3:6
2:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Prague Tigers 6:10
5. Lukáš Tinavský, 28. David Camrda, 33. Lukáš Fořt, 35. Lukáš Fořt, 55. Patrik Holý, 57. Lukáš Fořt - 3. Jakub Škrdla, 4. Vojtěch Řádek, 24. Jakub Škrdla, 26. Jakub Štellner, 27. Jakub Štellner, 29. David Sgall, 31. Jakub Škrdla, 37. David Sgall, 41. Jakub Štellner, 47. Jakub Štellner; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4 + Lukáš Tinavský 5:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Michal Dytrych 15, Kryštof Ernst 7 - Adam Trubka 26; po třetinách: 1:2, 3:6, 2:2;
60:00
59:59
komentář domácích : Dneska jsme nesehráli dobrý zápas soupeř zaslouženě vyhrál my jsme dobře potrénovali hru ve čtyřech. Jiří Kratochvíl
59:59
komentář hostí : Po pěti minutách málem sklapla Caplárova past. Po bouři v kabině nastoupilo úplně jiné mužstvo. Jsem rád, že jsme mohli zapojit všechny hráče. Děkujeme soupeři za utkání. Jedeme se do Prahy podívat, jak dopadlo derby. A jdeme se chystat na Blacky. Jambor Vladimír
58:01
Vyloučen hráč Lukáš Fořt družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
56:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Jan Morávek (6:10).
54:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval David Camrda (5:10).
54:05
Vyloučen hráč Jiří Líbal družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
49:42
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
49:42
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
46:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Martin Hort (4:10).
40:53
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
40:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Jakub Škrdla (4:9).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Ernst družstva FBC Štíři Č. Budějovice
40:00
40:00
37:28
Lukáš Tinavský poslal krásný a čistý hit což pozdvihlo střídačku domácích.
36:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Martin Soukup (4:8).
35:23
Domácí se začínají probouzet a vrací střelu za střelou.
34:54
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval David Camrda (4:7).
32:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Michal Tibitancl (3:7).
30:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Miloslav Stránský (2:7).
29:39
Hosté začínají udávat tempo zápasu a domácí s nimi nestíhají držet krok.
28:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Vojtěch Řádek (2:6).
27:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Patrik Holý (2:5).
26:22
25:38
23:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Martin Soukup (1:3).
21:33
a začala nám druhá třetina. Máme tu úplně jiné tempo než v úvodních dvaceti minutách.
20:00
20:00
17:45
Dnešní zápas bych spíše přirovnal na odstřelovací soutěž ale oba golmani ukazují že přesně na tohle byli připravení.
14:59
Golman hostí si připisuje další zákrok do své sbírky.
11:01
Domácí jsou více na obranné polovině, ale když se dostanou k míčku tak také umí ohrozit bránu.
09:22
Vyloučen hráč Jan Gucko družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Daniel Kolín (1:2).
03:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Vaněk (0:2).
02:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla bez asistence (0:1).
01:59
Hra se přelívá z jedné strany na stranu a zatím je těžké určit kdo bude tomuto zápasu udávat tempo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Adam Trubka; hráči v poli: Martin Hort, Miloslav Stránský, Jakub Štellner, Jakub Škrdla, Martin Soukup
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Michal Dytrych; hráči v poli: Michal Tibitancl, Jan Morávek, Lukáš Fořt, David Camrda, Patrik Holý