3:1
2:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Bulldogs Brno 6:5
4. Jan David Šamánek, 24. Oliver Gold, 32. Martin Umlášek, 35. Ondřej Pavlík, 43. Jakub Beneš, 60. Matěj Bednář - 1. Jan Černovický, 13. Jakub Laus, 19. Jakub Laus, 34. Rudolf Brucháček, 46. Ondřej Tomík; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: David Nečas 20 - Matěj Faltus 21; po třetinách: 1:3, 3:1, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Niznera: Krásné a napínavé utkání jsme zvládli urvat i v okleštěné sestavě. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
59:59
Komentář trenéra hostí Miroslava Vybírala: Po první třetině jsme přestali hrát a tím jsme si prohráli zápas. Ve 3.třetině jsme se snažili dostat zpět do zápasu, ale bylo bohužel pozdě. Děkuji soupeři za utkán a divákům za podporu!
59:20
Drama vrcholí, Bulldogs v šesti
59:17
Timeout Bulldogs Brno
59:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář bez asistence (6:5).
56:45
Oba týmy mají šance
50:00
10 minut do konce, uvidime který z týmu zvládne koncovku lépe
45:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Tomík, asistoval Adam Urbánek (5:5).
42:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Beneš, asistoval Šimon Hronek (5:4).
40:00
40:00
37:56
Domácí mají šanci jít do vedení, uvidíme přesilovku
37:55
Vyloučen hráč Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
36:00
Domácí jsou v dosavadním průběhu druhé třetiny lepším týmem
35:07
A máme tady opět vyrovnaný stav
34:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Matěj Bednář (4:4).
33:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Rudolf Brucháček, asistoval Ondřej Tomík (3:4).
31:58
Branka už se vznášela ve vzduchu, a máme vyrovnáno
31:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek, asistoval Oliver Gold (3:3).
31:00
Hattrick v tlaku
25:14
Hattrick má jednu šanci za druhou
23:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Martin Umlášek (2:3).