučen hráč Vladimír Buzický družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za držení.
54:16
Vyloučen hráč Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
54:06
Folauf vypálil z první.. Dolák drží svůj tým.
53:16
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
52:32
Hosté v pěti.
52:14
Mikolášek ve velké šanci trefuje míček špatnou hranou čepele.
51:32
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Jan Malič.
51:31
Forman v dalším úniku byl přidržen za dres a uvidíme trestné střílení.
51:06
Forman v úniku přestřeluje.
50:31
Vyloučen hráč Matěj Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
48:22
Domácí zjistili, že kluci z Prahy jsou taky jen lidé, respekt jde stranou a najednou je z toho vyrovnaný zápas se vším všudy.
46:59
Buršík v šanci, Dolák chytá.
45:31
Velkou parádičku nám předvedl Blažek.. v hale zaznělo jen hlasité ooooo
45:09
Hráči v zelenobílém se snaží uklidnit hru, ale domácí opět na balonu.
44:54
V hale se začíná fandit i halekat.
44:49
Pacanda orazítkoval břevno!
44:20
Ani druhá dnešní přesilovka není využita.
43:02
Mikolášek to zkoušel kolem tyčky, ale neúspěšně.
42:19
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
42:18
Přesilovku nám ukáží i slávisté, po tom co Bešta skončil za zadním mantinelem.
40:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Petr Pacanda (2:6).
40:46
Pacanda obral Formana o balon a z následné mely před brankou je gól.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: Plzeň 11, Bohemians 17
40:00
39:13
Dolejš nabil Mikoláškovi, Zavřel opět úspěšný.
37:48
Buzický v šanci, Zavřel pozorný.
36:40
Forman vyslal bombu do Dolákovo helmy.. vydržela to.
36:03
Kluci to hrají až moc na krásu, proto zatím bez gólu.
34:12
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
34:11
A uvidíme první přesilovku..
33:06
Začíná se nám to tady přiostřovat..
31:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval David Veleba (1:6).
31:15
Nahrávka přes velké brankoviště, střela z první a gól.
30:23
Za Zavřelem zvoní tyč!
29:36
Zajímavá standartní situace z velkého brankoviště pro domácí..
27:16
Stejskal vyslal parádní střelu téměř z poloviny hřiště, Zavřel se štěstím chytá.
26:59
Soukup to zkoušel beckhandem, ale minul Zavřelovo branku.
24:12
Horák hledal křižnou nahrávkou Kratinu, ten byl ale o metr jinde než by potřeboval.
23:50
Vojtíšek to teď udělal moc pěkně od mantinelu stahovačkou, na poslední chvíli mu ale balon sebral slávistický obránce.
22:56
Zavřel si připsal zákrok po střele Blažka. Blažek v následném protiútoku hasil míček na hranici malého brankoviště.
22:08
Začátek třetiny je zatím pouze přetahovaná o míček bez ohrožení branky.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Plzeň 8, Bohemians 13
20:00
19:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský bez asistence (1:5).
19:47
Po chybě domácích, takzvaném "námazu" , tu máme pátý gól ze strany hostů..
19:16
Kratina je při chuti, Dolák však jeho hattricku zabránil.
17:51
Pacanda vyprášil Zavřelovi rukavici.
17:15
Mikolášek s Mošnou ve velké šanci.. škoda
16:13
Hosté si teď v klidu přihrávají na polovině hřiště..
15:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Folauf (1:4).
15:01
Schovaná střela od mantinelu a je to zase o tři..
10:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Blažek (1:3).
10:30
Parádní odpověď z hole Mošny!
10:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina bez asistence (0:3).
10:10
Nedůraz před bránou a třetí gól za zády Doláka.
09:02
Vlček se obtočil kolem tyčky, ale Zavřel byl pozorný..
07:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Matěj Vosátka (0:2).
07:53
Po přihrávce zpoza branky přidávají pražané druhý gól.
07:43
Buršík předvedl parádičku na hranici velkého brankoviště, Med byl ale pozorný a míček mu vypíchl.
05:36
Slávisté se usadili na polovině soupeře, žádná větší šance z toho ale zatím nebyla.
04:48
Blažek rychle rozehrál od mantinelu, Mošna trefuje pouze do nohy gólmana.
04:04
Kratina ze středu hřiště zkoušel prostřelit Doláka, ten byl tentokrát úspěšnější.
02:04
První střelu si připisují také Slávisté.
00:42
00:41
Kratina i přesto, že schytal sekyru za polovinou hřiště,dokázal vystřelit a vymést pavučinu slávistické branky.
00:01
Úvodní bule pro hosty.. Forman na balonku. Dolák první střelu vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Folauf, Filip Forman, Erik Papež
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jakub Mikolášek, Matouš Bešta, Filip Blažek, Hynek Mošna, Dominik Dolejš